Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Koksy :D kończy mi się kreatyna mono.Czym ją zastąpić żeby nie było spadku siły i napompowanych mięśni?Może CM3 Treka?

wysłane za pomocą tapki

Size On Gaspariego zarzuć po treningu. Jest to stak kreatynowy, mi mięśnie na tym pięknie rosły i mega dobra regeneracja :wink: polecam smak winogronowy :decayed:

Dzięki Junior.Ze stakow to brałem kiedyś X-Panda,No-Xplode i Cell Mass.Efekty były bardzo zadowalajace.

A Ty którego Size On brałeś?-bo są 2 rodzaje:pre-contest i maximum performance.

Czytałem też o połączeniu Super pump+Size On.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koksy :D kończy mi się kreatyna mono.Czym ją zastąpić żeby nie było spadku siły i napompowanych mięśni?Może CM3 Treka?

wysłane za pomocą tapki

Kończy Ci się cykl i znowu chcesz brać kreatynę? Zrób przerwę 4 tygodnie i dopiero wtedy weź ten jabłczan z Treca. Z gaspari też są dobre odżywki ;).

Jak będziesz trzymał dietę to spadku dużego nie powinno być (chociaż zawsze jakiś jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koksy :D kończy mi się kreatyna mono.Czym ją zastąpić żeby nie było spadku siły i napompowanych mięśni?Może CM3 Treka?

wysłane za pomocą tapki

Size On Gaspariego zarzuć po treningu. Jest to stak kreatynowy, mi mięśnie na tym pięknie rosły i mega dobra regeneracja :wink: polecam smak winogronowy :decayed:

Dzięki Junior.Ze stakow to brałem kiedyś X-Panda,No-Xplode i Cell Mass.Efekty były bardzo zadowalajace.

A Ty którego Size On brałeś?-bo są 2 rodzaje:pre-contest i maximum performance.

Czytałem też o połączeniu Super pump+Size On.

wysłane za pomocą tapki

maximum performance mnie pięknie poskładał :decayed:

SUper pump typowa przedtreningówka, ja aktualnie przed treningiem jem NAPALM od FA, bycza dawka i mam dreszcze :wink:

Koksy :D kończy mi się kreatyna mono.Czym ją zastąpić żeby nie było spadku siły i napompowanych mięśni?Może CM3 Treka?

wysłane za pomocą tapki

Kończy Ci się cykl i znowu chcesz brać kreatynę? Zrób przerwę 4 tygodnie i dopiero wtedy weź ten jabłczan z Treca. Z gaspari też są dobre odżywki ;).

Jak będziesz trzymał dietę to spadku dużego nie powinno być (chociaż zawsze jakiś jest).

też prawda, lepiej zrobic przerwę od krety, trochę zejdzie pewnie wody z mięcha, ale lepiej zrobić przerwę i później wrzucić jakiegoś staka albo mono to się ładnie spompujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Napalm biorę ale w shotach i ogólnie muszę powiedzieć, że kiedyś było dużo lepsze. Ale i tak wolę to od innych wynalazków :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Napalm biorę ale w shotach i ogólnie muszę powiedzieć, że kiedyś było dużo lepsze. Ale i tak wolę to od innych wynalazków :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

ja dostałem napalm za free od kumpla i tak jem bo jem. A shoty na mnie nie działały za dobrze, a proszkiem to sam sobie dozuję dawkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak zrobię z tą przerwą.Jedynie Bcaa z glutaminą będę brał+białko.Tylko zaraz będą spadki :(

Z chęcią bym się przerzucił na inne wspomagacze :D

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak zrobię z tą przerwą.Jedynie Bcaa z glutaminą będę brał+białko.Tylko zaraz będą spadki :(

Z chęcią bym się przerzucił na inne wspomagacze :D

wysłane za pomocą tapki

zrób sobie przerwę, bcaa ochronnie na mięśnie wcinaj a po jakiś 4-5 tygodniach przypierdol jakąś konkretną suplementację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img850.imageshack.us/img850/8002/51b62b7295b5e.jpg

:grin:

Patryk, Ty chcesz być jeszcze większy ? :kox:

KUwa trzeba rosnąć to z tymi motylami mnie rozwalilo mistrzu szkoda ze w audiku coraz miej miejsca sie robi :D

niKT NIE DORADZIŁ mi z tymi odżywkami ale zakupiłem z ciekawości koszty duże białko pyszne kreta tez dobra

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

jozek726 ty też napierdzielasz na siłowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jakoś wszystko stanęło w miejscu. Siła, wygląd, wytrzymałość. Trening ok, dieta nie jest ścisła ale staram się jeść dobrze. Do tego biorę bcaa ochronnie.

Chyba trzeba zadziałać w jakiś inny sposób.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie.. diedy ścisłej nie trzymam, bcaa, witaminy, carbo , białko jest pakowane i rozrost się przystopował.. Tak jakoś zauważyłem po przerwie spowodowanej bólem barku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się ciągle mierzyć :decayed:

Zauważyłem,że kolesie z dużym stażem próbują różne wersje treningów,przeciwstawnie,wszystko na jednej sesji....z czasem każdy się zatrzymuje i wtedy zaczynają się koksy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakąś alternatywe dla nitrobolonu? to fajnie pompuje ale po odstawieniu sa duze spadki. wczesniej wcinalem cm3... rzućcie pomyslem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest stagnacja to zmiana cwiczen, przeskoczyc na FBW albo na standardowy split, dodajac drop sety, diete zmienic, zastapic roznymi innymi produktami, albo tydzien off - tym bardziej jak jest cieplo, odpoczac od tych kg.

Ja teraz gotuje na parze, mega smaczne warzywa, a piers z marynata muszardowa rosyjska jest swietnym urozmaiceniem diety :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ćwiczenia zmieniam co 2 miechy, więc u mnie to nie jest problemem. Być może dieta zbyt mało restrykcyjna ale nie sądzę. Znam osoby, które jedzą porównywalnie i mają większe postępy.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakąś alternatywe dla nitrobolonu? to fajnie pompuje ale po odstawieniu sa duze spadki. wczesniej wcinalem cm3... rzućcie pomyslem.

Dorian Yates NOX PUMP :git:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakąś alternatywe dla nitrobolonu? to fajnie pompuje ale po odstawieniu sa duze spadki. wczesniej wcinalem cm3... rzućcie pomyslem.

Dorian Yates NOX PUMP :git:

to go rozj.... wez zacznij od shock therapy albo napalm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakąś alternatywe dla nitrobolonu? to fajnie pompuje ale po odstawieniu sa duze spadki. wczesniej wcinalem cm3... rzućcie pomyslem.

Dorian Yates NOX PUMP :git:

to go rozj.... wez zacznij od shock therapy albo napalm

napalm podjadam sobie przed treningiem, mało wydajny wg mnie - trzeba duuuuużą dawkę walnąć żeby klepało jak należy (przynajmniej w moim przypadku, a ważę 90kg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakąś alternatywe dla nitrobolonu? to fajnie pompuje ale po odstawieniu sa duze spadki. wczesniej wcinalem cm3... rzućcie pomyslem.

Dorian Yates NOX PUMP :git:

to go rozj.... wez zacznij od shock therapy albo napalm

jak weźmie pół porcji to jakoś przeżyje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...