Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to od kiedy będzie Stage II dostępny w ECU Project jako jeden z poziomów do piekła?

Jeżdzę już na tym setupie od 3 miesięcy, zanim cokolwiek wrzucimy do naszej oferty skrupulatnie to testujemy :> :> :> :> :> :>

a coś robicie z BRD po za programem?? :tongue4:

Opublikowano

a coś robicie z BRD po za programem?? :tongue4:

swap na 3.0 tdi :polew:

jakie koszta takiego wydechu?

Opublikowano

a coś robicie z BRD po za programem?? :tongue4:

swap na 3.0 tdi :polew:

jakie koszta takiego wydechu?

DOKŁADNIE! bardzo dobra odpowiedź ;)

Opublikowano

Szedłem pod strzechę w Bukowinie i podknąłem się o kamień i wyrżnąłem na ten samochód.. :dziura:

Rano obczaiłem więc postanowiłem przebrnąć :decayed:

Ładny koksik :kox: Emblematy robią robotę :naughty: :naughty: :good:

Jak ją zobaczyłem na parkingu pod Stasindą, to zanim podszedłem bliżej i się dokładniej przyjrzałem, już miałem kisiel w majtach :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Robiła wrażenie w realu :kox:

Zresztą Orła i Mirona sedany również :gwizdanie:

Opublikowano

sedan to sedan :good:

Opublikowano
  • Autor

Robiła wrażenie w realu :kox:

Zresztą Orła i Mirona sedany również :gwizdanie:

Dziekuję:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Patrox: A cos takiego Ci sie podoba?

Moj znajomy sprzedaje felgi Kleemann TS-7. Maja ok 2000km przejechane..

DSC_0020.jpg

9x20 ET35 przod i 10.5x20 ET40 tyl.

Przy Twojej glebie moze byc calkiem calkiem :))

DSC_0039.jpg

DSC_0058-1.jpg

Opublikowano

fajoooowe fele :kox:

Opublikowano

piękna felga... ciekawe jaka cena...

Opublikowano

Mi też sie podoba, piękna jest :slina:

Opublikowano

Makki on to miał na A5 z quattro?

Nie, jego A5 jest fwd. Chodzi Ci o rozna szerokosci felgi?[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 16:56_________________________________________________

piękna felga... ciekawe jaka cena...

okolo 5000zl

Opublikowano

Tak o to mi chodzi.

No chyba ze kola maja identyczna srednice,dokładnie, po montazu opon.

Opublikowano

chyba najładniejsze fele jakie widziałem, mega kox :) podejdą do B7, jakie na to wchodzą opony?

Opublikowano
  • Autor

Hejka, felgi są piekne jednakże na dzien dzisiejszy nie wydam za same felgi tyle pieniędzy, do tych 5 tyś musiałbym kolejne 2500zł liczyc za opony i robi sie pokaźna sumka. A mamy w firmie bardzo spore inwestycje bo w poniedziałek wjedzie najnowoczesniejsza hamownia 4x4 w PL.

Opublikowano

Hejka, felgi są piekne jednakże na dzien dzisiejszy nie wydam za same felgi tyle pieniędzy, do tych 5 tyś musiałbym kolejne 2500zł liczyc za opony i robi sie pokaźna sumka. A mamy w firmie bardzo spore inwestycje bo w poniedziałek wjedzie najnowoczesniejsza hamownia 4x4 w PL.

i to sie ceni! gdybym chciał zmienić wydech w 2.7 tdi multi da radę?
Opublikowano
  • Autor

Hejka, felgi są piekne jednakże na dzien dzisiejszy nie wydam za same felgi tyle pieniędzy, do tych 5 tyś musiałbym kolejne 2500zł liczyc za opony i robi sie pokaźna sumka. A mamy w firmie bardzo spore inwestycje bo w poniedziałek wjedzie najnowoczesniejsza hamownia 4x4 w PL.

i to sie ceni! gdybym chciał zmienić wydech w 2.7 tdi multi da radę?

Wydech nie ma nic do skrzyni, jak najbardziej możesz jeśli chcesz:)

Opublikowano

A mamy w firmie bardzo spore inwestycje bo w poniedziałek wjedzie najnowoczesniejsza hamownia 4x4 w PL.

No to niezly MOD :good:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wracając z targów motoryzacyjnych w Lipsku koledze udało sie nagrać filmik z dzwięku mojego parcha. W tygodniu wrzucę coś od Siebie.

http://www.youtube.com/user/belziLC#p/u/0/G3CVMb9SwU0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.