Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:thumbdown: :thumbdown: nie lubie maszyn sztanga i hantle sa najlepsze!!!!! :kox: :kox: :kox:

maszyny są gorsze od wolnych ciężarów, bo wymuszają ruch nie do końca naszym mięśniom odpowiadający

ja wyznaję zasadę, najpierw sztanga i hantle a na koniec maszyna dla spompowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez uwazam ze wolne cięzary są lepsze, na maszynie robie tylko barki bo jak nie mam asekuracji z tyłu to nie chce ryzykować,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a mam takie pytanie smigacie na silke sami czy z jakims kumplem ktory jest waszym partnerem treningowym;>... ja rzadko chodze sam, sam zrobie plecy sobie biceps triceps ale do klatki barkow potrzebny mi ktos kto pomoze mi odlozyc ciezar albo wymusi namnie jeszcze ze 2 ruchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak ktoś za Tobą stanie to te 2 powtórzenia więcej mozna zrobić i to daje najlepsze efekty :good: jednak nie zawsze jest taka możliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwicz ćwicz bo im jesteś większy tym więcej osób chce Ci pomóc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mawiają koksy z siłowni " albo będe duży albo będe miał dużą trumne " :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown: :thumbdown: nie lubie maszyn sztanga i hantle sa najlepsze!!!!! :kox: :kox: :kox:

maszyny są gorsze od wolnych ciężarów, bo wymuszają ruch nie do końca naszym mięśniom odpowiadający

ja wyznaję zasadę, najpierw sztanga i hantle a na koniec maszyna dla spompowania

a wg mnie maszyny są równie dobre co wolne ciężary, bo izolują konkretny mięsień i na mnie np. to lepiej działa :wink4: ale oczywiście robię treningi również na wolnych ciężarach, zazwyczaj 50:50 :good: ale nie można mówić, że maszyny są złe, bo nie są :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALRI mialo koks odzywy,nie wiem jak teraz :wink4:

bralem venoma masakra ,bralem tez jungle warfare wypasik milo wspominam szkoda ze juz to wycofali :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak połączę Xpanda ze zwykła kreatynką to coś złego się stanie? :mysli:

Nic nie będzie :) Rób jak mówi Zmija i będzie git :) Ja tak jechałem na tym nowszym Xpand'zie + mono Universala :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widziałem jeszcze, że dużo osób bierze mono przed treningiem i po :mysli: więc może Xpanda przed a po treningu mono?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widziałem jeszcze, że dużo osób bierze mono przed treningiem i po :mysli: więc może Xpanda przed a po treningu mono?

widze ze moj xpand sie przyda :) teraz zaluje ze oddalem ale mam nadzieje ze beda przyrosty .... ja jestem w finaldii i mialem nie cwiczyc ale zapisalem sie na silke i wracam powoli do formy po rocznej przerwie :) i wlasnie wybieram sie do sklepu tutaj i chce kupic podobny zestaw mono kreatynka i jakiegos stacka nie wiem co tu dostane , ale mialem xpanda wlasnie brac z kreatynka wiec smialo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee:) bierz mono w dni nietreningowe i np rano w treningowe a x przed treningiem:) :hi:

troszkę inaczej napisałeś, bo mi chodziło o to, żeby brać codziennie X-panda i codziennie mono, z tym że X-panda codziennie przed treninigiem a mono od razu po :tongue4: więc jakby nie było to jest różnica pomiędzy tym co Ty napisałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...