Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy to już zboczenie na trening w niedziele?? :D

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 389,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to nie po Bozemu cwiczyc w niedzele

Opublikowano

Ja cwicze tylko w weekendy resztę tyg w ciezarowce siedzę ...

Opublikowano

Dla mnie niedziela zawsze byla zarezerwowana na klateczke bo malo osob i mozna swobodnie pocwiczyc. Ale teraz klate robie we wtorki a w niedziele co popadnie

Opublikowano

U mnie były 3 osoby hehehe majówka pewnie już :D

Opublikowano

Tzieland to nie jedziesz zadnym planem ze co popadnie robisz

Opublikowano
Tzieland to nie jedziesz zadnym planem ze co popadnie robisz

A po co plan? W tygodniu mam do zrobienia wszystkie grupy i je robię. A czy klatkę zrobię w poniedziałek czy wtorek czy piątek to bez różnicy.

Może ty nie masz innych rzeczy do roboty poza siłownią ale innym różne dziwne rzeczy wypadają i czasami dni się zmieniają

Opublikowano

Nom niestety ja w tym tygodniu robilem klate plecy lapy poniedzialek wtorek sroda masakra :/ dzis ogolnorozwojowke musialem :/ . Tak jak mowisz dziecko praca wazne że w ogóle jest czas na chodowle mięśni ;) .

Opublikowano

Ja mam czas tylko w weekendy wiec napewno masz go więcej skoro cwiczysz i w tygodniu i w weekend...

Tak zapytalem bo mnie zaciekawilo jak trenujesz skoro piszesz "co popadnie"

Myślałem ze jestes z tych co cwicza lapy i klate po 3 razy w tyg...

Opublikowano
Myślałem ze jestes z tych co cwicza lapy i klate po 3 razy w tyg...

Daleko mi do nich ;)

Po prostu codziennie mam zajęcia w szkole, później spotykam się z kobietą. Czasami trzeba coś załatwić z rodziną lub po prostu pouczyć się do zaliczenia ;)

Gdyby to zależało ode mnie to na siłowni byłbym codziennie bo zawsze znajdzie się coś co można zrobić.

Oczywiście jak braknie czasu to na pierwszym miejscu jest klata i łapy, później plecy, barki i nogi. Niestety ale jakieś priorytety trzeba mieć :)

Czasami też zrobię trening na TRX na chacie chociaż strasznie mnie to nudzi. Ja muszę ćwiczyć z innymi kozakami, żeby mieć motywację. Sam w zamknięciu nie potrafię :D

Opublikowano

nie wiem jak mozna cwiczyc klate 3 razy w tyg :decayed: jak zrobie raz to zakwasy mam do nastepnego treningu

Opublikowano

Od jutra promocja w Biedrze-cycki po 12,49.

Opublikowano
Od jutra promocja w Biedrze-cycki po 12,49.

super :decayed:

Opublikowano

ja jak robię klate przykładowo w niedziele, to zakwasy poważne mam od wtorku i przy kolejnym tren klaty w niedziele jeszcze ją czuje. A tak poza tym to nie chcieli byście mnie teraz widzieć, spasłem się jak wieprz :). Moje aeroby to będzie jazda na rowerku (nie stacjonarnym) :)

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

na klate robie teraz 4 ćw. Płaska, dół, góra, rozpiętki

Opublikowano

tez tak macie,ze jak nawpierdalacie sie w maku to na nastepny dzien forma zyciowka? chyba musze codziennie w maku jesc :grin:

Opublikowano
tez tak macie,ze jak nawpierdalacie sie w maku to na nastepny dzien forma zyciowka? chyba musze codziennie w maku jesc :grin:

Nie wiem bo nie jem w maku :D

Opublikowano

przeciez kazdy szanujacy sie adept kulturystki,myslacy powaznie o tym sporcie je w maku :decayed:

Opublikowano
przeciez kazdy szanujacy sie adept kulturystki,myslacy powaznie o tym sporcie je w maku :decayed:

Fakin szit :facepalm:

Stąd brak postępów :/

Opublikowano

widzisz w pore cie nawracam :decayed:

Opublikowano

Jeszcze zdążę wsunąć parę mc zestawów przed wyjazdem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.