Siłownia

Coleman

jaka sylwetka? Ja dopiero dobrze nakurwiam od chyba 14-15 tyg :decayed:. Do sezonu zostało mi jeszcze 20 tyg ciężkich treningów więc będzie na pewno mega lepiej, bliżej sezonu dojdą aero-biegania i wytniemy

• Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no wiesz niektorzy sa w czarnej d*pie na tym etapie przygotowan do sezonu,a tobie nie zostalo duzo do roboty.jaka waga/wzrost?

koło ~~90 na czczo/183-4

Nie chcę się wymądrzać ani też nie jestem od ciebie większy ale z d*py te ćwiczenie na barki :whistling:

IMO powinieneś to robić tak

Ale tak jak wspomniałem nie odbieraj tego źle i pamiętaj, że i tak jesteś ode mnie większy :decayed:

Tzieland mi stokroć lepiej wchodzi to co robię na bok barków, zauważ że to co pokazałeś przy każdym powtórzeniu koleś luzuje mięśnie, ja nie dopuszczam do takiego efektu, mięsień na całym etapie jest spięty

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

na koniec każdej serii tego ćwiczenia mam taką pompę że mięśnie palą. No i zakwasy w barkach na następny dzień co jest rzadkością :decayed:. Na barki wykonuje 4 ćwiczenia po 4 serie

+1 jeśli w taki sposób czuje mięsień to po co to zmieniać, jebać strażników książkowej techniki :decayed:

To nie chodzi o "strażników książkowej techniki" tylko imo nie angażuje wszystkich aktonów mięśni.

Poza tym spójrzcie na to z innej strony. To ćwiczenie ma działać na "boki" barków. Czyli na te same części mięśni naramiennych co przy przyciąganiu sztangi/hantli do brody. A w tych ćwiczeniach definitywnie ciągnie się ręce do samej góry.

Jednakże skoro rośniesz przy takim wykonywaniu ćwiczenia to gratuluję i zazdroszczę genetyki

Tzieland spróbuj sobie zrobić to ćwiczenie. Hantle na początek weź po 5-7kg, ręce lekko ugięte, nie przed sobą tylko z boku, łokcie lekko do tyłu, ramiona luźno na sam dół i podnoś tak wysoko jak dasz radę ale samymi barkami, nie ciąg kapturami w górnej fazie, tyle ile możesz, opuszczając cały czas miej spięty mięsień - nie opuszczaj aż tak nisko aby stracić napięcie mieśniowe. Wypróbuj i rób tyle powt aż mięśnie będą palić - myślę że max 15. Zobaczysz jak wchodzi :naughty:

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

Dziś klata to może coś nagram :naughty:

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

Z dzisiaj takie sobie:

1.

2.

Jakie obciążenie na klacie?

śmiesznie małe :grin:

Jakie obciążenie na klacie?

śmiesznie małe :grin:

duże to 15kg a małe 10kg?

Siemanko siłownio maniacy :decayed:

Cy jest tu ktos to mógby mi pomóc w ułożeniu dietki, plan to zbicie troszki tłuszczyku, a przy okazji może bułeczka na łapce jakaś wyjdzie :grin::grin:

Najważniejszy w diecie jest ziemniaczan kreatyny i groszek. Bez tego nawet nie podchodź do profesjonalnego układania planu

nie wpierdalajcie groszku bo wszyscy bedziemy zajebisci :decayed:

Jak wszyscy są zajebiści to nikt nie jest :facepalm:

znam twoja diete doskonale,byla zbyt uboga w groszek

:grin::grin:

nie wiem co jest grane u mnie, ale ciągle mnie napieprzają przednie aktony barków. Jak nie jeden to drugi.

Idę na 11 do ortopedy i niech się produkuje kobiecina nade mną.