Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebny ktos kto ma srebrne a4 avant b6!!!


glowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje kogos z Warszawy kto posiada podobna a najlepiej identyczna a4 jak ja.

Moje autko 'gra' czasem w serialach,ale w sobote mialem niestety stluczke i auto jest w naprawie.I tu pojawia sie problem,bo w piatek wieczor jest potrzebne do serialu.Jak ktos jest chetny to potrzebuje by ktos podjechal w piatek po 18 na zdjecia w warszawie na jakies 2 godzinki i po prostu udostepnil autko do zdjec ekipie filmowej.Nikt nim nie jezdzi itd jedynie trzeba je ustawic i bedzie 'gralo' w tle jakiegos ujecia.Płace za to 200 zł.

Moj nr tel.508191403.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ono - Misiu. Jak Ci na gnojówkę brakuje - trzeba było do mnie na PW. Cośbyśmy wymyślili :polew:

glowicz. A skad mamy wiedzieć które z naszych aut jest jak Twoje? Dajze chłopie jakieś foty. Ja wiem, ze nie dorobię na bułke z kefirem, ale może inni się załapią (te 200 to brutto czy netto ? :D) Poza tym napisałbyś w wątku warszawskim - może odzew byłby większy.

ykk, chłopie powoli. Nawet jakbyś miał takiego samego, to wypłatę zjadłaby podróż do Wawki :D NIe wiadomo czy na hot-doga na statoil by wystarczyło :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje kogos z Warszawy kto posiada podobna a najlepiej identyczna a4 jak ja.

Moje autko 'gra' czasem w serialach,ale w sobote mialem niestety stluczke i auto jest w naprawie.I tu pojawia sie problem,bo w piatek wieczor jest potrzebne do serialu.Jak ktos jest chetny to potrzebuje by ktos podjechal w piatek po 18 na zdjecia w warszawie na jakies 2 godzinki i po prostu udostepnil autko do zdjec ekipie filmowej.Nikt nim nie jezdzi itd jedynie trzeba je ustawic i bedzie 'gralo' w tle jakiegos ujecia.Płace za to 200 zł.

Moj nr tel.508191403.

Ja mam taką B6 i wolny wieczór w piątek :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...