Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Ziemii Holenderskiej!


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać! Ostatnio zainstalowałem się na ziemi holenderskiej i z chęcią wpadłbym na jakiegoś spota :wink4:

Organizuje się może coś w niedalekiej przyszłości ?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać! Ostatnio zainstalowałem się na ziemi holenderskiej i z chęcią wpadłbym na jakiegoś spota :wink4:

Organizuje się może coś w niedalekiej przyszłości ?

Pozdrawiam,

pytanie....na ile procent jesteś pewny że wpadniesz?bo takich jak ty którzy pogadali i tyle to było kilku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee ja taki nie jestem :disgust: Ja bym się z chęcią spotkał ale na następny weekend jadę do PL. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee ja taki nie jestem :disgust: Ja bym się z chęcią spotkał ale na następny weekend jadę do PL. :naughty:

ale wcale tego nie powiedziałem że ty taki jesteś..ale sam widziałeś co było..z was 3 nowych chętnych tylko 2 przyjechało..a to juz i tak sukces..a co do spota?hmm musiałbym pogadać z norką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać! Ostatnio zainstalowałem się na ziemi holenderskiej i z chęcią wpadłbym na jakiegoś spota :wink4:

Organizuje się może coś w niedalekiej przyszłości ?

Pozdrawiam,

pytanie....na ile procent jesteś pewny że wpadniesz?bo takich jak ty którzy pogadali i tyle to było kilku

Odpowiedz.... Jak będzie jakaś konkretna ustalona data to wtedy mogę się określić, czy przyjadę czy tez nie.. Chyba normalną rzeczą jest, że nie powiem - będę na sto procent, bo skąd mam wiedzieć, czy akuratnie w tym czasie nie będę na weekendzie w PL ?

Ale spoko kolego, nie będę się narzucał swoją osobą, jak coś tam kiedyś może się zorganizuje to wtedy zajadę bez wpisywania się na listy i wykrzykiwania, że na sto pro będę. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać! Ostatnio zainstalowałem się na ziemi holenderskiej i z chęcią wpadłbym na jakiegoś spota :wink4:

Organizuje się może coś w niedalekiej przyszłości ?

Pozdrawiam,

pytanie....na ile procent jesteś pewny że wpadniesz?bo takich jak ty którzy pogadali i tyle to było kilku

Odpowiedz.... Jak będzie jakaś konkretna ustalona data to wtedy mogę się określić, czy przyjadę czy tez nie.. Chyba normalną rzeczą jest, że nie powiem - będę na sto procent, bo skąd mam wiedzieć, czy akuratnie w tym czasie nie będę na weekendzie w PL ?

Ale spoko kolego, nie będę się narzucał swoją osobą, jak coś tam kiedyś może się zorganizuje to wtedy zajadę bez wpisywania się na listy i wykrzykiwania, że na sto pro będę. Pozdro.

kolego tu nie chodzi o narzucanie sie czy jakieś wykrzykiwania..chodzi o to czy jesteś pewniak jak cos będzie..bo juz dużo razy było tak że jacyś nowi zagadywali o spocie.no to z kolegami norką i somesem urządzaliśmy spota w jakimś ogólno dostepnym miejscu i...byliśmy tylko my..bo nowi mieli setke tłumaczeń lub wcale sie nie odezwali że nie przyjadą.a ten czas który poświeciliśmy na dojazd na miejsce spota i pogaduszki mogliśmy sie spotkać gdzieś indziej i pogrzebać w swoich furach.więc sie nie obrażaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie obraża, po prostu wyraziłem swoją chęć przyjazdu na spota, ale ty postanowiłeś odgórnie zaszufladkować mnie do osób które deklarują zawsze swoją obecność, a potem ślad po nich zagina.

Powiem, że rozumiem co masz na myśli i się tobie nie dziwię. Dodam jeszcze od siebie, że zawsze staram się być słowny w tym co robię i jak będzie się organizował jakiś spot nie kolidując z innymi moimi planami to z przyjemnością wpadnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak jesteś słowny to spoko :good: jak coś sie bedzie krojiło ze spotem to bedzie tu wiadomosc i myśle że wpadniesz pokazać swoje wozidełko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest tutaj ktoś z okolic Oss, Eindhoven, Arnem kto ma pewny kabelek do Vaga i potrafiłby sprawdzić błędy w kompie? Oraz trochę wolnego czasu?

Od 2 dni świeci mi się żółta kontrolka silnika. Mam kabelek ale kurde coś jest nie tak i za nic nie potrafię nic odczytać.

Autko jeździ ale nie wiem jak długo i co może być nie tak.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy bys chcial? :naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 22:51_________________________________________________a tak na serio to moze poczekamy az Laki wróci :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laki pisał że wraca pod koniec lutego, to troche długo żeby czekac więc może coś wykombinujemy, tylko gdzie, kiedy i czy jest jeszcze ktoś chętny :mysli:

a jesli można zapytac to skąd z Belgi konkretnie jesteś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do holandi tak, ale do miejsca gdzie sie przeważnie spocimy masz 180km :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeważnie spocimy sie w Delft przy torze kartingowym :naughty: ale jak byś byl zdecydowany na 100% to myśle ze można by wykąbinować jakiego spota w Tilburgu wtedy mieli byśmy wszyscy podobne odległości :wink4: tylko co na to reszta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym mies powinienem wrócić też do NL to jak będzie jakiś spot a będę to się pisze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...