Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mnie grypa dobija drugi dzień...Będziecie tacy dobrzy i doradzicie jakąś domową kuracje zdrowotną.. kurde a dzisiaj trening chyba lepiej odpuścić .....

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A mnie grypa dobija drugi dzień...Będziecie tacy dobrzy i doradzicie jakąś domową kuracje zdrowotną.. kurde a dzisiaj trening chyba lepiej odpuścić .....

Ruskie tabletki do ssania,metanabol.Tylko twój organizm,może już na nie nie reagować...

Poważnie: szklanka wody,w nią łycha miodu zkrystalizowanego(nie był zagżany,a chodzi o propolis),wymieszać i postawić na noc.Rano w to wycisnąć całą cytrynę i wypić.Dobrze pokupić echinaceę,szybko poprawia odporność,szybko dojdziesz do siebie.

Do oporu czosnku przez dwa dni,potem wątroba już musi odpoząć.Czosnek po posiłkach i już nie popijać go,żeby smrodek się ulatniał i był wdychany do płuc.Główka na dzień minimum.Odpuść białko,jak najwięcej cukrów prostych i nie za wiele jedzenia.To skraca chorobę.

W moim otoczeniu już wszyscy chorowali i chorują.Praca i w domu.A ja skromnie powiem że w deszczach co drugi dzień i w przeciągach i ze zdechlakami i się uchowałem.Ręce myje,non stop.Nie biore zbędnych rzeczy do łap,po kimś.Poza tym tran,czasem echinacea i czosnek jak niewyrażnie jest. Miód w sumie co dzień.A ta fobia,z tąd że nie chce przywlec zarazy do domu,bo mam maluszka.

Opublikowano

czosnek

Opublikowano

a ja kupiłem kretke Creatrixa 1250 z Treca i wcinam + Antykatabolix + Jack3d + białeczko od czasu do czasu :wink:

panowie ćwiczy ktoś z was Crossfit?

Opublikowano

Próbował ktoś Controlled Labs - Green MAGnitude? Warto czy coś innego szukac lub ktoś cos poleci po treningu? Przed planuje zakupić Ripped Freak Pre-Workout. Dobra decyzja?

Opublikowano

panowie mam shotguna przedtreningowego i planuje kupic crea bomb scitec. Co byscie polecili na mase? Mam 1kg gainera scitec jumbo zolte. Do tego chcialbym jakas masowke. Tylko jaka? do 200zl ? i 2 sprawa dokupowac do tego kompletu aminokwasy?

Opublikowano

Witam!:hi:

Panowie, piszę trochę w nietypowej sprawie, otóż potrzebuję dietę dla mojego ojca. Facet waży gdzieś 125kg, wzrost 187 (kawał chłopa), ale zmierzając do sedna. Wylądował kiedyś w szpitalu (problemy z sercem) i tam schudł, i teraz znowu nabrał 'złej masy'...a nie chciałbym by to się powtórzyło:kwasny:

Chodzi mi o to, czy ktoś mógłby ułożyć dla niego dietę? By zgubić te 5-10kg?

Jeżeli będą jakieś pytania, to pw, bym nie śmiecił w wątku

Opublikowano

Jest prosba do kogos kto ma pojecie na suplementach:):) Sprawa wyglada tak cwicze jakies 2lata 3-4razy w tygodniu plus jeden dzien basen.waga ok 85kg wzrost 185cm. Probuje trzymac diete miej wiecej rano pladki z mlekiem potem ryz z piersia twarogi w miedzy czasie jakas kanapka z ciemnym chlebemi po treningu banan i twarog itp. Sa efekty cwiczenia ale kupilbym jakies odzywki. Chcialbym aby miesnie bardziej urosly ale abym sie nie zalal czy jest taka mozliwosc ??Chodzi mi w sumie o klatke i lape. Nie mam pojecia o suplementach i prosil bym o porade moze na pw jak cos jakie i jak je brac

Opublikowano

zacznij jesc mieso

Opublikowano
Jest prosba do kogos kto ma pojecie na suplementach:):) Sprawa wyglada tak cwicze jakies 2lata 3-4razy w tygodniu plus jeden dzien basen.waga ok 85kg wzrost 185cm. Probuje trzymac diete miej wiecej rano pladki z mlekiem potem ryz z piersia twarogi w miedzy czasie jakas kanapka z ciemnym chlebemi po treningu banan i twarog itp. Sa efekty cwiczenia ale kupilbym jakies odzywki. Chcialbym aby miesnie bardziej urosly ale abym sie nie zalal czy jest taka mozliwosc ??Chodzi mi w sumie o klatke i lape. Nie mam pojecia o suplementach i prosil bym o porade moze na pw jak cos jakie i jak je brac

Widzę dokładna waga i wzrost co u mnie ;) Jedyne co biorę po treningu to białko + witaminki i minerały dla sportowców (większe dawki RDA) no i jak kolega wyżej wspomniał, mięso trza jeść ;)

Kumpel z którym ćwiczę też brał tylko białko i łape, plecy i klate materaz całkiem sporą i nie zalaną ino sucha masa mięśniowa.

2 tyg temu zacząłem instruktorkę fitnessu siłowego na AWF'ie z mega ogarniętym typem, więc jak tylko coś ciekawego będzie to się z wami podzielę ;)

Opublikowano

wiec bialko mowicie:):) a jakie najlepiej kupic i jak brac???

Opublikowano

Zwykłe białko daje mniej niż jedzenie kurczaka, jajek etc. Ja osobiście wolałbym coś innego niż białko. Różnica taka że białkiem w proszku się ciężej zalać :decayed:

Jeżeli chcesz coś co by ci zwiększyło masę i napompowało mięśnie to poczytaj o jakimś BCAA, czy Nitrobolonie II. Brałem kiedyś przez krótki okres HMB Treca Liquid i niektórzy mówią , że nie działa na nich w ogóle, na innych że bardzo. Na mnie podziałało, szoku jakiegoś nie było, trochę wzrosła siła, mięśnie zaczęły nabierać kształtów i delikatnie spaliłem tłuszcz. Potem ćwiczyłem już na "sucho" ale spadków nie było, przynajmniej nie zauważyłem. :wink:

Opublikowano

A co powiecie o tych ginerach, creatynach i proteinach??? czy zdecudowanie tylko bialko wystarczy????

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

czy ktos podpowie mi konkretnie co kupic?????

Opublikowano

Konkretnie to poszukaj opinii na forach kulturystycznych. Prawda jest taka, że na każdego każdy suplement inaczej działa. Kolega brał kreatyne i miał po tym tylko "wielką srakę" jak to nazwał, cały dzień na kiblu :polew: A inny brał kreatyne tej samej firmy i już na niego podziałała i trochę poszła w masę. Lepiej sobie zjeść mięsa więcej, niż białko takie moje zdanie. :wink: Fajny efekt daje Nitrobolon II też brał jeden znajomy i mówił, że działa tak jak pisali, pompa się długo utrzymywała i łapa szybko "puchła" ciężko miał na początku biceps robić. Brał to przez 3 miesiące chyba, w łapie ok 3 cm przyrostu teraz odstawił i na razie tylko o 1 cm w łapie zeszło.

Opublikowano
Konkretnie to poszukaj opinii na forach kulturystycznych. Prawda jest taka, że na każdego każdy suplement inaczej działa. Kolega brał kreatyne i miał po tym tylko "wielką srakę" jak to nazwał, cały dzień na kiblu :polew: A inny brał kreatyne tej samej firmy i już na niego podziałała i trochę poszła w masę. Lepiej sobie zjeść mięsa więcej, niż białko takie moje zdanie. :wink: Fajny efekt daje Nitrobolon II też brał jeden znajomy i mówił, że działa tak jak pisali, pompa się długo utrzymywała i łapa szybko "puchła" ciężko miał na początku biceps robić. Brał to przez 3 miesiące chyba, w łapie ok 3 cm przyrostu teraz odstawił i na razie tylko o 1 cm w łapie zeszło.

Ja brałem olimpa masacre raz i były efekty fajna pompa drugi raz brałem i słabo nic wiec skączyłęm brać .. więc tak jak mówisz na każdego inaczej ale wydaje mi że do niektórych odżywek wciskają tandetę tak samo jak do części samochodowych pudełko orginał a wy środku chinske gówno ..... każdy chce zarobić i wszystko schodzi na psy ... oczywiście to moje zdanie ......

Opublikowano

Ok a co powiecie jak bym zapodal taki zestawik Nitrobolon II +bialko i moze do tego creatynke

Opublikowano

To zależy jakie chcesz uzyskać efekty :wink:

Opublikowano

ja chwilę brałem i żadnej różnicy nie widziałem :decayed:

ale chodzę na siłkę od kilku miesięcy - jutro poszukam starej fotki i obecnej , powiecie Koledzy czy jest różnica jakaś :naughty:

latam średnio 3 x w tygodniu po 1-2 godzinki na siłownię .

pozdro dla Wszystkich Którym się chce :wink:

Opublikowano

Oprócz suplementacji potrzeba odpowiedniej diety i ćwiczeń.

Opublikowano

też tak myslę :wink: ale fakt że wcinam owoce, warzywa, mięcho, ryby. Koksem nie jestem i nigdy nie będę ale przynajmniej już się nie wstydzę wychodząc na basen (basen i rower 2 x w tygodniu) :black: Kiedyś uważałem napakowanych Gości za cymbałów, dzisiaj wiem ile godzin musieli w pocie popierdzielać żeby tak wyglądać.

Panowie - chylę czoła.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.