Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie brzuch będzie dostawał mocno w kość, jest niestety opona i trzeba się jej pozbyć. Do tego dieta obowiązkowo :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wszystko na jednym treningu.Silka 3 razy w tygodniu i sobie to rozbijam.Do klatki i bica dorzucić można przedramie- ostro wyczerpuje.A do barkow kaptury;)

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie brzuch będzie dostawał mocno w kość, jest niestety opona i trzeba się jej pozbyć. Do tego dieta obowiązkowo :whistling:

ja też aktualnie walczę z "nadbagażem" :grin: nie tyle piłowanie brzucha co bieganie jeśli chcesz zrzucić brzuch :wink: ja w miesiąc narazie 5 kg zrzuciłem (lekka dieta do tego) teraz lecę następny miesiąc, zaostrzyłem dietę i dorzuciłem spalacz tłuszczu Olimpa i już mi sporo powietrza z opony zeszło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak wygląda:

Klatka+biceps,

Plecy+triceps,

Barki+nogi.

Po każdym robie brzuch,a na rozgrzewkę mam bieznie i "stacje" na której rozgrzewam każdą partię po jednym ćwiczeniu po 12-15 powt.

wysłane za pomocą tapki

Robie podobnie. Z tym że robie na przemian barki i plecy z nogami. A brzuch robie przed treningiem, bo na końcu to już nie mam siły :decayed:

Na rozgrzewkę robię też drążek :wink:

Rozgrzewka obowiązkowa bo kontuzja to przeje**** sprawa :thumbdown:

wiadomo 6 paczek musi być zawsze po treningu przynajmniej 3 cwiczenia na brzuszek i tez bedzie dobrze :decayed:

ale Panowie wiecie że trzeba zmieniać Plan treningowy bo mięśnie się przyzwyczajają i d*pa :whistling:

możesz ciut to rozwinąć ?

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

u mnie brzuch będzie dostawał mocno w kość, jest niestety opona i trzeba się jej pozbyć. Do tego dieta obowiązkowo :whistling:

ja też aktualnie walczę z "nadbagażem" :grin: nie tyle piłowanie brzucha co bieganie jeśli chcesz zrzucić brzuch :wink: ja w miesiąc narazie 5 kg zrzuciłem (lekka dieta do tego) teraz lecę następny miesiąc, zaostrzyłem dietę i dorzuciłem spalacz tłuszczu Olimpa i już mi sporo powietrza z opony zeszło :grin:

co to za spalacz tłuszczu jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko na jednym treningu.Silka 3 razy w tygodniu i sobie to rozbijam.Do klatki i bica dorzucić można przedramie- ostro wyczerpuje.A do barkow kaptury;)

wysłane za pomocą tapki

no rozumiem. Ja ćwiczę od niedawna i jadę non stop full body na każdym treningu. Na masie mega pompa była a teraz na redukcji trochę siła spadła, ale waga i brzuch też w dół lecą więc narazie zrzucam. od czerwca znowu na masę wejdę i ładnie na lato spuchnę :decayed:

---------- Post dopisany 05-04-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2013 at 23:58 ----------

jozek726 spalacz zwykły Olimpa - 13 ZŁ ? Olimp Thermo Speed Extreme 30 kaps. SKLEP ? Niska Cena

dobre na pierwszy kontakt ze spalaczem. chociaż ja nie mogę się doczekać aż wreszcie skończę tego olimpa, bo jakiś lepszy spalacz chcę zarzucić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko żeby potem nie było efektu jojo :decayed: lepszy tzn ? Pokaż może od razu kupię sobie ten lepszy :decayed:

---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

ale czytam ze na pierwszy raz w sam raz :decayed: powiedz tylko jak dawkujesz ? jedna przed obiadem i przed śniadaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy jest SAN TIGHT XTREME,a jak ktoś ma dojście to Clenbuterol-ostro podnosi temp.ciała i efekty są dobre.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko żeby potem nie było efektu jojo :decayed: lepszy tzn ? Pokaż może od razu kupię sobie ten lepszy :decayed:

---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

ale czytam ze na pierwszy raz w sam raz :decayed: powiedz tylko jak dawkujesz ? jedna przed obiadem i przed śniadaniem ?

ja to wale go około 20 minut przed treningiem, 4 tabsy aktualnie, pewnie będę brał 5 od przyszłego tygodnia. Znam ludzi co brali po 8 tablet przed treningiem tego Olimpa :decayed: i dlatego też wiele osób uważa ten spalacz za mało wydajny bo trzeba dużo szamać :decayed:

Lepszy jest SAN TIGHT XTREME,a jak ktoś ma dojście to Clenbuterol-ostro podnosi temp.ciała i efekty są dobre.

wysłane za pomocą tapki

właśnie dlatego muszę szybko olimpa wszamać i kupić jakiś mocniejszy. A clenbuterol rzeczywiście podnosi temperature grubo ale to już nie są suple :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie na splicie:

Klata, triceps, brzuch

Plecy, biceps

Barki, nogi

Biceps, triceps, brzuch

Roznie cwicze. Czasami dwa dni pod rzad. Czasami jeden dzien przerwy pomiedzy. P treningu jak mam sile to bieznia minimum 20 min i w dni wolne jak jest czas to 40-50 min.

Z tym brzuchem to sie calkowicie zgodze, ze najwazniejsze sa aeroby. Samo cwiczenie brzucha powiekszy tylko jego obwod, bo oprocz zalegajacego tluszczu beda rosly miesnie. A zeby pozbyc sie tluszczu to trzeba niestety troche pochodzic itp.

wysłane GALAXY S3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak mam straszne zakwasy na brzuchy to powinienem trenować mimo to brzuch? czy odczekać trochę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak mam straszne zakwasy na brzuchy to powinienem trenować mimo to brzuch? czy odczekać trochę ?

Zbyt intensywny trening.Brzucho wystarczy 3 razy w tyg.robić.Co robisz na brzuch? Jak ławkę to sobie odpusc i rób spięcia.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak mam straszne zakwasy na brzuchy to powinienem trenować mimo to brzuch? czy odczekać trochę ?

Zbyt intensywny trening.Brzucho wystarczy 3 razy w tyg.robić.Co robisz na brzuch? Jak ławkę to sobie odpusc i rób spięcia.

wysłane za pomocą tapki

Wlasnie chyba dobrze, ze sa zakwasy bo znaczy ze sie nie opierdala a trenuje porzadnie :wink:

Ja zakwasy mam prawie po kazdym treningu.

wysłane GALAXY S3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ma się zakwasy to znaczy że trening był dobry, a jeżeli nie, znaczy że trzeba obciążenia dołożyć :decayed: poza tym suple na regenerację i też zakwasów nie będzie jakiś masakrycznych :wink:

ale jak ma straszne zakwasy - pierwszy trening?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde 3 lata trenuje a tematu o siłce tu nie widziałem wczesniej :decayed:

co do zakwasów są one tylko po pierwszym zmeczeniu mięsnia... :wink: potem taki lekki ból odczówany po treningu to popekane naczynka które się regenerują... oznacza, że rosniesz :wink:

Ja jestem w trakcie 14 tyg. cyklu... cel, suchy mięsien...

dieta:

B: 170g

W: 330g

T: 70g

+ uzupełnienie w suplach...

Obecnie wymiary:

waga 87kg

obw. klatki 114cm

obw. pasa 88cm

obw. uda 62cm

obw. bicepsa 44cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak mam straszne zakwasy na brzuchy to powinienem trenować mimo to brzuch? czy odczekać trochę ?

Zbyt intensywny trening.Brzucho wystarczy 3 razy w tyg.robić.Co robisz na brzuch? Jak ławkę to sobie odpusc i rób spięcia.

wysłane za pomocą tapki

Jak głupie pytanie to sorry ale co to są spięcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde 3 lata trenuje a tematu o siłce tu nie widziałem wczesniej :decayed:

co do zakwasów są one tylko po pierwszym zmeczeniu mięsnia... :wink: potem taki lekki ból odczówany po treningu to popekane naczynka które się regenerują... oznacza, że rosniesz :wink:

Ja jestem w trakcie 14 tyg. cyklu... cel, suchy mięsien...

dieta:

B: 170g

W: 330g

T: 70g

+ uzupełnienie w suplach...

Obecnie wymiary:

waga 87kg

obw. klatki 114cm

obw. pasa 88cm

obw. uda 62cm

obw. bicepsa 44cm

za***iste wyniki :wink: ja dopiero od września trenuje, zacząłem od 2 cykli po 4 tygodnie HST. biceps mi urósł 7 cm :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...