Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak się terminy spotów przekładały, że aż ja musiałęm wyprowadzić się z Koszalina i nie doczekałem ustawki, a szkoda

tak na marginesie mam pytanko, ma ktoś z was/lub gdzie moge zdobyć zaślepki spryskiwaczy do b5 przedlifta????

na allegro huhuhu z patatajnią :tongue4:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ZO STAW ... ten samochód :D:kox: :kox: :polew: :polew: gdzie parkujesz bo cały czas poluję na te listwy S-line :polew: :polew:

Opublikowano

ZO STAW ... ten samochód :D:kox: :kox: :polew: :polew: gdzie parkujesz bo cały czas poluję na te listwy S-line :polew: :polew:

ja Cie upolowalem ostatnio z tymi felami w forum, ale zaparkowales przed samym wejsciem i masz szczescie bo ten pelen fis i rns to juz by w moim siedzial :tongue4: :tongue4: :tongue4::kox: :kox:

Opublikowano

hehe :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 13:24_________________________________________________i szyby nie na korbkę z tyłu :polew:

Opublikowano

hehe :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 13:24_________________________________________________i szyby nie na korbkę z tyłu :polew:

na korbke w b7 i odrazu masz wyjatkowe auto....unikat :polew:

Opublikowano

ja mam elektrykę :gwizdanie:

Opublikowano

A ja mam b5 i mam sporo elektryki :tongue4::wink4:

To kiedy spota organizujemy?

Opublikowano

hmm mi to lotto Środa może ...jest już pogoda więc można się spotykać :gwizdanie:

Opublikowano

Na wyścigi ze mną nie liczcie, bo nie chcę Wam zrobić wstydu

Nie mam wprawdzie turbiny ale mam el. składane lusterka, gdy tak koło stówy je składam to wbija mnie w fotel. Nie macie szans ... :pali:

Opublikowano

Dokładnie....Jednym słowem Pocisk :polew:

Opublikowano

kto będzie w środe ?

Opublikowano

Witam, :cool1:ja jestem chętny na spota w piątek.Godzina bez znaczenia :dance:

Od czwartku będe miał urlopik i gonię do Polski :witch:

Opublikowano

Panowie z innej beczki

Poszukuje jakiegos używanego quada 125cm dla 12-to latki byle nie był chińczykiem .Kwota do 2800pl

Opublikowano

Panowie z innej beczki

Poszukuje jakiegos używanego quada 125cm dla 12-to latki byle nie był chińczykiem .Kwota do 2800pl

Ja coś mogę mieć :gwizdanie:

Opublikowano

Wszystkim tym, którzy świętują chciałbym życzyć smacznego jaja i bogatego Mikołaja. :)

Opublikowano

Panowie z innej beczki

Poszukuje jakiegos używanego quada 125cm dla 12-to latki byle nie był chińczykiem .Kwota do 2800pl

Ja coś mogę mieć :gwizdanie:

a co ?????

Opublikowano

Pany to jak piątek meeting jakiś??

Opublikowano
  • Autor

tomek1974 powiec mi ty masz tylko xenon na mijania swiatłach czy na drogowe tez??

bo ja juz mam xenonik ale tylko na mijania a jutro biore sie i robie swiatła dzienne krotko mowiąc wziolem sie za moja niunie i juz pare poprawek porobilem teraz tylko zdeżaki jada do lakierni ale to w przyszlym tygodniu :kwasny::decayed:

Opublikowano

pogadaj z żoną to może ci załatwi u Mojsiuka :D

Opublikowano

Jestem za jakimś meetingiem jutro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.