Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja białka nie biorę bo jest z diety.

Suple na kreatynie biorę juz ponad dwa miechy i powoli działają co raz słabiej ale dociągnę tak do połowy grudnia później z 2-3 tyg przerwy i wjedzie coś bardziej argininowego.

Co do supli największe efekty widzę teraz jak trzymam miskę tak jak trzeba :-)

A treningów jest masa i trzeba próbować na sobie.

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

0,5 kg na tydzień, 2 kg na miesiąc czystej masy mięśniowej. Chodź na początku diety na mase może lecieć 3/4 kg na miesiąc.

dobry towar bijesz, skoro takie przyrosty :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką kreatynkę polecicie? Jest tego zatrzęsienie. Mono odpada,już przez to przechodziłem kilka razy i było średnio ;p Ostatnio Olimp,który strasznie mnie rozczarował. Może jakieś jabłko, TCM albo jakiś stack? Tylko proszek mnie interesuje. Tablety nieekonomiczne i niewygodne do łykania ;p Smak tez pomijam,bo ma porządnie kopać :D Bo chyba odstawie przedtreningówkę War Machine, bo wczoraj wziąłem pełną dawkę i mocno mnie sponiewierało Przy następnym razie znów mniejsza dawka i zobaczymy wtedy. Jak będzie nieciekawie to odstawka i dlatego szukam kreatyny.

Miał ktoś może białko od UNS? Warto zakupić czy zostać przy Ostrovit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak WAR M za mocne dla Ciebie to bierz minimalne dawki tak abys się czuł dobrze po tym, nie wiem co za problem.
To ze jedna miarka jest zalecana a dla Ciebie za mocne , to wymierz tyle aby było ok, sam tak robie , nie biore czesto calych dawek bo chce czuc minimalne pobudzenie.

A jak chcesz cos slabszego to jakikolwiek jablczan sobie wrzuc i juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez mam wszystkie skladniki z diety.

Z supli tylko bcaa okolotreningowo i przedtreningowka.

Oczywiscie kompleks witam obowiazkowo w odpowiednio wysokich dawkach a nie tych z opakowania ;)

Kompleksy sztangowe byc moze, ze ja polecalem.

Ja robilem 5 serii bodajze. Bylo mega!

Mam gdzies nawet filmik

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak to Ty polecałeś. Zaorałem się miazga i wcale nie trzeba dużego ciężaru. Ja tam mialem 50 kg w całości i zajechałem się jak pięty Cejrowskiego :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie pamietam od ilu my zaczynalismy z kumplem bo to dosyc dawno temu bylo ale chyba 7 serii robilismy (2x30, 2x40, 2x50, 1x60) po 5 powtorzen bodajze. I od razu po kompleksach na kazdym "kolku" przerzucanie opony, nastepnie waskie pompki i brzuch wznosy nog

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kreatyn ostatnio jadłem Green Magnitude (stack kreatynowy), mogę polecić. :)

Zazdroszczę, że taki War Machine Cię kopie :D

Co do białka polecam europejskie produkcje, ze względu na kontrole i atesty :)

Z USA różnie to bywa niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 3/4 dawki było nawet ok. Trochę ponad pełna dawka i była masakra :D Jak brałem około 17 i jechałem do roboty na nockę później to kawę piłem dopiero o 3 nad ranem ;p I to akurat na plus. Jedynie samochodem jak jechałem to strasznie niedobrze się czułem... Ja zamówiłem już mix kreatynowy. Jutro powinien być. A War Machine zostanie,jakbym naprawdę motywacji nie miał. Jako straszak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 3/4 dawki było nawet ok. Trochę ponad pełna dawka i była masakra :D Jak brałem około 17 i jechałem do roboty na nockę później to kawę piłem dopiero o 3 nad ranem ;p I to akurat na plus. Jedynie samochodem jak jechałem to strasznie niedobrze się czułem... Ja zamówiłem już mix kreatynowy. Jutro powinien być. A War Machine zostanie,jakbym naprawdę motywacji nie miał. Jako straszak :decayed:

Powiem Ci, że miałem styczność z przedtreningówkami ze Scitec'a, w tym właśnie War Machine i kilka razy źle się po nim czułem (nie mówie tu o bombie kofeinowej :D), ale po prostu cały trening mnie muliło :) Dwa razy musiałem odpuścić trening (dreszcze, osłabienie, zawroty głowy), gdzie przy starym meso, jack3d, stimul8 nie miałem takich jazd :)

Z ostatnich przedtreningówek jakie mogę polecić to na pewno : Maxout, Ignite 2 (spora pompa, koncentracja, bez uczucia zbyt dużego pobudzenia :) )

W chwili obecnej jem Stimul8, dość krótko trzyma efekt pobudzenia i koncentracji i ręce nieźle się po nim trzęsą :) Za to waskularyzacja i pompa na + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko zamówić białko. Gainery mnie strasznie wysadzają :kox: Tylko dylemat co wybrać. Ostrovit(smaki super),SFD(niby wg testów ma najwięcej białka),może UNS? Nie chcę wydawać na razie sporo hajsu. Od przyszłego roku dopiero na ostro jak młody pójdzie do przedszkola i będzie więcej czasu ;p Ostrovit za około 3,6kg 150zł,SFD 3kg około 160zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierałbym między Ostrovitem, a SFD :)

Broń boże nie kupuj białka "BEEF" :)

Swoją drogą, co sądzicie o diecie IIFYM? : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UNREAL dwie marki i czuć swędzenie i pobudzenie oraz skupienie bardzi fajne ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to tylko beta sie uaktywnia ale jakos tak lubie to uczucie

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz 3 miechy jadę na przedtreningowkach i czuje ze czas zrobić przerwę bo organizm juz tak nie reaguje.

Mroi znaczy ze zaczyna działać, ja też lubię to aby nie za mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem kupie chyba osobno bete, aakg, jakas efedrynkeni jazda

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym caly czas piszecie (a ja sledze) to odzywki? Bo czasem brzmi jakbyscie o koksach gadali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to legalne towar :-)

Ja biorę z suplementy.pl akurat odwiedzam stacjonarny sklep

Ostatnio zmieszalem pół porcji aakg z przedtreningowka z biotech USA i było trochę lepiej ;-)

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boguc, jak nie czujesz to kup sobie Stimul8 :D

Dość często jestem na przedtreningówkach (niestety przerwy między braniem supli są znikome :D).

Stimul8 mnie dość mocno pokopał :D O dziwo przy meso jadłem całą porcję, a nawet 1,5, to tutaj jem 0,5 (już drugi tydzień), wczoraj wziąłem całą, myślałem ze zjem gryf : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...