Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

no ja akurat mam bardzo górzyste tereny więc dobrze działa :wink:, prawie 2h jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja nie jeżdżę dla ud tylko jako aeroby i dla przyjemności :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie słyszałem żeby od samego pedałowania komuś czworogłowy urósł... Progi kolarze dużo ćwiczą na suwnicy i robią przysiady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobry odcinek o nachyleniu 10-15% da taki sam efekt. Oczywiście bez zmiany przerzutek na łatwiejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale jak słyszę na siłowni ze ktoś: ja nie robię nóg bo dużo biegam albo gram w piłkę to mi się śmiać chce. Bocianów Nie brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie poczytałem trochę na necie, żeby porozciągać i rozchodzić. W żadnym wypadku nie można dopuszczać do zastania mięśni. I jakaś prawda w tym jest. Po nocy mało co mogłem się ruszać. Później porządnie się porozciągałem i trochę lepiej jest.

Do lekarza za bardzo nie mogę, bo nie jestem ubezpieczony :facepalm: A za wizytę mam pełen kompleks leków przeciwzapalnych, które pewnie lekarz też by przepisał.

Poczekam do przyszłego tygodnia i wtedy zdecyduję. Tanio skóry nie sprzedam :decayed:

Z takimi sprawami idz do lekarza bo to nie żarty, mialem podobnie kozak bylem poszedlem po czasie okazalo sie że mam zeslizg tylny kregow 7 lat i mi nie przechodzi ale juz tak nie boli jak na poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już ból praktycznie przeszedł. Dwa dni ruszać się nie mogłem ale tabletki rozluźniające miejsce działają cuda!

Poza tym prawdopodobnie tylko naciągnąłem mięsień a nie nic poważniejszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałem podobnie, dostałem skierowanie na fizjoterapie. Prądem mnie leczyli i elektromagnesem. Przeszło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty napierdalasz crossfjut ? :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już ból praktycznie przeszedł. Dwa dni ruszać się nie mogłem ale tabletki rozluźniające miejsce działają cuda!

Poza tym prawdopodobnie tylko naciągnąłem mięsień a nie nic poważniejszego ;)

Dobrze ze przeszło na twiom miejscu jakies ubezpieczenie bym se wykupil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...albo chociaż zarejestrował się jako bezrobotny w PUP w czasie kiedy siedzisz w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z PUP jest ten problem ze wysylaja na te powalone rozmowy o prace. A ja pracy nie potrzebuje bo zaraz wyplywam. Ubezpieczenie mam w prywatnej firmie ale tam jest tylko lekarz pierwszego kontaktu i nic wiecej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jetem na etapie szukania jakiejś dobrej kreatynki. Co byście mi polecili? i jak najlepiej to spożywać? Nigdy wcześniej nie praktykowałem i tyle co wiem to z jakichś artykułów.

z góry dzięki. A cha w tygodniu mam trzy dni treningowe i dwa dni basen. w lutym ważyłem 100 kg, teraz 92 kg i w sumie nie chciałbym już dalej zjeżdżać. Jedni mówią że białko drudzy kreatynka, - poradźcie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z PUP jest ten problem ze wysylaja na te powalone rozmowy o prace. A ja pracy nie potrzebuje bo zaraz wyplywam. Ubezpieczenie mam w prywatnej firmie ale tam jest tylko lekarz pierwszego kontaktu i nic wiecej :/

No i co z tego, że wysyłają. Tomek idziesz na taką rozmowę i po prostu ich zniechęcasz.Nie możesz powiedzieć " Nie dziękuję" bo Cię wyrejestrują na 3 miesiące..ale jak powiesz np. " Tak miałem kontakt z klientami natomiast słabo sobie radzę jako sprzedawca bo nie lubię użerać się z ludźmi, drażnią mnie i szybko się irytuje. Czasami popadam w stany nerwicowe. Preferuję prace bez wymagania kontaktu z klientami, ale jak Pan/Pani bardzo chce to mogę oczywiście spróbować " ;)

Przerabiałem to nie raz. Nie ma opcji żeby ktokolwiek Cię zatrudnił po takiej prezentacji osoby, na wyrejestrowanie też nie masz co liczyć bo przecież nie odmówiłeś :decayed::grin:

koledzy jetem na etapie szukania jakiejś dobrej kreatynki. Co byście mi polecili? i jak najlepiej to spożywać? Nigdy wcześniej nie praktykowałem i tyle co wiem to z jakichś artykułów.

z góry dzięki. A cha w tygodniu mam trzy dni treningowe i dwa dni basen. w lutym ważyłem 100 kg, teraz 92 kg i w sumie nie chciałbym już dalej zjeżdżać. Jedni mówią że białko drudzy kreatynka, - poradźcie coś.

Kreatyna w dni treningowe przed i po treningu.

Ja polecam Trec CM3 lub ostatnio biorę FA Crea Core :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj. Zawsze jak będziesz wypływał to możesz się wyrejestrować lub zawiesić :wink:

A jak siedzisz w kraju dłuższy czas to se porobisz badania na wszystko, pochodzisz po ortopedach, na rehabilitacje..masażyki, baseniki, laserki :decayed: Stare baby robią tak cały czas :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...