Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedys wazylem 72kg i jadlem i jadlem i tyc nie moglem (ahh ta stara, dobra, szybka materia :D) I od kiedy zaczalem tyc to tyje i tyje i juz w 8 miesiecy 15kg :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi w miesiąc 6 ale to po chorobie ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy teraz na masie?

Zastanawiam sie ile jest zdrowo przybierac na wadze?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

0,5 kg na tydzień, 2 kg na miesiąc czystej masy mięśniowej. Chodź na początku diety na mase może lecieć 3/4 kg na miesiąc.

Edytowane przez airton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w weekend zaczynam cwiczyc na silowni. Wczesniej tez cwiczylem ale to bylo roznie na przemian 1.5miesiaca treningu i brak checi po jakims czasie znowu. Przy wadze 80kg i 175cm wzrostu z lekkim brzuchem cos radzicie brac by brzuch troche spadl? czy poprostu normalnie cwiczyc i brzuch tez i bedzie spadal? aha i co daje martwy ciag i przysiady z ciezarem na jakie partie one dzialaja procz nog?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytania jeśli piszesz że już ćwiczyłeś trochę....
Czy brzuch będzie spadał czy rósł w dużej mierze zależy od tego co jesz i ile jesz a nie od treningu.
Trening także musisz ustawić na większą intensywność jeśli zależy Ci na redukcji, choć teraz okres jesien/zima nie jest zbyt udany na tego typu treningi.
Ogólnie , martwy - prostowniki grzbietu, dolna partia pleców, ale także nogi, jest to ćwiczenie wielostawowe ogólnorozwojowe.
Przysiady - priorytet to wiadomo rozbudowa nóg/ud. Także jest ćwiczeniem angażującym wiele partii mięśniowych.

Jeśli wracasz po przerwie dłuższej do treningów, polecam na jednej jednostce treningowej zrobić wszystkie partie mięśniowe.
Najlepiej np 2 cwiczenia na partię, w zależności od wielkośći mięśnia 3-4 serie w ćwiczeniu i taki trening ok miesiac/dwóch czasu.
Udowodnione naukowo że taki trening daje jedne z lepszych efektów na początku , lepsze niz tzw trening dzielony.

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3x w tyg. FBW( tak jak kolega wyżej wspomniał, trening całego ciała), przysiad,martwy, wyciskania to podstawa, dodaj pół godz cardio po każdym treningu i główną uwagę zwróć na jedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na brzuch tylko i wylacznie dieta i obejdzie sie bez "pedalskiego" cardio [emoji14]

Ja na samej misce zlecialem 16 kg w dol (bez zadnych wspomagaczy.

Kardio nie tknalem ani razu.

Jedynie bardzo intesywny trening, krotkie przerwy, cwiczenia na wolnych ciezarach i trening typu PHUL

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardio nie uważam za pedalskie :-)

Jak zacząłem dużo biegać to i wyniki na siłowni poprawiły się.

Chodzi o ogólna wytrzymałość wydolność itp

Bo tych parametrów samym treningiem silowym nie poprawimy.

Nawet pomijając czy z cardio czy bez szybciej spadnie nam body FAT, uważam że cardio jest potrzebne dla ogólnej kondycji organizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o palenie fatu to cardio jest najmniej wydajne. Jest o tym duzo na necie (chodzi o wiarygodne publikacje a nie Mens Healtha).

I jesli czyims glownym zamiarem jest pozbycie sie tluszczu to lepiej robic interwaly jak juz. A najlepiej to dieta dieta dieta i odpowiednie cwiczenia.

Wydolnosc organizmu mozna bardzo dobrze rozwijac intensywnymi treningami. Wysokie tetno przeplatane chwilami odpoczynku, odpowiednie ciezary, dobra dynamika i wplywamy na wiele wiecej plaszczyzn niz jedynie przy cardio.

Poza tym jak wygladaja maratonczycy, typowi przedstawiciele treningow cardio :D

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze cardio nie jest wydajne i taki sens miała moja wypowiedź w kontekście gubienia fatu.

Jednak nie zgodzę się z teorią ze intensywny trening siłowy poprawia wydolność organizmu.

Porównanie maratonczykow nie jest trafne bo oni raczej w jednostce treningowej robią trochę więcej niż np pół godz biegu.

A do tego każda dyscyplina sportu rządzi się swoimi prawami, można być wydolnym i przebiec 10km za jednym razem a przy tym mieć atletyczna budowę ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli proponujecie 2 serie na kazde cwiczenie. Sama praca zrzucilem 3 kg. Na diete co proponujecie bo kolega wcina ryz i pieczone piersi z kurczaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze cardio nie jest wydajne i taki sens miała moja wypowiedź w kontekście gubienia fatu.

Jednak nie zgodzę się z teorią ze intensywny trening siłowy poprawia wydolność organizmu.

Porównanie maratonczykow nie jest trafne bo oni raczej w jednostce treningowej robią trochę więcej niż np pół godz biegu.

A do tego każda dyscyplina sportu rządzi się swoimi prawami, można być wydolnym i przebiec 10km za jednym razem a przy tym mieć atletyczna budowę ciała.

Nawiazujac do tego co teraz napisales, czyli okres czasu "pol godziny" nie jest ani wystarczajacy na zbudowanie wytrzymalosci ani na zgubienie przytaczanego fatu.

Pol godziny na cardio to tak naprawde dopiero poczatek jako takiego palenia tluszczu. Co do wytrzymalosci, trening cardio 30 minutowy tez jej nie poprawi bo tetno bedzie za niskie.

Zreszta niewazne.

Dalej uwazam, ze cardio jest zbedne i lepszy jest trening intensywny.

Zawodnicy mma wlasnie tak buduja wytrzymalosc a do tego za***iście wygladaja ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tetno na cardio wcale nie musi byc takie niskie....ale pomińmy te rozważania.

Dzis poszło AAKG z Treca, jakoś bardzo tego nie poczułem, pompa lepsza ale generalnie trening taki mam że i bez tego by była ;)
W fiolce są 2 porcje, wypiłem całość i jak ja tego mocno nie poczułem to raczej jest słabe, dla porównania połowa SAWa kopie mnie mocniej.
AAKG raczej zagości u mnie w okresie wiosennym a teraz na zimę odpuszczam póki co.

To tyle ode mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jade po UNREAL Real Pharm. Zobaczymy czy pokopie. Skład dosyć dobry w porównaniu z innymi przedtreningowkami. Duzo aakg i bety

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być dobrze :)
Jeszcze coś bym wrzucił po treningu , teraz biorę Detonator'a FA i efekt będzie na pewno dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poltorej miarki w ogole nie odczuwalne.

Dzisiaj sprobuje z dwoma miarkami

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to się czyta to suplementy na pompe, suple na wytrzymałość i regeneracje, suple na sen..to jeszcze trzeba dołozyć suple na regeneracje flaków bo to wszystko to dobrze kiszki wpieprza :decayed:
Jak chcecie mieć nieziemską pompę to wejdźcie na towar po igle..od tego robi się pompa nawet podczas suszenia włosów :naughty:


Co to treningów tu któryś z kolegów polecił kompleksy sztangowe. Zaorałem się na tym jak świeży :kox::kox: 3 serie i osiągnałem tętno maksymalne 200. Jest z tym moc. ale trzeba dobrać odpowiedni ciężar i przed treningiem dobić się trochę węglami.

Co do supli..mam białko które pije sporadycznie bo większość zapotrzebowania na białko mam w misce, crea stack biorę okołotreningowo i Bcaa do którego wróciłem po dłuższej przerwie. Większość suplementów działa ale na naszą podświadomość ;)

Edytowane przez Reggi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D ja dlatego prawie wszystko już dawno odstawiłem :) teraz tylko białeczko i mam nadzieję że niedługo kretka po 2 latach przerwy ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...