Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niekoniecznie lepsze ;d xD

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiadomo ze suple lepsze od "lekow" lepiej dzialaja,sa silniejsze i tansze :polew:

Opublikowano

Piotrek PW :wink:

Opublikowano

z Tym tańsze to bym uwazał xD :zemdlal: chociaz pucha cissusa to koszt ok 70 zł za miecha kuracji potrzeba ok 2 ;d ja takie sobie wale 3 razy do roku i bóle przechodza ;d a łączenie mma i siłki potrafi wyniszczac xD

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

a tak pozatym jak stawy to 12 kuracji DEKI xD w tym czasie glukozamina i dużo wapnia ;d i bedziesz giętki i bez bólowy ;d:naughty:

Opublikowano

a co deka? moze chodzilo ci o raport dekry

Opublikowano

przegiecie!!!!!!!!

Opublikowano
:facepalm: dlaczego nazywasz przegięciem coś co pomaga ;) i jest dostępne na recepte :facepalm: no i na czarnym rynku również :cwaniak:
Opublikowano

i co lecisz na tym?

Opublikowano

Ale smakołyki :D troche słabe ale na dobry sen mogą być :D

Opublikowano
Ale smakołyki :D troche słabe ale na dobry sen mogą być :D

haha tu nie chodzi o siłe konia ale o bolące kosci xD:facepalm::banan::grin:

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

zreszta deka i tak mocno blokuje ;d xD

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

i co lecisz na tym?

miałem epizod z barkiem.... xD przestał bolec przerwa w treningu i strzela a le brak bólu ;d

Opublikowano

Mój koń jest wystarczająco silny :D ogólnie też bark podleczyłem :)

Opublikowano

Panowie dziś zrobiłem 70km na rowerku, dupsko mnie tak boli że siedzieć nie mogę :decayed:

Opublikowano
Panowie dziś zrobiłem 70km na rowerku, dupsko mnie tak boli że siedzieć nie mogę :decayed:

Co to jest 70 km? Chyba ze po gorach to jeszcze....

Opublikowano

ty pewnie robisz 190km po gorach , wyciskasz 230kg na plaskiej i chodzisz tylem na rekach

Opublikowano
ty pewnie robisz 190km po gorach , wyciskasz 230kg na plaskiej i chodzisz tylem na rekach

Bierze hmb wiec moze :)

Opublikowano
ty pewnie robisz 190km po gorach , wyciskasz 230kg na plaskiej i chodzisz tylem na rekach

Mylisz sie. Nie cwicze, wiec nie wyciskam. Rowerem jezdze rekreacyjnie. I taki wynik dla zwyklego smiertelnika na przecietnym rowerze,to nic czym mozna bylo by sie chwalic. Co do chodzenia na rekach - potrafie i do przodu i do tylu :hi:

Opublikowano

Haha niezly pocisk ;) Bez sensu byl ten komentarz. Szczegolnie w tym watku :)

Opublikowano
Panowie dziś zrobiłem 70km na rowerku, dupsko mnie tak boli że siedzieć nie mogę :decayed:

trzeba było spodenki z pampersem założyć :wink:

ale dystans dobry trzeba przyznać

ciekawe jaki to zwykły śmiertelnik 70 km rowerem robi bez problemów :polew:

Opublikowano

Tymbardziej że dziś ciepło było :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.