Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zwał jak zwał, zapowiada się ciekawe spotkanie. Szczególnie widełki wiekowe będą baaaardzo szerokie ;)

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 149,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mówcie, mówcie ....kiedy zbiórka? ;)

Opublikowano

16 Lipca? Kolega Daniel będzie dostępny to można spocik odwalić tak w łazach tzn za kanałem na dawnym poligonie :D

Opublikowano

Oczywiście,że tak będe w kraju już 15ego,mi pasuje każdy termin :good: a dodatkowo 16ego są moje urodzinki obejdzie się bez prezentów aby frekfencja była duża. :>

Opublikowano

Jak najbardziej jestem za, 16 lipca pasuje i mnie ;) Nie wiem jeszcze tylko gdzie jest ten kanał, ale myślę, że jakoś bym trafił ;)

Opublikowano

:hi: No Panowie według moich spostrzeżeń na spociku zamelduje się 11 :audi: B5,B6,B7 do kompletu brakuje B8.Chętni mile widziani :notworthy:

Kolega Tomek1974 porobi fotki i niech się wieśniaki ze Słupska patrzą jak się szlachta bawi :tongue4:

Opublikowano

:hi: No Panowie według moich spostrzeżeń na spociku zamelduje się 11 :audi: B5,B6,B7 do kompletu brakuje B8.Chętni mile widziani :notworthy:

Kolega Tomek1974 porobi fotki i niech się wieśniaki ze Słupska patrzą jak się szlachta bawi :tongue4:

Sam jesteś wieśniak tak pisząc :bicz::cygaro:

Opublikowano

Następny chętny na liste? :naughty:

Opublikowano

Następny chętny na liste?

Nie, nie jestem chętny... jutro mam obrone mgr i muszę poczytać troche :kwasny:

Opublikowano

Następny chętny na liste?

Nie, nie jestem chętny... jutro mam obrone mgr i muszę poczytać troche :kwasny:

Ale spocik będzie 16 lipca w Łazach :cool1:

Opublikowano

Czyli zapowiada się świetny spot :) Panowie, co byście powedzieli na pomysł stworzenia jakiejś koszalińskiej/zachodnio-pomorskiej wlepy na nasze Audice? Potrzeba by było jedynie stworzyć projekt w Corelu, mam kolegę na roku który dysponuje ploterem, więc nie byłoby problemu z produkcją, koszta też pewnie minimalne. Co Wy na to? Jest aprobata?

Opublikowano

Następny chętny na liste?

Nie, nie jestem chętny... jutro mam obrone mgr i muszę poczytać troche :kwasny:

Ale spocik będzie 16 lipca w Łazach :cool1:

Aaa to nie doczytałem. Wstępnie się piszę, tylko nie wiem jak będzie z pracą :mysli:

Opublikowano

Czyli zapowiada się świetny spot :) Panowie, co byście powedzieli na pomysł stworzenia jakiejś koszalińskiej/zachodnio-pomorskiej wlepy na nasze Audice? Potrzeba by było jedynie stworzyć projekt w Corelu, mam kolegę na roku który dysponuje ploterem, więc nie byłoby problemu z produkcją, koszta też pewnie minimalne. Co Wy na to? Jest aprobata?

:oklaski: :good: bardzo fajowy pomysł jestem chętny na taką wlepke tylko logo A4 Klub Polska też będzie. :good:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 11:02_________________________________________________

Następny chętny na liste?

Nie, nie jestem chętny... jutro mam obrone mgr i muszę poczytać troche :kwasny:

Ale spocik będzie 16 lipca w Łazach :cool1:

Aaa to nie doczytałem. Wstępnie się piszę, tylko nie wiem jak będzie z pracą :mysli:

To już 12ta :audi:

Opublikowano

Musiałbym napisać do prezesa A4 Klub Polska o zgode na wykorzystanie logo, nie można ot tak sobie go wziąć i wykorzystać. Myślę jednak, że nie powinno być z tym wielu problemów. Pozostanie jedynie stworzenie ładnego projektu. Ja co prawda nie znam się (jeszcze) na Corelu, ale w photoshopie coś tam mogę podziałać. Gdyby ktoś miał chęci i czas, to wszystkie porpozycję będą bardzo mile widziane :)

Opublikowano

To może jak dostaniemy zgodę na wykorzystanie logo to ja mam taki pomysł:

A4.Klub.Polska

spoty koszalińskie

wzór jak główne logo klubu :mysli:

Opublikowano

Jak wrócę z kościoła, to coś pomyślę :evil: Pomysł w sumie całkiem niezły, tylko trzeba by gustownie wkomponować nasz dodatek. Tak w ogóle to ma być to naklejka na szybkę czy karoserię?

Opublikowano

Chyba naklejka była by ok,a da rade zrobić ją w 3d :mysli:

Opublikowano
:hi: ja też się pisze tylko konkretna godzina i data i już tam jestem :a4fan::drunk:
Opublikowano

tak od rana tzn 11:00..afkros pogodę zamawiać trzeba :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.