Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zdjęcia mojego Avanta:-)


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda mi zawieszenia. Ale się nad tym zastanawiałem. Miałem kiedyś obniżone auto, wyglądało pięknie, ale strasznie trzeba było na wszystko uważać. A teraz bezstresowo mogę jeździć. Ewentualnie mógłbym obniżyć jakieś 20mm ale to już max. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avant w A4 to kwintesencja zajebistego wyglądu :a4fan:

:P

czarny sedan też wygląda bardzo ładnie i solidnie :!: równie dobrze jak srebrny avant :564:

Panowie zaawiecha troszkę w doł i bedzie malinka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wybrałeś ładny, ale bez gleby wygląda dziwnie, a w ogóle ten wzór najpiękniej wygląda w 18" i z glebą -60 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. Ale ja jeżdżę autkiem na co dzień, do pracy i w ogóle wszędzie. I jeżdżę bezstresowo. A na 18" i -60 to tylko na zloty i to pewnie na lawecie, coby nic nie uszkodzić :) . Względy praktyczne w tym przypadku wygrały z emocjami :( . Ale myślałem, że i tak będzie stał wyżej. Nie jest aż tak źle. Zobaczymy jak będzie wyglądało na co dzień. Jak mi się znudzi to pomyślę może o samych sprężynach -20mm i będzie OK. Pozdrawiam.

p.s.

Zrobiłem mały VT w Photoshopie. Obniżyłem trochę. Oceńcie sami czy warto obniżać. Pozdr.

Przed:

audi30zc3.th.jpg

Po:

audi30kopiamo1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz i już jest dużo ładnie, ale zrobiłeś VT na -60 mniej więcej :diabel:

Wrzucisz sprężynki -40 i będzie cacy a komfortu nie stracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam serię, ale przy okazji pokażę -40 ;) Takie obniżenie generalnie wytrzymują zwykłe amorki gazowe, chociaż nie przeczę, że dedykowane byłyby lepiej dopasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bombastic, wzór felgi słuszny :one:

no i przestancie ukrywać się z cenami bo przecież ani nikt wam nie zabierze ani nie dołoży to i po co ściemniać z PW :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...