Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Xenony - problem nagłaśniany


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wstawilem 8000k i nie wygladaja az tak zle,nie swieci na niebiesko napewno ale daje taka poswiate niebieskiego koloru.

Wiec nie masz sie co zastanawiac bo ja tez sie zastanawialem z miesiac a i tak kupilem i jestem zadowolony :dance: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstawilem 8000k i nie wygladaja az tak zle,nie swieci na niebiesko napewno ale daje taka poswiate niebieskiego koloru.

Wiec nie masz sie co zastanawiac bo ja tez sie zastanawialem z miesiac a i tak kupilem i jestem zadowolony :dance: :dance:

No ja jutro zajade na Bielany w Wawie i zobacze to - http://allegro.pl/show_item.php?item=286279632 . Jak coś to łykam i sie nie patyczkuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wsadzilem do mojego avanta 4300k od phillipsa. Swieca idealnie na bialo, z lekka ale naprawde minimalna fioletowa poswiata, jak spojrzec z boku auta.

Roznica podczas trasy w nocy -- kolosalna. Nigdy wiecej "normalnych" swiatel ;):kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diego, to Wkońcy co Ty założyłes? Ori z poziomowaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :decayed: Dałem sobie spokój z tym samopoziomowaniem, ciężko znaleźć kogoś w krk kto by to dobrze zamontował. Mam wiec orginalne lampki + hidy. Dość zabawne jest to, ze długie stały sie w zasadzie zbędne. Coś tam doświetlają, ale na żółto i jakoś tak rachitycznie. :kox::naughty:

Postaram wpaść na spota to zobaczysz jak to swieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przyjedz przyjedz teraz w Niedziele, porezamy coś :) połamiemy sie opłatkiem :D itd.... z miłą chęcią zobacze jak Świeci HID 4300 K , tez miałem takie zakładac no ale wyszło jak wyszło i mam 6000K.... ale zawsze same żarniki mozna zmienić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :decayed: wpadnę na pewno; Same żarniki nie są chyba jakieś specjalnie drogie ?

Zrobiłem jeszcze jeden filmik, niestety to z telefonu wiec jakość jest jaka jest :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet żarników ok 180 zeta nie wazne na barwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet żarników ok 180 zeta nie wazne na barwe :)

Zaskocze Cie 90pln :decayed:

komplet ? to Ja poprosze 5000 K :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet tzn 2 sztuki zarnikow 90 czy 99 dowiem sie i zalatwie Kezor zna szczegoly

kurcze bajeczka a Ja już miałem kupować 5000 K za 190 zeta i myślałem że tanio.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jedank musze dluzszy pobyt w scz zaplanowac

Cubros - dasz mi swoje 6K za 8K pasi?? Ja zalatwie te 5K po taniosci

hm.... będę musiał sie nad tym zastanowic :polew: no zobaczymy 8000K nie chce wole 6000K a 5000K chce miec takie rezerwowe jak mi by sie coś odwidzaiło choć nie powiem przemysłe Twoją propozycje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet żarników ok 180 zeta nie wazne na barwe :)

Zaskocze Cie 90pln :decayed:

komplet ? to Ja poprosze 5000 K :slina:

http://www.allegro.pl/item285808785_zarnik_xenon_hid_h7_tylko_99_00_za_2_sztuki.html prosze ja Cie bardzo :thumbup:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 00:39 _________________________________________________ja kupowałem u niego swoje 5ki :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Keżorowaty :notworthy: żeś mi nie powiedział jak bylismy na spocie to bym sie jakos z gosciem skontaktował wczesniej ..... Ty samolubie jeden... :bicz2:

:polew:

Trzeniu Ja mam tez zamiar to rezać u siebie do halogenów ale potrzebujesz do tego jeszcze prztwornice czyli full zestawik HID H11 sami wyrezamy u THEMONA w garazu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...