Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie obraz sie, ale folia 3M do prawie nowej B8 jakos tak srednio pasuje...

Auto piekne i swietnie wyposazone. Zazdraszczam.

Folia 3m nie wygląda najgorzej wewnatrz a na pewno lepiej niż drewno. Chodzi mi jeszcze po głowie to co zrobiłem w tamtym czerń fortepianowa ale nie wiem czy za czarno nie będzie w środku

Opublikowano

tylko nie oklejaj tego folią ala carbnon :sick3:

Auto bardzo ładne :good:

Opublikowano

a dla mnie właśnie ta folia wygląda dużo lepiej niz drewno

Opublikowano

sliczna , oklej tylko te fatalne chromy odokola okien :wink4:

Opublikowano

To pewnie 4 z przodu w mocy i 6 w momencie :decayed: :decayed: :decayed:

bardziej stawiam na 330-350 , ale to i tak już będzie rogal od ucha do ucha[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 16:23_________________________________________________zmień sobie kod silnika w profilu :wink4:

Opublikowano

taki sie normalnie zrobil ruch w tych B8 ze czlowiek normalnie musi chyba przyspieszyc jakies zakupy bo odstaje :rolleyes::decayed:

Opublikowano

taki sie normalnie zrobil ruch w tych B8 ze czlowiek normalnie musi chyba przyspieszyc jakies zakupy bo odstaje :rolleyes::decayed:

coś w tym jest - może poszukajmy razem - przy 2 szt. będzie rabat :decayed:

sorry za OT

Opublikowano
  • Autor

To pewnie 4 z przodu w mocy i 6 w momencie :decayed: :decayed: :decayed:

bardziej stawiam na 330-350 , ale to i tak już będzie rogal od ucha do ucha[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 16:23_________________________________________________zmień sobie kod silnika w profilu :wink4:

Jakby pekło 350 koni to byłoby fajnie. Zalezy mi na tym aby utrzymac moc mozliwie wysoko tak jak to miałem w B7 a nie przy 3800 leci na dół.

A co do zmiany w podpisie kodu to jak admini dopisza oznaczenia silnika CAPA to zmienie:)

Opublikowano

:decayed:

ach Ci admini

Opublikowano

no Patryk kolejne grube auto... mam nadzieję, że mody będą podobne jak w B7 ;) szerokości! :hi:

Opublikowano
:shocked:
Opublikowano

fajnie wygrać w Lotto :kox: ja bym folię zastąpił jakimś ORI dekorem jak już, oczywiście nic z giejni drewnopodobnej, BTW już seryjne nieźle wymiata z tym motorkiem

Opublikowano

fajnie wygrać w Lotto :kox: ja bym folię zastąpił jakimś ORI dekorem jak już, oczywiście nic z giejni drewnopodobnej, BTW już seryjne nieźle wymiata z tym motorkiem

no goni goni , ale skoro B7 podgryzalo prosiaka GT2 to az strach pomyslec co to pogoni :decayed::wink4:

Opublikowano

może Murcielago, dziwię się, że Patrox nie idzie w mocną benzynkę :mysli:

Opublikowano

Rewelacja :good: We wrocku na bielanach dobrze oklejaja listwy i inne :good:

Opublikowano

Rewelacja :good: We wrocku na bielanach dobrze oklejaja listwy i inne :good:

dokladnie , sam tam robilem szkoda zrywac wnetrza na wymiane.....

Opublikowano
  • Autor

Dziś przyszły nowe graty do autka. Niektórzy mają wolne soboty a niektórzy jak im się nudzi zakładają sportowe stabilizatory i sprzężyny Eibacha. Autko miło siadło mimo iż w serii miałem juz obniżone zawieszeni s line. Jutro postaram sie zrobić zdjęcia jak siadł bo teraz po ciemku to nie ma co:)

sam0496.jpg

sam0494.jpg

sam0486.jpg

sam0489w.jpg

:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

Komfort jazdy został na tym samym poziomie jak s line

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.