Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

ja teraz przeszedlem na plan FBW i minutowki miedzy seriami i 2m miedzy cwiczeniami ciezar staly 50% maxow! mowie wam jest pompa w uj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja teraz przeszedlem na plan FBW i minutowki miedzy seriami i 2m miedzy cwiczeniami ciezar staly 50% maxow! mowie wam jest pompa w uj!!

Wiem wiem:banan:

Ja robie zazwyczaj FBW jak chce troche sie pociac z fat-u. Niezle zbija miesnie i na koniec cwiczen czasem to do szatni ledwo ide :decayed: .

Musze jakos nadgarstki wzmocnic bo np. na drop setach sila jest ale ciezko utrzymac ciezar i czasem musze konczyc aby sobie krzywdy nie zrobic. Przedramiona slabe ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może za mocno ciągniesz ciężar nadgarstkami (przedramionami) przy robieniu bicka i stąd tak się meczą? :wink: staraj się jak najmniej napinać przedramie i nie ciągnij nadgarstkami cięzaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak aby cwiczenie bylo wykonane poprawnie musza byc nadgarstyki sztywno i bardzo mocno zacisniete na sztandze badz hantli w przeciwnym wypadku skonczy sie to kontuzja uzyj sobie do cwiczen takie cos

PROFESIONALNE PASKI DO SZTANGI Mad-Max (2397686532) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja uzywam i nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w 7 dniu przyjmowania jabłczanu cm3 i powiem wam że dziś zacząłem czuć po treningu twardość mięśni. W tamtym roku robiłem cykl na mono i takiego efektu nie było. Jest to mój pierwszy cykl na jabłku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie rzucić okiem na moją dietę? Waga 86 kg Trening 3x w tygodniu i 3x bieganie po 20 min

dieta.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Dodam jeszcze, że pracuje w nocy i śpię od 8 do 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której masz trening? Ta dieta jest pod jaki cel? Masa czy redukcja? Twaróg z 19 wrzuć przed snem(kazeina- białko wolno wchłanialne, bardzo dobre na sen) a zamiast twarogu daj filet do ryżu.

Jeżeli chodzi o kreatyne to nie ma co się od razu rzucać na jabłko(cm3 treca- jest dobry), najpierw stopniowo można wrzucać mono, 2 lub 3 cykle (oczywiście między nimi odstępy) a dopiero później jabłczan, jeżeli ktoś już zrobił pare cykli na jabłczanie to można wrzucić ethyl ester kreatyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do posiłku z 14 dodał bym ten z 17, czyli jajko, osobno zjesz jeżeli smakowo Ci to nie przeszkadza, wtedy masz ok.3h odstępu posiłek-trening, gdzie organizm wyrobi się z wchłonięciem go i nie będzie już tak ciążył, co za tym idzie- lepszy trening. Po treningu wywal twaróg, zamiast tego wstaw kurczaka. Ryż możesz lekko rozgotować, wtedy się szybciej przyswoi co jest wskazane po treningu. Rodzynki można dorzucić też zaraz po treningu, dobrze jest uzupełnić węglowodany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ cm3 za***iście utwardza mięśnie :kox:, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex - może po prostu biorąc kretynkę zacząłeś ciężej ćwiczyć i targać większe ciężary i stąd mięśnie stwardniały ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy ile trwa twój trening i jak jest intensywny :). ja trenuję średnio 1.5-2h dziennie, w większości około 2h bez opierdalania się. Kurier dzwonił więc dziś przed treningiem już wypróbujemy daweczke 10g :decayed:

A te 2h to za jednym pociągnięciem,czy na dwa razy? Znaczy rano i wieczorem ,np.

nigdy nie dziele treningu na 2x dziennie. Ćwiczę codziennie 1 raz

No to trochę długawo te 2h.

po prostu się NIE OPIERDALAM :decayed:. Zależy jaki dzień już pisałem, od 1:30 do 2h. Tyle kolego wychodzi długi trening jak trenujesz sam i masz hantelki do skręcania + obciążenia + przerwy 2 min między seriami

Ja też mam swoje zabawki,i skręcam jak ty.Przerwy podobne 2-3 min. Praktycznie cały czas na splicie,więc sporo serii.To wyrabiam w 1'15,do 1'30 max przy pleckach z bicepsem.A zainteresowało mnie te 2h,bo nie wiem czy oriętujesz ale glikogenu w mięśniach masz na ok godzinkę dobrego treningu.Sam za młodu robiłem takie rzeżnie,ale teraz wiem że to polepsza tylko wytrzymałość,bo nie siłę,czy masę.Z drugiej strony widzę że się "karmisz" różnościami więc pewnie masz powera na te 2 godziny ;) Pozdrowionka

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

zależy ile trwa twój trening i jak jest intensywny :). ja trenuję średnio 1.5-2h dziennie, w większości około 2h bez opierdalania się. Kurier dzwonił więc dziś przed treningiem już wypróbujemy daweczke 10g :decayed:

A te 2h to za jednym pociągnięciem,czy na dwa razy? Znaczy rano i wieczorem ,np.

nigdy nie dziele treningu na 2x dziennie. Ćwiczę codziennie 1 raz

No to trochę długawo te 2h.

ja nie czaję jak można zrobić trening więcej niż jednej partii w mniej niż 2 godziny? wszyscy piszą, że ogarniają wszystko w godzinkę ale ja się pytam qr** jak :shock3:

teraz robię jedną partię na treningu i w godzinę się mieszczę ale jak dorzucam co jakiś czas inną partię to minimum 1,5 godziny :whistling:

O ile pamiętam to narzekałeś na małe postępy,a tu takie perełki w samym treningu już masz.Tym bardziej że jeśli dobrze kojażę to ćwiczysz od roku,czego wcześniej nie wiedziałem. Dla początkujących,szczególnie ektomorfików na pierwszy rok i dłużej puki działa,polecałbym 4 treningi po około godzinie,gdzie na partię 3-4 ćwiczeń po 3 serie .powtórzeń 10-6,po dłuższym czasie wydłużyć na 12-8.I jak najwięcej na sztandze,z pomaganymi w ostatniej serii,jak najbardziej.Wogóle sztanga,jak najmniej hantli,poprostu maxymalne ciężary i wielostawowe ćwiczenia podstawowe.Przysiady,drążek-szeroko,wyciskania na barki i klatkę,podciąganie do brody w dwóch uchwytach,wiosłowanie w opadzie,martwy normalny i na prostych nogach na dwugłowe,triceps wąskim uchwytem sztangą na ławce,biceps łamaną,drążek na wąsko uchwyt młotkowy na biceps i przedramiona,poręcze na klatkę i triceps.I przy dobrych ciężarach można sobie pozwolić na długie przerwy 3-4 nawet do 5 minut,ale musisz sam wyczuć.Taki trening idealnie się robi we dwóch,pomagane serie i ściganie z ciężarami dobrze motywuje i rośniesz jak na drożdzach.

Według nmie poprostu się nie wyrabiasz bo starz za krótki na duże ilości ćwiczeń i serii ,tak się łatwo przetrenować i zniechęcić lub robić zbyt rozlazłe treningi z powodu wyczerpania zapasów siły.Trening ma być dobry dla ciebie,adekwatny do formy.I obserwuj co na ciebie konkretnie działa dobrze(puchniesz),a co daje tylko ból stawów i inne takie.To jest baza do treningów w przyszłości i umiejętne omijanie kontuzji.No i nie zapominaj o dobrym jedzeniu,duuużo kalorii na te duże ciężary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi: Dzisiaj wyruszyłem rowerem w świat... 83km zrobione :decayed: ale wracając do domu już mnie skurcz czworogłowego łapał jak stawałem gdzieś na pasach :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...