Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile postow??? - Czy musze na sile tworzyc


LuNaTi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialem zapytac ile musze miec postow, by moc uczestniczyc we wszelkich dyskusjach na tym forum?

Niestety, ale tego typu reguly doprowadzaja, ze na sile musze tworzyc posty by w koncu moc pisac w watkach, ktore mnie naprawde interesuja.

Jest to :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uważam że to bez sensu bo zamiast zabierać głos w interesujących nas sprawach oraz w wątkach w których mamy coś do powiedzenia jesteśmy zablokowani. Tworzy to klimat do bezsensownego nabijania postów aby tylko osiągnąc jakis tam limit i móc brać udział w rozmowach w interesującym nas dziale.

Proszę Admina/Moderatorów aby przemyśleli czy nie możecie jakoś tego zlikwidowac bo przecież forum służy do wymiany poglądów na każdy temat.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LuNaTi masz całe 11 postów i 0,033 na dzień ;) jesteś na forum od prawie roku to powiedz jakie posty na śiłe pisałeś przez cały rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LuNaTi, i zmień ten podpis bo to babsko ma ze 3 metru :blink: łona ma tyłek powyżej relingów :shocked:

a ograniczenia są bo było kilka delikwentów co odpalali moja A4 plus newbie , otwierali wszystkie tematy pisali spoko audi , gratki , czad lub po prostu " :thumbup: " i w ciągu tygodnia trzaskali 60 postów w 100% bezsensownych , ponieważ odpowiedzi były co przepisowe 25sekund czyli za cholere nie da sie obejrzeć auta i stwierdzić czy jest ładne.

na tym forum trzeba pisać posty z sensem. może z czasem ograniczenia zmaleją a teraz musicie cierpieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym być żle zrozumiany przez Was ale na forum które użytkowałem przez 4 lata było to inaczej rozwiązane i moim zdaniem lepiej. Użytkownik który pisał bez sensu , ewidentnie spamował forum był karany ostrzezeniem, 3 ostrzezenia to ban na miesiąc i tym sposobem karani byli sprawcy bałaganu a nie wszyscy. Stworzyliście stereotyp że każdy jest podejrzany że zrobi burdel ( to tak jak w IVRP :thumbdown: ) może warto byłoby poluzować trochę ramy i jeśli ktoś je przegnie to dopiero karać ale karac indywidualnie a nie ogólnie.

Nie chciałbym być żle zrozumiany , nie robię żadnej zadymy i nie chcę robic zamieszania, to takie moje lużne przemyślenia użytkownika forum :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym być żle zrozumiany przez Was ale na forum które użytkowałem przez 4 lata było to inaczej rozwiązane i moim zdaniem lepiej. Użytkownik który pisał bez sensu , ewidentnie spamował forum był karany ostrzezeniem, 3 ostrzezenia to ban na miesiąc i tym sposobem karani byli sprawcy bałaganu a nie wszyscy. Stworzyliście stereotyp że każdy jest podejrzany że zrobi burdel ( to tak jak w IVRP :thumbdown: ) może warto byłoby poluzować trochę ramy i jeśli ktoś je przegnie to dopiero karać ale karac indywidualnie a nie ogólnie.

Z tymi ostrzeżeniami to nie do końca tak pięknie, nie raz było tak że zbanowany zakładał nowy profil użytkownika i dalej robił śmietnik.

LuNaTi jako forumowicz z rocznym stażem powinieneś orientować się gdzie jest miejsce na takie tematy :bicz3: :bicz3:

Takie pisanie jest :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie jeszcze otworzyć temat....

Lunati, napisz gdzie nie możesz pisać postów ?

No i gdzie chciałbyś pisać "na siłę" ? Bo naprawdę mało jest działów, gdzie jest to możliwe.

Posty bez sensu i nic nie wnoszące są też czasem usuwane.

Być może Twój problem jest prozaiczny i da się go rozwiązać....

Użytkownik który pisał bez sensu , ewidentnie spamował forum był karany ostrzezeniem, 3 ostrzezenia to ban na miesiąc i tym sposobem karani byli sprawcy bałaganu a nie wszyscy.

No jest to rozwiązanie, ale tak jak napisał spedyt: nie sprawdza się do końca.

Stworzyliście stereotyp że każdy jest podejrzany że zrobi burdel ( to tak jak w IVRP :thumbdown: ) może warto byłoby poluzować trochę ramy i jeśli ktoś je przegnie to dopiero karać ale karac indywidualnie a nie ogólnie.

Rozumiem Twój punkt widzenia, ale spójrz z tej strony :

- nowych użytkowników mogą witać raczej "starsi" uzytkownicy tego forum (z jakimś tam stażem), jest to chyba całkiem logiczne ? W końcu będąc gościem u kogoś, nie witasz drugiej osoby jako pan domu ?

- oceniać auta mogą również użytkownicy ze stażem, tu zastosowaliśmy ewidentny mechanizm anty-spamowy dla świeżaków. Nie jest on idealny, baaa....nawet ci starzy też piszą bzdety...

Ale cóż, parędziesiąt postów (zaznaczam, że idiotycznych w miażdżącej przewadze) jest mniej

Oczywiście każdy, nawet użytkownik z 2 postami może przedstawić swoje autko w 'moje a4' i podyskutować w swoim temacie.

Być może nie jest to najlepsze rozwiązanie, jeśli ktoś ma propozycje jakieś ciekawe, to proszę pisać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lunati, napisz gdzie nie możesz pisać postów ?

No i gdzie chciałbyś pisać "na siłę" ? Bo naprawdę mało jest działów, gdzie jest to możliwe.

Posty bez sensu i nic nie wnoszące są też czasem usuwane.

Być może Twój problem jest prozaiczny i da się go rozwiązać....

Nie moge pisac w watkach "Moje A4"

Gdzie chcialbym pisac na sile? No wlasnie o to chodzi, ze nigdzie, a limity na forum doprowadzaja do tego, ze np musze cos komentowac o tak zeby nabic licznik.

Jest prozaiczny i da sie go rozwiazac, wystarczy zmienic ustawienia forum, a osobom ktore pisza bezsensowne posty dawac upomnienia.

LuNaTi masz całe 11 postów i 0,033 na dzień wink jesteś na forum od prawie roku to powiedz jakie posty na śiłe pisałeś przez cały rok grin

Zarejestrowalem sie rok temu, w momencie kiedy w mojej rodzinie pojawila sie pierwsza A4, natomiast zaczalem poruszac watki kiedy sam kupilem sobie wlasna A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LuNaTi.

Myk polega na tym, ze jest pewien kompromis. Ograniczenia w pisaniu - daja jednocześnie większą swobodę w momencie, kiedy je już pokonasz.

Brak ograniczeń - oznacza większe trzymanie za mordy przez Modów.

Drogą naturalnej ewolucji wybraliśmy pierwsze rozwiazanie.

A tak BTW - Drogie Kierownictwo.

Może warto uzupełnic regulamin o zapisy nt ograniczeń? Czyli jakie i kiedy?

Czy boimy się właśnie eskalacji bezsensownego nabijania postów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie na czym to polega?? bo w moim przypadku chyba nie moge pisać postów w moja a4 ale tylko u niektórych użytkowników, z tego co zauważyłem.... ile trzeba mieć postów aby nie było tych ograniczeń?? czy poprostu trzeba być klubowiczem?? rozumiem że aby być klubowiczem to należy wstąpić do asistance a4 i udzielać się na forum... tylko jak długo i ile należy mieć conajmniej tych postów aby ubiegać się o wstąpienie do klubu??

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

assistance jest wymogiem w przypadku bycia klubowiczem,

reszta -> poszukaj gdzieś postów Hugo (były podwieszone chyba) "jak zostać klubowiczem"

"Moja A4" została zmieniona i teraz wszyscy mogą pisać - zastosujemy pomysł przedstawiony przez Was (j.w.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja A4" została zmieniona i teraz wszyscy mogą pisać - zastosujemy pomysł przedstawiony przez Was (j.w.)

A ja dodam (co prawda, bez porozumienia z Administracją :decayed:), ze NARAZIE.

Bo tak. Minęło pare dni, parę razy myslałem nat tym tematem i ... no nadal nie do końca mogę się z Wami Lunat/Trzeniu/inni zgodzić. Co jest celem brania udziału w życiu forum? Czy :

- bezsensowne nawalanie w każdym poście "OK", "fajna furka" "pomaluj dokładki"

- uzyskanie rangi Klubowicza (wbrew pozorom banalnie łatwe-nie wiem czemu ludzie tego nie widzą), czy jakiejś innej?

- możliwość pojawiania się zawsze i wszędzie?

Jeśli ktoś tak myśli, to muszę go wyprowadzić z błędu.

- Wymiana wiedzy

- kontakty towarzyskie

- ogólny rozwój.

Masz coś do powiedzenia? Upewnij się, ze sam chciałbyś to usłyszeć.

Wierzę, ze na innych forach pewne rzeczy są zorganizowane odmiennie, może nawet lepiej, jednocześnie nasze dotychczasowe doświadczenia są tak naprawdę najcenniejsze, a z doświadczeń innych myślę, ze będziemy się starać mądrze korzystać.

Oj, znowu właczył mi się moduł "Kazanie" :polew:

Podsumowując. Czas pokaże, czy potrafimy mądrze wykorzystać odblokowanie przez pre_pl pewnych możliwości. Jeśli nie - najgłosniej będe krzyczał, żeby w piz*u poblokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako nowy tutaj uważam, że takie ograniczenie nie są niczym złym, nowym zawsze i wszędzie jest trudniej więc nie ma sie co burzyć Panowie, hierarchia ważności musi być, nie od razu zostaje się prezesem :>

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...