Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z przedtreningówek aktualnie polecam własnie SAW.
Mozna kupić próbke w saszetce 4zł - 2 porcje.
Dobra jest także Biotech usa nitrox therapy - saszetka 3zł
Bez pobudzaczy jest też kilka fajnych stacków.
Po treningu teraz testuje Detonator'a z FA i jestem zadowolony.
Bez kreatyny z takich stacków polecam White Flooda ;)

A tak to dieta dieta i dieta :D

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wsumie to bardziej mi chodzi o to by cos brac codziennie.

Nitro takie jest. jeszcze jak bym staka dodal to by bylo ok ;)

np storma, kwestia czy tez trzyma moc jak kiedys.

swego czasu duzo supli testowalem, a na ta chwile wiekszosc nich mozna sypac do wc ;/

Opublikowano

Wczoraj wlasnie skonczylem Nitrox Therapy i powiem szczerze ze lipa. Bralem ciagle 1 miarke (tak jak zalecane) i pobudzenie bardzo slabe.

Na ostatni raz wyszlo jakies 2-2,5 miarki i wtedy bylo ok.

Tylko, ze przy takim stosowaniu wychodzi to totalnie nieekonomiczne

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

niema sensu wzorowac sie tym co pisza na opakowaniach. Tylko dostosowac porcje pod siebie.

ja np raz bralem tego nowego Xplode z bsn i powiem tak

1 miarka = nic

1,5 tez

2 cos sie zaczelo dzoac

2,5 dopiero bylo ok ;)

teraz to kupujac suplement jaki kolwiek to loteria :( jak dla mnie.

nie to co kiedys :(

Niestety suple w Europie czy Polsce nie sa takie jak w USA :( pomimo ze nazwa i producent ten sam

Opublikowano

Panowie za bardzo nie jestem w temacie ale co polecicie na mase mięśniową.. obecnie mam tłuszczową ..;)

Opublikowano

Dieta z ujemnym bilansem kalorycznym, trzymanie białka z diety 1,8-2g
a z supli cos przed trenigiem i po
przed u mnie SAW po Detonator

jesli chodzi o suple które bierze sie cały czas a nie przed treningie, dawno takich nie brałem, wolę wziąć coś przed trenigiem zrobic dobry trening i coś po treningu aby efekt treningu był jeszcze lepszy.

Nitrox teraphy nie pobudza mocno ale ja w miarę dobrze to czuję, akurat teraz jestem na etapie testowania przedtreningówek i około 7 już mam za sobą :)
Do tego BCAA i powoli powoli progres jest...

Opublikowano

Panowie za bardzo nie jestem w temacie ale co polecicie na mase mięśniową.. obecnie mam tłuszczową .. ;)

zalezy jaki staz treningowy :) ale dieta napewno :))

U mnie kuleje niestety hehehe :P

tak naprawde przedtreningowki sa zbedne :) jesli zrobisz cwiczenie na lzejszym ciezarze ale ze 100% dokladnoscia to tez efekt zadowala :D

Opublikowano

@boguc: jakie przedtreningowki polecasz?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Argina jest dobra. I ponoc shoch teraphy dalej robi robote

Ja mile wspominam np deca stackniestety wycofany z rynku bo zamocny :( n.o.k.o plasma jet itd itd ale niestety niedzialaja juz jak kiedys.

Teraz sam kupujac jakis supel zastanawiam sie czy warto, czy bedzie robil robote

Opublikowano

@boguc: jakie przedtreningowki polecasz?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Zależy czego oczekujesz, czy większego pobudzenia czy większej pompy czy tego i tego.

Ja staram się dawkować jak najmniej przedtreningówki i nie brać raczej tych z dużą zawartością kofeiny, a wiadomo że te będą trochę mniej pobudzały.

A druga sprawa czy chcesz aby były z kreatyną czy np nie musi jej być w składzie.

Co do Argininy czyli tzw AAKG teraz będę testował z Treca bo dostałem 2 shoty w gratisie :)

Edytowane przez boguc

Opublikowano

Chcialbym cos bez kofeiny najlepiej ale bardzo ciezko cos dostac.

AAKG i beta jak najbardziej wskazane, kreatyna niekoniecznie ;)

Wiem ze jest tego w pip ale moze cos akurat polecisz fajnego ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Co do Argininy czyli tzw AAKG teraz będę testował z Treca bo dostałem 2 shoty w gratisie

ja ostatnio mialem z olimpa caly blister w tabsach.

daj znac jak dziala aakg w plynie od treca ;)

dzis moze ja podskocze do zioma to moze jakies probeczki bedzie mial ;)

narazie mam przerwe w treningach bo przenosze silownie hehehe ale niebawem bedzie goooł :D

Opublikowano

Dla mnie SAW było za mocne. Aż mi z tyłu głowy miałem bardzo mocne mrowienie. Ale kopało solidnie :)

Opublikowano

hmmm to moze i ja stestuje tego saw :))

bo dawno nic nie bralem co by solidnie klepalo.

ostatnie co bylo to messophorn czy jak to sie tam pisalo :)

Opublikowano

Dla mnie SAW było za mocne. Aż mi z tyłu głowy miałem bardzo mocne mrowienie. Ale kopało solidnie :)

Mrowienie to tylko i wyłącznie sygnał że beta-alanina działa, nie ma się czego bać.

Opublikowano

W saszetce SAWa są 2 porcje, ja saszetkę dzielę na poł i czuję działanie. (waga 75kg)
Kumple biorą jedną saszętkę na raz i nic nie mówią że za mocne ( waga jeden 88kg , drugi 120kg)

Co do takich bez kofeiny to polecam np FitMax Pump Ghost - próbka 3zł, fajne mrowienie, i ogolna wytrzymałość na treningu lepsza, bez efektu pobudzenia.
Są jeszcze bez kreatyny fajne stacki jak White Flood z Controled Labs - na prawdę fajne działanie podobne do stacków kreatynowych.
Na Scout z MAN także podobnie czułem się na treningu, siła, wytrzymałość , koncentracja na treningu jak najbardziej na +

Staram się pilnować dodatkowo ok 2g białka na kg masy , aplikacja na androida Fitatu bardzo pomaga i powoli na zime zwiększam wagę.

Opublikowano

U mnie dieta dopieta na 200% ;) Takze z tym nie ma problemu.

Chodzi o to, ze cwicze 7 dni w tygodniu, codziennie inna partia (tylko nie zaczynajcie sie wymadrzac ze to zle itp, wiem co dobrze na mnie dziala, nie jestem "swiezakiem") i czasami po prostu czuje brak energii.

Ale tak czy siak jak juz zaczne cwiczyc to ide jak TGV :D

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Akurat cwiczenie kazdej partii z osobna nie jest zle :)

Opublikowano

Hmmm może jednak coś w diecie musisz zmienić :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak codziennie trenujesz to każda przedtreningowka bedzień dobra jeśli ma być bez kreatyny to możesz kupić próbkę tego Fitmaxa Pump Ghost I zobaczysz jak będziesz odczuwał.

Bez kreatyny dobry będzie na pewno White Flood, brałem dwa razy i ja jak i kumple dobrze czuliśmy działanie :-)

Jak dieta zapieta to jakieś BCAA do tego i tylko ćwiczyć :-)

Jescze Antykatabolix z FA podobno jest dobry jeśli chodzi o porcję aminokwasów.

A ja dziś przetestuje na zestawie dyskotekowym działanie AAKG z Treca i zdam relacje ;-)

Edytowane przez boguc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.