Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jednak Nitrobolon jeszcze daje radę ? Kupiłem z ciekawości i trening kozak. Ale dawka Nitro zmieszana z 3g dodatkowej kreatyny :)

:banan: :banan: :banan: :banan:

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie co myslicie o 5XXL ELITE? bral to ktos?

Opublikowano

Daj sobie spokój chyba, że masz za dużo kasy.

Jedna rada ode mnie:

Wszystkie produkty, które noszą nazwy jak ten wynalazek (Somatodrol), mają na celu asocjację z nazwami znanych sterydów anabolicznych sa po prostu gównem do wabienia klientów.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

A jest ktoś, kto ma czas i chęci, żeby ułożyć dietę i plan treningowy ? Albo chociaż naprowadzić?

Opublikowano

Podaj może jaką masz formę, doświadczenie i cel.

Opublikowano

To kolego co brac na mase bo chodze na silownie 3 razy w tyg i pracuje 5 lub 6 dni i spadam z wagi.

Opublikowano

To kolego co brac na mase bo chodze na silownie 3 razy w tyg i pracuje 5 lub 6 dni i spadam z wagi.

Wazne jest wiedzieć jaki rodzaj pracy (czy ciężki fizycznie) , jaką masz wagę, jak się odżywiasz, co i ile (ile kalorii, węglowodanów, tłuszczy i białka). Dopiero wtedy dietę uzupełnia sie o brakujące składniki. Wiekszość osób myśli, że zarzuci odżywkę i sprawa załatwiona. Suplementy nie mogą zastąpić posiłków tylko je uzupełniać.

Polecam stronkę

http://m.sfd.pl/

znajdź tam wszystko Co potrzebujesz, od kalkulatorów na zapotrzebowanie kaloryczno po przykładowe diety i plany treningowe. O odżywkach juz nie wspominając .

Opublikowano

Podaj może jaką masz formę, doświadczenie i cel.

Nie wiem czy dobrze rozumiem "formę" - codzienne praca fizyczna, generalnie często się ruszam (pływanie, piłka, siatkówka).

Doświadczenie - praktycznie żadne - parę lat temu domowa siłownia z amatorskim planem (atlas, sztanga, hantle - podstawa).

Cel: Masa + rzeźba. Delikatnie a nie jak "świniak" drastycznie mówiąc.

Opublikowano

Podaj może jaką masz formę, doświadczenie i cel.

Nie wiem czy dobrze rozumiem "formę" - codzienne praca fizyczna, generalnie często się ruszam (pływanie, piłka, siatkówka).

Doświadczenie - praktycznie żadne - parę lat temu domowa siłownia z amatorskim planem (atlas, sztanga, hantle - podstawa).

Cel: Masa + rzeźba. Delikatnie a nie jak "świniak" drastycznie mówiąc.

Masa+rzeźba jednocześnie nie do zrealizowania.

Albo jedno albo drugie. Najpierw masa później rzeźba.

Wiek i waga, jaki % BF (tkanki tłuszczowej )?

Opublikowano

A ja po 2 miesięcznej przerwie właśnie zbieram się na trening :-)

Omlet i ogień :-D

Opublikowano

Podaj może jaką masz formę, doświadczenie i cel.

Nie wiem czy dobrze rozumiem "formę" - codzienne praca fizyczna, generalnie często się ruszam (pływanie, piłka, siatkówka).

Doświadczenie - praktycznie żadne - parę lat temu domowa siłownia z amatorskim planem (atlas, sztanga, hantle - podstawa).

Cel: Masa + rzeźba. Delikatnie a nie jak "świniak" drastycznie mówiąc.

Na "świniaka" to lata lata ciężkiej pracy, także bez obaw, każdy trening pełną parą i full jedzenia.

Podasz wagę i bf, jak kolega pisał, to coś napiszemy.

A ja po 2 miesięcznej przerwie właśnie zbieram się na trening :-)

Omlet i ogień :-D

ja też po 2 miechach dopiero co. w listopadzie operacja i 8kg spadku w 10dni... :angry: grudzień to wiadomo... na leniwo było kilka treningów. Teraz w poniedziałek nogi były, wczoraj tajski, efekt z krzesła wstać nie mogę :grin::banan:

Opublikowano

Ja nie jestem przyzwyczajony do treningów o 8rano także dziś wyjątkowo ciężko było mi zaskoczyć.

Karnet kupiony nie ma wymówek juz teraz ;-)

Opublikowano

Ja dołączyłem w końcu nogi :) oby tym razem wytrzymały dłużej niż 2 miesiące :) i oby redukcję wspomogły z lekka ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja zmieniłem dietę..walę teraz tłuszczówkę. Zobaczymy jak będzie dalej ale jak na razie jest duży plus.. nie wywala mi boilera po posiłku :)

Opublikowano

Bo za mało jjesz :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Masa+rzeźba jednocześnie nie do zrealizowania.
To akurat wiem :)

Wiek i waga, jaki % BF (tkanki tłuszczowej )?

Waga: 82 kg

Wiek: rocznikowo 24

% BF: ~17 %

Opublikowano

Bo za mało jjesz :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Właśnie jak miałem dietę opartą na białku i węglach to mnie tłukło cały czas. Jeść jem tyle co potrzeba.

Opublikowano

Koledzy chłop 42lata waga 81kg wzrost 170cm

Praca fizyczna budowlanka ,co zrobić żeby schudnąć jakieś 6kg?

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Dieta :). A jaka budowa ciała? Ja mam 170 i ważę 76 a mam chudziutkie kości i czuję się dobrze z tą wagą.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To wiem ale jaka dieta czyli co jeść ,a czego nie ?

Też jestem rdobnej kości.

Nogi mam chude tylko góra ,ramiona i brzuszek wisi .

tąpniete z LG F60

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.