Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

no soft zrobie jak sie odbije od dna :)

najpierw musze ogarnąć i odżywić ten silnik po normie LL :)

wyczyścic wtryski silnik i zrobie pewnie w grudniu ale jeszcze ze 3 zbiorniki i wymiana oleju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziałem auto i nawet jechałem jako pasażer ;D

Wyposażenie jest swietne i auto bardzo dobrze wygląda. a silnik. no cóż.. jeździ z punktu A do Bi to wystarcza Boberkowi ;) ma byc tanie w utrzymaniu i raczej bedzie. Do zabawy jest drugie auto i jest zdecydowanie szybsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy się uczepiliście tego 2.0tdi.. Mam w rodzinie 2x A6 C6 w avancie 3.0tdi 233ps i i 1x A6 C6 2.0tdi też avant 140ps po sofcie w Tune-Up na 173km i 390nm.. No i 3.0tdi aż tak rewelacyjnie szybko nie jeździ.. Różnica jest na prawdę nie duża.. Więc jak by wsadzić do 2.0tdi jeszcze turbo od BRD i IC wydajniejszy i program na około 200ps , 3.0tdi żadnych szans by nie miało :cool1:

A co do silnika 170km owszem już jest montowany ale w autach dopiero po lifcie. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy się uczepiliście tego 2.0tdi.. Mam w rodzinie 2x A6 C6 w avancie 3.0tdi 233ps i i 1x A6 C6 2.0tdi też avant 140ps po sofcie w Tune-Up na 173km i 390nm.. No i 3.0tdi aż tak rewelacyjnie szybko nie jeździ.. Różnica jest na prawdę nie duża.. Więc jak by wsadzić do 2.0tdi jeszcze turbo od BRD i IC wydajniejszy i program na około 200ps , 3.0tdi żadnych szans by nie miało :cool1:

A co do silnika 170km owszem już jest montowany ale w autach dopiero po lifcie. :>

Chyba nie wiesz co piszesz chlopcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz co piszesz chlopcze :)

Primo ultimo nie chłopcze :)

Mam porównanie także b.dobrze wiem co pisze. Akurat mam odniesienie co do rzeczywistosci i do tego jak to na drodze wygląda :]

Ponad 200kg różnicy, quattro, tiptronic potrafi skutecznie zamulić auto w porównaniu do ośki w manualu. Oczywiście nie mówie o starcie z 0 a o pojedynku z rolki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pisze o serii 3.0td i 2.0tdi po sofcie że aż takiej przepaści nie ma jak to każdy pisze że 2.0tdi nie jedzie.. A jeśli 3.0tdi po chipsie to zmienia się postac rzeczy tego nie neguje. I w żadnym przypadku nie napisałem że 2.0tdi po modach objedzie 3.0tdi po sofcie.

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie przemieszczam z miejsca na miejsce chciałem oszczędnie spalanie na poziomie 8 l

Tylko widzisz, tak sie sklada ze drugim autem ktore posiadam jest A6, sedan, 2007, 3.0 TDI, q, Tiptronic.

Ostatnio po sofcie w CS, wyszlo 270 KM i 550 Nm (mniej wiecej)...i to jedzie.

A spalanie (po sofcie):

- cykl mieszany - 8,9 - 9,2 l

- cykl miejski - 9,5 - 10,5 l

Wiec spalanie rzedu 8 l przy 2.0 tdi to zadna rewelacja :)

Poprostu moim zdaniem ten silnik jest za slaby do auta pokroju A6

Pinczi kocham takich ludzi jak Ty - ktorzy mi mowia ze w cyklu mieszanym auto im pali 9L w 3.0tdi w a6

tak sie sklada ze Ojciec ma taka A6 w sedanie 3.0TDI Q TIP

i moze na autostradzie jak mu nie deptam i muskam jedynie tak do 160 to zejdzie do takiej wartosci a co dopiero w cyklu mieszanym czy nie wspomne o miescie. Musialbys jezdzic samochodem jak kapelusz - tylko po co Ci w takim razi soft? po to zeby pokazac na papierze ze masz 270KM??

BZDURA

B7 w 2.0tdi fwd 186KM po miescie mi pali 9L, a w pierwszy miesiac po sofcie palila po 12-14l wiec prosze Cie nie gadaj glupot bo czasem jak dostane korby Ojca samochodem to wracam do garazu ze srednim spalaniem 19,9

auto wielkiego szalu nie robi bo jest najzwyczajniej w swiecie ciezkie i duze (gabarytowo) a tu juz walczymy z aerodynamika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziałem auto i nawet jechałem jako pasażer ;D

Wyposażenie jest swietne i auto bardzo dobrze wygląda. a silnik. no cóż.. jeździ z punktu A do Bi to wystarcza Boberkowi ;) ma byc tanie w utrzymaniu i raczej bedzie. Do zabawy jest drugie auto i jest zdecydowanie szybsze :)

no VinCe :) wynik po programie robi robotę powiedz lepiej jak to jezdzi teraz :) niż przed programem ??

PS chłopaki chciałem 2.0 TDI i mam jedzie jak jedzie mi tam pasuje :) mam kox wyposazenie a bardziej mi o to chodziło niż o silnik :)

zrobie z czasem program :) na 170 zależy jak go rogal wystroii i będzie OK do sprawnego poruszania starczy

co to spalania to mam takie same zdanie :) 3.0 paląc 9 L to trzba sie toczyć :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego KERCZI ??

Chcesz mi udowodnic ze nie wiem ile mi auto pali ? Normalnie żal.

Zeby nie bylo pelnego OT

Najwazniejsze ze boberek jest zadowolony i tak jak napisal ze wyposazenie jest super.

Szerokosci

chce Ci udowodnic ze skoro 3.0 po programie jezdzisz tak ze spala Ci ono 9l w cyklu mieszanym to nie wiem po co kupiles 3.0 a tym bardziej robiles program, wystarczyloby Ci do tego 2.0 spokojnie, a nie negowanie zakupu kolegi, no ale koniec OT. Dokladnie zgadzam sie, wystarcza Mu i jest zadowolony to najwazniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberekFajny furacz. Gratki :>

Jak zrobisz te mody na 200km to wielkiej różnicy do 3.0 BRE nie będzie.

Zresztą lepiej mieć fajne 2.0 niż trupa 3.0.

Co do kółek na lato to A6 bardzo fajnie wygląda z felami od rs4.

Ale troszkę szkoda że bez Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q to sie pomyśli jak sie do A4 dało to tu tez sie da :)

koła to mi sie jedne podobaja :)

i to w 19 calach :)

1331605695_1

do tego oponka 245/35/19 i będzie kozak :)

ale najpier S-liney przód tył i program :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody zacznijmy od tego ze nie po nazwisku :)

kupiłem zderzak od s-line przed liftem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q to sie pomyśli jak sie do A4 dało to tu tez sie da :)

:shocked:

Przeciez to sie przydaje 2x w roku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q to sie pomyśli jak sie do A4 dało to tu tez sie da :)

:shocked:

Przeciez to sie przydaje 2x w roku :decayed:

bardziej z ciekawości czy sie da :)

bo gratu to nie duży koszt :) i fajnie miec cos jedyny w polsce :) 2.0 TDI w Q w A6 :)

no nasze warunki nie przydaje sie dość często :) ale moze fajnie by było to dołozyć :) no nic mam cały rok zeby to wyrezać ale na forum A6 twierdzą ze jestem idiota i skasowali mój temat :D dotyczacy Q w 2.0 TDI

dla mnie największą zagadką jest długość wału czy jak kupie skrzynie od A4 Q 2.0 TDI i most tył od 3.0 TDI A6Q

to czy wal będzie odpowiedniej długości bo miejsca jest tak w chooj :) w podwoziu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie zeby skrzynia z A4 podeszla do A6 :)

jesli juz to szukac napedow od 3.0TDI - tylko pamietaj, ze skrzynia musi pasowac do dyfra przelozeniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...