Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo to jest very exclusiv version do wożenia nesesera a nie desek :decayed:

W B-5 jest wiele sedanów w takiej exclusiv version czy bywają też takie w modelu B-7 ? :mysli:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 149,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

halo a co tu taka cisza??

Opublikowano

No własnie,widze,że temat chyba umarł.Koledzy do połowy lipca jestem na obczyźnie,więc nie pojawię się na spotach :wallbash:

Ale jak będe to trzeba zorganizować coś konkretnego spocik-grill z naszymi kobietkami :naughty:

Opublikowano

Witajcie no i już jestem po naprawie łękotki . Miesiąc zwolnienia i dwa tygodnie bez jazdy niunią :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Podajcie namiar na tego the beściaka od serwisowania Audi w Koszalinie? Pozdro

Opublikowano

Topolowa 17 Tomasz Urbaniak 602157059 z nim trzeba się umawiać co najmniej z tygodniowym wyprzedzeniem

Opublikowano

Topolowa 17 Tomasz Urbaniak 602157059 z nim trzeba się umawiać co najmniej z tygodniowym wyprzedzeniem

Dzięki wielkie

Opublikowano

spoko ...piję Desperados'a albo Lecha :polew: :polew:

Opublikowano

spoko ...piję Desperados'a albo Lecha :polew: :polew:

To mi też kup ;):)))

SPOX ... next time ;)[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 13:32_________________________________________________POMOCY!!!!!

Potrzebuję na gwałt sterownika wentylatora .... Poradźcie, gdzie w okolicy można to zdobyć w rozsądnej cenie ...? ....

Opublikowano

Kolego jak nie znajdziesz nigdzie w Koszałku,to podjedź do Darłowa.Zaraz na początku miasta od strony Karwic gostek sprzedaje podzespoły do Audi i VW mają duży hangar powinni mieć :wink4:

A tutaj masz do nich namiary

511 45 45 45

668 76 12 37

Al.Wojska Polskiego 35b

Darłowo

Mają części nowe i używane.

Opublikowano

dzięki wielkie :))))

Ty też pijesz Lecha? :))))

Mają - 299 zeta ...;) w Gdyni za 150 zeta to samo ....ale trzeba jeszcze 300 km zrobić ;) Pozdro

Opublikowano

A to dzwoniłeś do Darłowa mieli?

Opublikowano

W Darlowie znalazłem na allegro, dali cenę 299 ....troszkę szkoda, zważywszy że 150 w Gdyni to samo ... jutro rano potwierdzę i będę jechał do Darłowa ... Nie ma wyjścia.... Bez wentylatora to nie jazda, a w sobotę mam kurs do Wawy .... Pzdro

Opublikowano

Jasne,że nie jazda. :gwizdanie:Można by było opuścić szybki ale to odrazu festynem zajeżdza pomyślą,że w aucie klimy brak :polew: a tu tylko mała awaria pozdrawiam!!! do zobaczenia na spocie!!!

Opublikowano

Dopiero W Lipcu .... :gwizdanie: bo ty będziesz ..a my mam nadzieję wcześniej zrobimy :D

Opublikowano

Panowie, gdzie w Koszalinie najlepiej zagazować auto?

Opublikowano

Ja gazowałem w Jamnie. Sterownik Stag 300. (pewnie teraz mają już coś nowszego). Powiem Ci, że jeżdżę na tym trzeci rok i zero problemów. :good:

Opublikowano

Dzięki. Muszę pojeździć po Koszałkowie i się popytać co i za ile. Mam nadzieje, że w Koszalinie już nie matują miedzianych przewodów.

Opublikowano

Koledzy u kogo w Koszałku można obniżyć autko.Zeby zrobili fachowo i w miare szybko :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.