Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ja mogę byle jaką inna ale musi być w kapsułkach, bo po prochu do kibla biegam od razu :/ Może jakiś Trec? Chodzi o jakąś w miarę tanią kretkę.

A coś takiego braliście?

69 ZŁ ? Cytogenix CytoCell - 681g SKLEP ? Niska Cena

49 ZŁ ? Bsn Cell Mass NT - 215g SKLEP ? Niska Cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde ja mogę byle jaką inna ale musi być w kapsułkach, bo po prochu do kibla biegam od razu :/ Może jakiś Trec? Chodzi o jakąś w miarę tanią kretkę.

A coś takiego braliście?

69 ZŁ ? Cytogenix CytoCell - 681g SKLEP ? Niska Cena

49 ZŁ ? Bsn Cell Mass NT - 215g SKLEP ? Niska Cena

Do ilu byś chciał wydać kasiory bo Bsn miałem nitrixa I NIC A TO DRUGIE TO NIE WIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jA BĘDE BRAŁ TO RACZEJ UNIVERSAL NATURAL STEROL COMPLEX 180tab (2777313275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

No to taką zakupię, a powie ktoś coś na temat 69 ZŁ ? Cytogenix CytoCell - 681g SKLEP ? Niska Cena

jESZCzE TĄ BYM CI Polecał bym wziął lepiej ta niż cm3 UNIVERSAL NATURAL STEROL COMPLEX 180tab (2777313275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

No to taką zakupię, a powie ktoś coś na temat 69 ZŁ ? Cytogenix CytoCell - 681g SKLEP ? Niska Cena

Twoja decyzja ale ja osobiście bym jej nie wziął wziąłbym tego universal a druga opcja cm3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kurczę fajnie wygląda ale jeszcze kreatynke bym musiał dorzucić

Ale to jest prawie jak kreatyna tylko trochę dorzucili chemi innej ..Nie bierz sobie pod uwagę tego że rozpisane jest tak fajnie ...Bo to ściema promują siebie ..... Pajace ...

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

5012103 numer gg doradzta w sprawie odżywek zastanawia mnie to czy to sciema czy nie piszesz do nich a oni ci trening ogarnają i doradzaja jaka odzywkę kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup universala

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

Ja kupuje w grudniu ANIMAL STAK + M-STAK UNIVERSAL + GAZETA + wysOzł ! (2761873597) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

UNIVERSAL GAIN FAST 4,5 kg BAG SUPER CENA ! ZOBACZ (2782702740) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I JESCZE JAKIŚ STERYD ALE TO JESZCZE NIE JEST PEWNE ..ZOBACZĘ BO BOJE SIĘ O ZDROWIE A ZDROWIE TYLKO JEDNO ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą odżyweczkę wziąłem UNIVERSAL NATURAL STEROL COMPLEX 180tab (2777313275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zobaczymy co to da. Mam jeszcze trochę przedtreningówki i troche kreatyny, więc połączę wszystko razem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą odżyweczkę wziąłem UNIVERSAL NATURAL STEROL COMPLEX 180tab (2777313275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zobaczymy co to da. Mam jeszcze trochę przedtreningówki i troche kreatyny, więc połączę wszystko razem :decayed:

No i to mi się podoba tez bym tak zrobił teraz tylko efektów życzę......

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

A te odżywki co ci wysłałem możesz taniej załatwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę na siłowni to zobaczę ;) Wyślij mi tylko na PW co miałbym zobaczyć, bo tutaj gdzieś to wszystko zaraz zaginie i zapomnę

@badboy: przypomnij się też proszę na PW, żebym miał to w jednym miejscu

P.S. Jakby ktoś chciał to mam też perfumy na sprzedaż (testery)

---------- Post dopisany 20-11-2012 at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2012 at 19:01 ----------

Panowie podpowiedzcie jeszcze raz jakąś dobrą odżyweczkę (ale sprawdzoną na sobie) do 130 zł, bo sam już nie wiem co brać.

Miałem mieć zamówiony Universal Sterol Complex ale w większości na forach tematycznych piszą, że nie za specjalny środek i sam już nie wiem. Chodzi mi o siłę teraz i ewentualnie masę. Kreatynka się skończyła i nie wiem czy jeszcze zakupić czy może lepiej jakąś przedtreningówkę z kreatynką?

Doradźcie proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żeby nie próżnować po cyklu kreatynowym, co polecacie zamiast niej ? aby nie stać w miejscu z masą/siłą ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboy jeśli chcesz mieć napompowane mięśnie fajnie to zarzuć AAKG lub Nitrobolon. A jeśli chodzi o siłę to może jakąś przedtreningówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...