Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobre soki byly grane:))

dokładnie, sterydy + żarcie zrobiły swoje, bo trening normalny :wink:

ja zacząłem delikatną redukcję ale bez diety także nie liczę na powalające efekty, a oto jak ćwiczę:

1. barki 5 ćwiczeń po 4 serie + 40 min aerobów

2. wolne

3. plecy 5 ćwiczeń po 4 serie + 40 min aerobów

4. wolne

5. klata 5 ćwiczeń po 4 serie + 40 min aerobów

6. łapy po 4 ćwiczenia po 3-4 serie + 40 min aerobów

7. wolne

ćwiczenia to typowy split na masę 12-15 powtórzeń

zobaczymy pod koniec wakacji co z tego będzie, jak się uda coś osiągnąć to wrzucę jakieś foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee teraz to chyba powinnismy konczyc rzezbe?? po wakacjach jak sie ochlodzi znow masowke zaczynamy:d ja przez to ze mialem 4 miesiace przerwy;/ atakuje mase i mysle ze gdzies tak do marca nastepnego roku masa bedzie grana:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez nie mozna przekraczac 8tyg danego trenigu masa rzezba sila bo po uplywie tego okresu miesnie sie przyzwyczaja i malo tego dochodzi do obciazenia ukladu nerwowego a w konsekwencji przetrenowania to jest jak amen w paciezu w przykazaniach joe waidera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o zwyklych chlopakow ktorzy chca utrzymac dobra forme i ich pasja jest budowanie sylwetki tzw bodybulding

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak weźmiesz raz to ćwicząc dalej wrócisz na kolejny cykl, bo patrząc na brak przyrostów w późniejszym czasie się skusisz, no chyba że ćwiczysz rekreacyjnie, wtedy też soków nie bierzesz bo po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak nex napisal pozniej juz ci sie bedzie wydawac ze nie masz zadnych przyrostow i bedziesz swirowal z tego powodu (trudno zeby byly skoro hormony ci zjechaly i organizm potrzebuje dlugiego czasu zeby wrocic) wiec bedziesz zapodawal i zapodawal a tak naprawde jak sie zorientujesz i przestaniesz brac to malo co ci z tego zostatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oszukujmy sie ze jakis nomrlany czlowiek niechcacy startowac w zawodach itp chcialby budowac sylwetke bodybulding ... wiec juz mowimy o zawodnikach... jezeli ktos postawil sobie jakis cel i zaje*** sobie jeden cykl i osiagnie to a pozniej bedzie potrzymywal to nie zgadzam sie ze bedzie bral kolejne razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak raz weźmiesz to na nim się nie skończy, tak jak Ci napisał michail, z biegiem czasu nie podtrzymasz tego i będziesz świrował że jest za mało, a treningi nie przynoszą żadnego efektu i sięgniesz po kolejny specyfik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak z opalaniem :decayed: mam znajomą, która jest mega czarna a nawet w lato chodzi na solare, bo uważa że jest blada :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oszukujmy sie ze jakis nomrlany czlowiek niechcacy startowac w zawodach itp chcialby budowac sylwetke bodybulding ... wiec juz mowimy o zawodnikach... jezeli ktos postawil sobie jakis cel i zaje*** sobie jeden cykl i osiagnie to a pozniej bedzie potrzymywal to nie zgadzam sie ze bedzie bral kolejne razy

w jeden cykl nie osiągniesz celu :wink: to nie jest tak jak kazdy myśli wezme jeden cykl i mnie rozpier..i ,

ja mam większą satysfakcje ćwicząc na czysto bo co prawda efekty są powolne ale są a zdrowie cenie ponad wszystko, ale każdy ma rozum.

narazie podtrzymuje wage a w zimie będe jechał na mase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...