Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po mecie mam bardzo dobre efekty brałem ją zawsze z kreatyną teraz chce z białkiem a po tym bsn -nitrix zastosować ...2 kg mi zeszło z cyklu z siły ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no raczej metka chyba tak nie niszczy wątroby niż anapol.

??? Akurat po metanabolu możesz spodziewać się wszystkich skutków ubocznych jakie istnieją.A proponowane 200 to raczej pewne problemy.Praktycznie wychowywałem się wśród metowców i omnadrenowców,takie czasy.Dziś nikt tego dobrze nie wspomina.To tzw biedne cykle,bez osłony(głupi sylimarol),bez diety,ani odtrucia-wzbudzenia własnych chormonów.Odpuść sobie takie ćwierć cykle,bo więcej można zrobić na mono+konkretne żarcie z dopasowanym treningiem do cyklu.Nikt nie pytał o metke jak weszła kreatyna w latach 90tych,pamiętam.Praktycznie brali go tylko ci całkiem bez kasy,w wojsku,i osadzeni.Proponuje ci jeszcze dobrze doczytać o skutkach ubocznych,a nie tylko ile wejdzie w łapę.Domyślam się że powiesz,że tyle brałeś i nic ci nie było.Może poprostu jeszcze nie wiesz,lub nie chcesz wiedzieć.Potraktuj to jako koleżeńską przestrogę,nie chciałbym żebyś to odebrał jako negatyw z mojej strony.Nie chcę kwasić ale trochę otworzyć co niektórym oczy.

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

A wątroba to najmniejszy problem bo to jedyny organ który się regeneruje.

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

A wątroba to najmniejszy problem bo to jedyny organ który się regeneruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej metka chyba tak nie niszczy wątroby niż anapol.

??? Akurat po metanabolu możesz spodziewać się wszystkich skutków ubocznych jakie istnieją.A proponowane 200 to raczej pewne problemy.Praktycznie wychowywałem się wśród metowców i omnadrenowców,takie czasy.Dziś nikt tego dobrze nie wspomina.To tzw biedne cykle,bez osłony(głupi sylimarol),bez diety,ani odtrucia-wzbudzenia własnych chormonów.Odpuść sobie takie ćwierć cykle,bo więcej można zrobić na mono+konkretne żarcie z dopasowanym treningiem do cyklu.Nikt nie pytał o metke jak weszła kreatyna w latach 90tych,pamiętam.Praktycznie brali go tylko ci całkiem bez kasy,w wojsku,i osadzeni.Proponuje ci jeszcze dobrze doczytać o skutkach ubocznych,a nie tylko ile wejdzie w łapę.Domyślam się że powiesz,że tyle brałeś i nic ci nie było.Może poprostu jeszcze nie wiesz,lub nie chcesz wiedzieć.Potraktuj to jako koleżeńską przestrogę,nie chciałbym żebyś to odebrał jako negatyw z mojej strony.Nie chcę kwasić ale trochę otworzyć co niektórym oczy.

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

A wątroba to najmniejszy problem bo to jedyny organ który się regeneruje.

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

A wątroba to najmniejszy problem bo to jedyny organ który się regeneruje.

Miałem plan że 2 razy w roku będę robił cykl z metan.Po prostu po ostatnim razem miałem niesamowite efekty w które nikt nie chciał uwierzyć jeśli chodzi o wagę to mi nie spadła tylko z siły 2 kg zeszło wiem ze to nie siada na bani i szkoda zdrowia ...Zresztą sam do końca nie wiem masz racje ze odżywki i dobre odżywianie pomagają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie watroba po androgenach sie nie regeneruje trzeba jej w tym pomoc tj. hepatil sylimatol itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"2kg mi z siły zeszło"

boże... widzisz i nie grzmisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tragedii nie było ogólnie po tym ..Więc jeszcze się zastanowię ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile podjechaless z sila a ile z masa czyli jaka miales wage startowa i ile podnosiles np na klatke plasko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na klatę weszło mi 14 kg a 2 zeszło czyli 12 kg

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

wszyscy mówili że to nie możliwe ale jednak to prawda

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

wszyscy mówili że to nie możliwe ale jednak to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim czasie?? ja na zero tylko sama dieta podjecalem ze 120na 140 na 8 razy w 10tyg. wiec moze to nie te koksy tylko efekt placebo i twoja genetyka ci na to pozwolila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cały miesiąc brałem met. z kreatyną

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

Nie odpowiem ci na to taki zaawansowany nie jestem

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Nie odpowiem ci na to taki zaawansowany nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli moge ci doradzic to ja bym obstal przy jakims dobrym zarciu i odpowiednim treningu bo sterydy to jest przykrycie wlasnych slabosci tylko pozatym bierze sie je wtedy kiedy masz mega stagnacje czyli od lat nie mozesz nic zrobic nie chce ci sie cwiczyc itd na ogol po 30stce mozna je brac spokojnie ale wczesniej robia wiecej problemow niz zalet. skoro ja raz do roku podjezdzam z masa o 5kg (stale dobicie) i srednio 10-20kg w obciazeniach to to jest chyba wystarczajace a masz pewnosc ze to ci zostanie w przypadku sterydow nie masz takiej pewnosci i to jest glowny szkopol tek wszystkiego pomysl czy jest sens czy masz jakis cel w tym poza oczywiscie wlasna satyfakcja bo to sie nie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli moge ci doradzic to ja bym obstal przy jakims dobrym zarciu i odpowiednim treningu bo sterydy to jest przykrycie wlasnych slabosci tylko pozatym bierze sie je wtedy kiedy masz mega stagnacje czyli od lat nie mozesz nic zrobic nie chce ci sie cwiczyc itd na ogol po 30stce mozna je brac spokojnie ale wczesniej robia wiecej problemow niz zalet. skoro ja raz do roku podjezdzam z masa o 5kg (stale dobicie) i srednio 10-20kg w obciazeniach to to jest chyba wystarczajace a masz pewnosc ze to ci zostanie w przypadku sterydow nie masz takiej pewnosci i to jest glowny szkopol tek wszystkiego pomysl czy jest sens czy masz jakis cel w tym poza oczywiscie wlasna satyfakcja bo to sie nie liczy

Dzięki za porady mam cel mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ćwicze na czysto, teraz są takie specyfiki typu kreatyna, jakieś przedtreningówki, aminokwasy, białka ze nie jest problemem zrobić coś ze swoim ciałem, odstawiłem słodycze, jem więcej ryżu i makaronów z kurczakiem i powiem Wam ze idzie bardzo dobrze, a najważniejsza jest satysfakcja i ze to zostanie nawet jak bedzie dłuższa przerwa a po cyklu zawsze spada i nie uwierze ze komuś nie spadło, mam 34 lata na siłke zacząłem chodzić jak miałem 23 i wiele juz widziałem uwierzcie mi. teraz w okresie letnim skupiać sie nalezy na odtłuszczeniu i robieniu czystej masy mięsniowej a zimową porą mozna iść z wagą do góry.latem zawsze trudniej zrobić wage bo organizm sie więcj poci mniej sie chce jeść i przez temperatury nie chce sie ćwiczyć.

ostatnio nawet zacząłem biegać zeby kondycja nie odstawała , rower i jest git. metka jest dobra dla słabeuszy i

proponuje założyć oddzielny temat o sterydach i anabolikach tam mozecie sie wymieniać poglądami czy 100 czy 200 tabletek mety na początek i 20 czy 10 strzałów z teścia czy omnadrenu lub deki a w temacie siłownia pisać tylko o rzetelnym trenowaniu na czysto przy dozwolonych specyfikach opartym o fachowość kulturystyki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cwicze od 15roku zycia a mam 25 wiec tez wiele widzialem jak na mlody wiek i powiem tez wam ze koksy nic nie daja a bierze sie je przy 40stce i po niej gdy hormony naturalne ulegaja powolnej degradacji (bez nawiazania do boserona jemu pewnie wystarczy i do 60tki :kox:) ale ogolnie rzecz biorac tak sie czyni pozatym jesli chcesz szybko podjechac i szybko zjechac to najlepsze posuniecie to koks pozniej sie juz nie da normalnie cwiczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na spotkaniu anonimowych alkocholików;) Witam mam 32 wiosny i pierwszy raz sięgnąłem po sztangę z kołami od wąskotorówki jak miałem 17 lat.Potem staż tak pół/pół ćwiczenia i opierdalania.Teraz zacząłem po 2letnim postoju od paru miesięcy.Jestem zadowolony z posępów.I wydaje mi się że to entuzjazm do ćwiczenia jest napędem.Bo ja to uwielbiam,a znałem wielu takich co pocili się tylko żeby ponapinać się w sobotni wieczór.A na siłowni słychać "o k*rwa ale mi sie nie chce".I właśnie tym co się nie chce po kilku razach na siłowni przychodzi za***isty plan kupienia koksów.A jeszcze jak zobaczą jakiegoś wysolarowanego impotenta 140-150kg i decyzja jest już prosta.Łatwie se koks,będę do wakacji wielki jak szafa trzydrzwiowa.Gitarka jak zapaleniec po spadkach odpuszcza i stwierdza że już się nie bawi.Ale są egzemplarze które nie dopuszczają do spadków.I tu mamy koksa już uzależnionego.Nie liczy się nic tylko przyrosty.Zupełnie jak ćpun.Prócz wyniszczonego organizmu jest i łepek dobrze poczesany.Psycha siada po cyklach,bo estrogeny szaleją jak u baby przy okresie.Códa o których nawet wcześniej nie chciał słuchać.Problem małolatów jest taki,że łudzą się że akurat ich to napewno ominie,lub nawet nie zdają sprawy z efektów koksowania po amatorsku.

Boseron gdyby tu nie pisano o wspomaganiu to nie byłoby wątku;)) Takie czasy.Ja też jade na sucho.Dinozaury tak mają:))

michail5566 jak będziesz miał te 40 lat to koniecznie przeczytaj co teraz piszesz.Gwarantuje ci że w tym wieku na hasło koksy to dopiero walniesz śmiechem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma jeszcze jakiś sprawdzony zestaw na masę, który można zrobić w blenderze/szejkerze z rana? wiadomo, że za dużo białka tam nie będzie, bardziej chodzi o taki strzał węglowodanowo-białkowy, no i żeby dało radę to normalnie wypić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Ja aktualnie od 2 tygodni zmieniłem trening i ćwiczę 7dni w tyg + 3x bieganie po 30min co 2 dni po treningu. Każdą partię trenuję 2x w tyg oprócz nóg - nogi 1x. Każda partia mniejszym ciężarem na 12/15 powt., w inny dzień dużym ciężarem na 8 powt.

Przykład:

Pon- klata+triceps - wysokie powt.

Wt- nogi - wysokie powt + duży ciężar

Śr- plecy+biceps - wysokie powt.

Czw- barki - wysokie powt.

Pi- klata+triceps - niskie powt.

Sob- plecy+biceps - niskie powt.

Niedz- barki - niskie powt.

Jest hardkorowo. Nie piję w ogóle %, czasem piwo.

Dieta oczywiście jest cały czas.

1. Mleko 0.5L + 70g owsiane

2. Szynka 200g + 150/200g pieczywo

3. 200g ryżu + 200gr pierś z kurczaka/łopatka/karczek/noga + surówka

4. 200g karczek + 200g warzyw

5. 5 jaj na twardo

Siła!!

Obecna forma:

1

16284972.jpg

2

88596588.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz kupilem cos na mase. Przedtreningowka No-Xplode 2.0 do tego slaba potreningowka cytogenix - cytocell i gainera scitec mass 20. Macie jakies opinie na temat xplode 2.0? Bralem 1 i byla dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rana to blendera nie włączaj bo powk*rwiasz sąsiadów :)) Masz tu żygólasty przepis odemnie.Bierzesz 1-2 surowe jajeczka ;/ gotujesz wodę w czajniku,kładziesz jajka do zlewu i polewasz wżątkiem.Tak masz jajka z salmonella free.Se rozbijasz do filiżanki,udajesz się z tym do WC i stojąc nad przepaścią łykasz jak lemoniadę.Zacznij od jednego,łyka się łatwo i nie cofa.Potem jest wprawa i obrzydzenie mija.Wodą już przestygnietą zalewasz łychę miodu w szklance.Najlepiej to robić poprzedniego wieczora.I popijesz se akurat te pyszne jajko poranne.Miód byle nie z supermarketu,bo to chińska ściema.Najlepszy od poważnego pszczelaża.Są fajne smaki!!A teraz jest sezon.Miód dopiero rozpuszczony działa odpowiednio,i musi se postać,rozpuścić się.

A ja tam rano zażeram przeważnie wypasione mussli z serwatką zalane kozincym mlekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...