Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Malowanie wnetrz lamp valeo przed liftem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prosba i pytanie, bo zanim nie zamontuje poliftow chce wyrezac to co mam :decayed:

jak rozkleic klosz kierunkowskazu? wlozyc do piekarnika i w jakiej temp podgrzewac zeby nie ugrillowac:/, potem delikatnie rozdzielac podskrobujac jakims nozykiem rozumiem.

i w jaki sposob pomalowac wnetrze reflektorów, jakims sprayem odpornym na wysokie temp. czy zwyklym starczy?, matowic to lustro jakmis drobniutkim papierkiem przed psikaniem czy tylko odtluscic? no i spray, mat, czy zwykly?

14022011735.jpg

14022011736.jpg

14022011746.jpg

Opublikowano

Adianus....a może zamiast tych Valeo komplecik przyciemnionych już lamp BOSCH...z halogenem :naughty:

jak zainteresowany to pisz na priv

Opublikowano

A może lepiej obkleić folią? :mysli:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A może lepiej obkleić folią? :mysli:

Mi się wydaje że folia może odchodzić, raz zimno raz ciepło. Jest termokurczliwa ale chyba nie wpływa na nią dobrze wysoka temperatura ? Ja chyba bym zmatowił ala chrom później podkład szlifowanie i dopiero czarna farba albo grafitowa.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 23:32_________________________________________________Czy jak pomaluje wnętrza lamp podkładem do plastiku i normalnym sprayem czarny mat nie będzie odprysków o temperatury ? Dodam że mam normalne żarówki H7 które się nagrzewają. Może trzeba użyć jakiejś specjalnej termo-wytrzymałej farby?

Opublikowano

Generalnie wszystkie żarówki sie nagrzewają.

Kiedys malowałem wnętrza lamp zwykłym sprayem matowym, tylko wczesniej odtłuściłem i było OK.

Teraz pomalowałem ramkę grilla tę chromowaną i nawet nie odtłuszczałem. Przetarłem jakąś szmatą i nałożyłem dwie warstwy - też OK.

Opublikowano

Generalnie wszystkie żarówki sie nagrzewają.

Kiedys malowałem wnętrza lamp zwykłym sprayem matowym, tylko wczesniej odtłuściłem i było OK.

Teraz pomalowałem ramkę grilla tę chromowaną i nawet nie odtłuszczałem. Przetarłem jakąś szmatą i nałożyłem dwie warstwy - też OK.

No ja właśnie chcę wnętrza lamp pomalować na czarny mat, mam zamiar zmatowić chrom, odtłuścić dać podkład do plastiku i czarny mat bałem się tylko że jak żarówki się nagrzeją farba zacznie pękać. A grill też chce zrobić w czarny mat.

Opublikowano
  • Autor

juz u siebie zrobilem i jakis czas smigam z pomalowanymi i jest gitarra, odtluscilem jedynie, prysnalem kilka warstw matu i nic (odpukac) mi sie nie kruszy, ani nie zlazi,a wyglada zajebiaszczo :decayed: jak bede mial czym to wkleje foto

Opublikowano

kierunku nie rozklejaj nie widzę takiej potrzeby ja malowałem w Felicji przez otwór od żarówki najpierw wacikiem odtłuścić benzyną a później wlałem dosłownie odrobinkę farby czarnej matowej do środka na odbłyśnik i lekkimi ruchami kierunki rozlałem farbę po odbłyśniku OCZYWIŚCIE OSTROŻNIE by nie pomalować klosza i wyszło elegancko

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

hahaha ale magik z ciebie.. przez otwór od żarówki hehee.. dobre :naughty:

Panowie malował ktoś te lampki po lifcie? Przymierzam sie kiedys sobie pomalowac martwe pola na czarno i chcialem zobaczyc jak to wygląda. Jak ktoś ma może dajcie foto tego. Pozdro :)

Opublikowano

kierunki są nierozbieralne, jedynie ciąć. ewentualnie zrobić jak pisze oktawiusz5. do pieca nie wsadzaj, bo stopisz :)

Opublikowano

vudi lampy po lifcie sa razem z kierunkiem to jest jedno szklo... bartek ja sie tez przymierzalem no ale niestety nie dalo rady rozkleic lamp...tak klej trzymal, stosowalem rozne sposoby,opalarka,piekarnik,wrzaca woda moze z Twoimi pojdzie lepiej... bo sa osoby ktorym sie udalo mi akurat niee :(

Opublikowano

No ja się przymierzam narazie :> Napewno za jakiś czas będę próbował :naughty: Właśnie może byc ciężko z rozklejeniem tego. Jak narazie czekam na gwinta w tym tygodniu będę chyba zakładał bo wiosna tuż tuż a 8j/18" cali czeka :naughty: Już mi się micha cieszy :kox:

Opublikowano

Nie ma tragedii z rozklejaniem. Rozkleiłem już kilka kompletów i trzeba po prostu znaleźć dobry sposób :naughty:

Opublikowano

Niestety każdy musi mieć swój mi to sprawnie poszło w piekarniku. Jedna lampa trochę ucierpiałaa reszta już szła w nie więcej niż 30 minut :naughty:

Opublikowano

no ja mialem piekarnik i ni ch**... pozniej probowalem opalarka a pozniej wrzatkiem i tez nic

Opublikowano

ja srodek lamp zrobile m sprayem zaroodpornym czarnym matem na pedzelek i poszlo a kierukni sprayem do lamp motipa :)

Opublikowano

no ja mialem piekarnik i ni ch**... pozniej probowalem opalarka a pozniej wrzatkiem i tez nic

No niestety czasami trzymają mocna ale wystarczy trochę cierpliwości i na pewno da radę to zrobić :wink4:
Opublikowano

ja srodek lamp zrobile m sprayem zaroodpornym czarnym matem na pedzelek i poszlo a kierukni sprayem do lamp motipa :)

Geloo wrzuc jakieś foto jak Ci to wyszło malowanko bo jestem ciekaw :naughty: A lampy jak udało Ci sie rozebrac?

Opublikowano

ja srodek lamp zrobile m sprayem zaroodpornym czarnym matem na pedzelek i poszlo a kierukni sprayem do lamp motipa :)

Geloo wrzuc jakieś foto jak Ci to wyszło malowanko bo jestem ciekaw :naughty: A lampy jak udało Ci sie rozebrac?

opalarka ale i piekarnik tez dziala tyle ze ja skleilem to pozniej na czarny silikon :] jak umyje to zrobie :P codziennie jestem w lbn mozesz sam zobaczyc :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.