Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zdjęcia mojego Avanta:-)


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Daję do oceny zdjęcia mojej niuni. Autko ma dopiero 2 dni, jeszcze nie zarejestrowane, ale wszystko na dobrej drodze :lol: . Rok 2000, 1.9 TDi, 115KM PD, oryginalne xenony, nikle itp. Zobaczymy jak się będzie sprawować. Pozdrawiam.

audi06zn5.th.jpg

audi14wd9.th.jpg

audi19qz0.th.jpg

audi22py1.th.jpg

audi12ar7.th.jpg

audi21zq2.th.jpg

audi05xz3.th.jpg

audi10ps3.th.jpg

audi15mv9.th.jpg

audi09pe9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele trzeba będzie zmienić. Ale na razie mam ważniejsze sprawy na głowie (rejestracja itp.). Do zimy na takich muszę dociągnąć. Opony sa nowe, co prawda firma jakaś nieciekawa - Maxxis, pewnie długo nie pociągną. A po zimie będę szukał oryginalnych pięcioramiennych na szerokich ramionach, takich jak na tym zdjęciu:

9706pm7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiu fiu fajny bryka, xenon, avant, fajna kiera :!:

świetny wybór felg , jeżeli chodzi o "16 :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dokładki pomalował pod kolor, nie wiem czemu ale z pomalowanymi lepeij mi sie podobaja, ale to moje osobiste zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dokładki pomalował pod kolor, nie wiem czemu ale z pomalowanymi lepeij mi sie podobaja, ale to moje osobiste zdanie

ładniej wygląda, tylko to musi być dobrze zrobione, inaczej będziesz robił to co rok :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny Avancik,widziałem go na Allegro :wink: Z ciekawosci urwałes cos z tych 35 tys. ?? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwałem dość sporo, tak mi się przynajmniej wydaje. 2300 zł. Także nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwałem dość sporo, tak mi się przynajmniej wydaje. 2300 zł. Także nie jest źle.

nie mało ale tez i nie duzo .... powiedzaiłbym ze normalnie ..... ja ze swojego urwałem troszke mniej ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po zimie będę szukał oryginalnych pięcioramiennych na szerokich ramionach, takich jak na tym zdjęciu:

No autko masz "lalke",co do tych felg które zamierzasz kupić to mogę Ci dać namiar na gostka który chciał takie sprzedac za 950zł i pewnie byś coś jeszcze urwal,co prawda bez opon ale cena w miare normalna,no i oczywiscie by doszły koszta wysyłki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem właśnie nowe felunie do mojego autka. Zdążyłem dzisiaj na próbę zamontować i zrobić sesję zdjęciową :-). Zresztą oceńcie sami. Rozmiar opon to 225/45/17. Pozdrawiam.

audi36ic0.th.jpg audi35ic0.th.jpg audi37nj6.th.jpg audi23zc6.th.jpg

audi28tz3.th.jpg audi34lv5.th.jpg audi33pz0.th.jpg audi32nl8.th.jpg

audi31wq4.th.jpg audi30cy7.th.jpg audi29yh0.th.jpg audi24wp8.th.jpg

audi26yi1.th.jpg audi25js7.th.jpg audi27jk3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...