Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Xenony - problem nagłaśniany


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

kurde mocny argument dales Dibo, te 6K sa cale biale?

stary wystarczy zajrzeć dwie, trzy, cztery strony wcześniej. rozmowa już była

Dibo - niepotrzebnie nakrecasz. Powtarzasz się. dla mnie jest to nieuzasadnione niczym nabijanie postów

przeczytalem caly temat i tak zakrecone jest ze juz nie wiadomo co brac, a czy nabija posty to watpie, wkoncu odpisuje sensownie na pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem caly temat i tak zakrecone jest ze juz nie wiadomo co brac, a czy nabija posty to watpie, wkoncu odpisuje sensownie na pytania

A Ty dalej sie zastanawiasz co kupić :gwizdanie: Wybieraj barwy od 4.3k do max 6k Jesli chodzi o marke to teraz nie wiadomo która jest dobra a która zła to musisz sobie sam wybrać albo kupowac od kogoś z forum co to sprzedaje(szukaj w dziale rabaty itp) czy zakłócają?? "wyjdzie w praniu" O legalnosci słów kilka... HIDy nie maja homologacji!!!! Aby wyglądało w miare na legalu(niby) zamontuj spryskiwacze reflektorów :good:

streściłem Ci maxymalnie ten wątek 30 stron :naughty:

Jakie założysz to juz twoja sprawa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mocny argument dales Dibo, te 6K sa cale biale?

stary wystarczy zajrzeć dwie, trzy, cztery strony wcześniej. rozmowa już była

Dibo - niepotrzebnie nakrecasz. Powtarzasz się. dla mnie jest to nieuzasadnione niczym nabijanie postów

Ty też nieraz powtarzałeś to co było prędzej napisane odpowiadając komuś na pytanie. Wtedy też mogłem Ci napisać że powtarzasz się i nabijasz posty. Także Twoje pretensje są śmieszne i bezpodstawne. Kolega zapytał się, więc mu odpisałem. A takie zarzuty można mieć do większosci osób na forum, gdyż wiele pytań się powtarza i wiele osób odpowiadając na nie powtarza to co było już napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się na tym kompletnie ale po opisie wygląda że to zestaw dla osoby myślącej :> bardzo fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie jestem pewny co do ich jakości. Te certyfikaty ma podobne jak te tanie HIDy. Poza tym nie wiadomo co jest w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswieze troszke watek. mam A4 1999 z lampami Valeo (soczewkowe). Czy montarz takiego swiatelka bedzie bezproblemowy? Zmieszcza sie te zarowki?

http://moto.allegro.pl/item521017788_zestaw_xenony_philips_denso_d2s_h7_h1_w_wa_sklep.html dodam ze mijania i drogowe sa na H7.

Moim zdaniem to sie nie opłaca. jedynym plusem to jest że na 90% nie będą zakłucały CB, a tak poza tym to niczym sie nie róznią od innych zestawów HID tak czy tak wpełni legalny zestaw to nie bedzie chyba ze masz samopoziom i spryski :gwizdanie: a tego raczej nie masz skoro sie intersujesz żarnikami pod H7[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 10:53_________________________________________________

A ja nie jestem pewny co do ich jakości. Te certyfikaty ma podobne jak te tanie HIDy. Poza tym nie wiadomo co jest w środku.

dokładnie pozatym orginalne zarniki philipsa nie są robione z gniazdem H7 wiec to jest podróbka żarników :gwizdanie:

Kup lepiej zestaw HID do 300zł to samo osiągniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpełni legalny zestaw to nie bedzie chyba ze masz samopoziom i spryski

samopoziomowanie nie jest wymagane.

skoro tak piszesz to nawet lepiej :kox: w takim razie mam xenon na legalu juz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie pozatym orginalne zarniki philipsa nie są robione z gniazdem H7 wiec to jest podróbka żarników :gwizdanie:

Kup lepiej zestaw HID do 300zł to samo osiągniesz

Po co przepłacać. Dobre HIDy kupi do 200 PLN :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswieze troszke watek. mam A4 1999 z lampami Valeo (soczewkowe). Czy montarz takiego swiatelka bedzie bezproblemowy? Zmieszcza sie te zarowki?

http://moto.allegro.pl/item521017788_zestaw_xenony_philips_denso_d2s_h7_h1_w_wa_sklep.html dodam ze mijania i drogowe sa na H7.

Moim zdaniem to sie nie opłaca. jedynym plusem to jest że na 90% nie będą zakłucały CB, a tak poza tym to niczym sie nie róznią od innych zestawów HID tak czy tak wpełni legalny zestaw to nie bedzie chyba ze masz samopoziom i spryski :gwizdanie: a tego raczej nie masz skoro sie intersujesz żarnikami pod H7[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 10:53_________________________________________________

A ja nie jestem pewny co do ich jakości. Te certyfikaty ma podobne jak te tanie HIDy. Poza tym nie wiadomo co jest w środku.

dokładnie pozatym orginalne zarniki philipsa nie są robione z gniazdem H7 wiec to jest podróbka żarników :gwizdanie:

Kup lepiej zestaw HID do 300zł to samo osiągniesz

Tzn jaki zestaw? Konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty dalej swoje. Chcesz naprawdę na siłę dać komuś zarobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej swieca 12000K :)

Nie chce takiego wies badziewia. Tylko normalne 4300k.

A ta aukcja http://moto.allegro.pl/item521017922_zestaw_xenony_philips_denso_d2s_h7_h1_w_wa_sklep.html

i tam sa zarniki D2S tylko ze z mocowaniem na H7.

D2S to jest rodzaj mocowania :gwizdanie: a w tej ofercie są zarniki pod H7 a nie pod D2S

http://moto.allegro.pl/search.php?string=HID&from_showcat=1&category=623&country=1

tu masz xenony HID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty dalej swoje. Chcesz naprawdę na siłę dać komuś zarobić ?

No to konkretnie pokarz mi dobre zarniki z przetwornicami...

To nie jest że dobre. Te żarniki w HIDach to wszystko ta sama chińszczyzna. Tylko różnią się ceną i tym jak ktoś zareklamuje i naściemnia. Przykładowo masz tutaj:

http://moto.allegro.pl/item537184191_hid_xenon_xenony_h1_h7_4300_8000k_4_led_gratis.html

To jest to samo tylko dużo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy masz na H7 wiec o żarnikach D2S zapomnij w ogóle :gwizdanie: przetwornice koito są dobre napewno lepsze niz hinszczyzna bo nie zakłócają no ale zastanów sie czy naprawde chcesz tyle kasy wydać na te Xenony HID i tak będą świeciły tak samo jak te tańsze zestawy HID które w niektórych przypadkach też nie zakłócaja :naughty: Jesli chcesz mieć wszystko super to kup sobie orginalne lampy valeo z przetwornicami i żarnikami D2S za 1500-1800zł wtedy bedziesz miał wszystko cacy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...