Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chce dziś na prezent kupić ( dziewczynie :) ) podstawowy sprzęt do ćwiczenia w domu. Mam na myśli hantle, sztange + małą ilość obciązenia.

Proszę o poradę jakiej firmy wybrać. Nie chce kupić bublu totalnego ale też nie musi być super jakaś firma skoro to ma być do ćwiczenia w domu tylko.

Obciążenie winylowe,bitumiczne czy lepiej dopłacić i żeliwne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wczoraj ciekawa czapeczke kupiłem ;)

e5fcad3e4d98f5bb1541b0a63deb9f09.jpgf1f1353c5aa6da3fb3a04e84beaa398e.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro :) ale mają też sklep stacjonarny :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończą mi się witaminki. Polecacie coś ciekawego witaminy+minerały? W aptece coś ciekawego będą mieli? Zastanawiam się nad Vita-Min Multipple sport z Olimpu albo UNIVERSAL Daily Formula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Olimpu biorę bo tanie i duże :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś czy dla osoby która dopiero zaczyna ćwiczyć w domu kupić hantle bitumiczne czy lepiej zainwestować w żeliwne? Mam cholerny dylemat jakie kupić dziewczynie na urodziny a dziś muszę zamówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że bitumiczne są bez regulacji ciężaru a żeliwne regulowane? Jeśli regulowane i te i te to wg mnie bez różnicy. Ale lepiej kupić nie regulowanych kilka wag :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytałem ją troszeczkę i podjąłem decyzje że kupię żeliwne. Tylko jaką firme wybrać ?? Tyle tego jest że nie wiadomo co wybrać ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Polsce była jakaś odlewnia i naprawdę tanio robili i obciążenia i patelnie itd itp może wygoglujesz ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę ile ma kofeiny w składzie, jak nie dużo trzeba spróbować jeśli to taki dobry staf :-D

Co do hantli to najważniejsze jak dla mnie to to aby był gruby gwint na gryfiku.

Ten drobny szybko się wyrabia i zmiana obciążenia tez dłużej trwa.

Firma ma drugorzędne znaczenie

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że kobiecie będzie obciążenie służyło do różnych wymachów itp więc raczej by się hantle przydały bez zdejmowanych talerzy. Coś w tym stylu 8e70ee67ae98ba41cbdbf987e1b0c77e.jpg

Podstawkę sam zrobisz ;)

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ketttle i ekspander ..i pupa zrobi się jak kamień :wink:

Mojej Pani nie mogę wciągnąć w tryb siłowni :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguc, jak będziesz chciał to Ci mogę wysłać porcyjkę, tylko żebys mi nie zszedł :D

Co do hantli dla kobiety, wiem po swojej kobiecie, że sporych ciężarów nie potrzeba. Hantle, które wysłałeś są takiej sobie jakości, ale z drugiej strony często ciężaru zmieniać nie będzie.

Małe grupy mięśniowe - podejrzewam, że będzie machać 2-4 kg.

Do wykroków wcale większych hantli też potrzebować nie będzie, a to podstawa jeśli zależy kobiecie na zgrabnych pośladkach. Równie dobrze może bez hantli wykroki porobić w większej ilości powtórzeń :)

Co do kettli, fajna sprawa, lecz trzeba używać ich we właściwy sposób. Myślę, że w tym przypadku hantle vs kettle 1:0 :)

Fajna sprawa, jeśli chodzi o mobilość i funkcjonalność to TRX, wszędzie można tego używać, czy to w domu, czy na dworze.

Można dodatkowo wrzucić jeśli dziewczynie spodobają się ćwiczenia, bo niestety ze złapaniem bakcyla na siłowni u kobiet różnie bywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRX + małe hantle i myśle ze to będzie najlepsze wyjscie jeśli chodzi o trening u kobiet.
Do tego jakaś piłka i mata i jest cały zestaw ;)

Tub jutro ide do sklepu z suplami zobaczę co tam mają za nowe przedtreningówki.
Robię sobie teraz 1,5 tygodniowy odpoczynek od siłowni, muszę się trochę zregenerować i nabrać znów zapału :)
Ale będę pamiętał o propozycji próbki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co chwilę kupuje coś nowego, także nie ma problemu. Porcji wychodzi w piz*u. Stimul8 jest bodajże 40 porcji, dzieląc tak jak dziele wyjdzie ze 60 treningów..

W sklepach stacjonarnych mało mają "silnych" przedtreningówek niestety : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem i widze ze ten Stimul to nie zabawa :D
Na nowy rok zarzuce bo nie ma kreatyny , miałem brać White Flooda ale moze skusze się na "gó#$o" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...