Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A na mase polecacie jakis dobry suplement?

białeczko idealne bezpośrednio po treningu polecam Trec Nutrition Whey 100

przed snem również z tym że z mleczkiem ;)

Panowie stosował ktoś kreatynke Olimpu Monohydrat 1250??

Możlliwe że po krótkim czasie od zastosowania (ok tygodnia) nabawiłem się po tym biegunek? Czy raczej nie miało to związku?

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kreatyne polecam Trec CM3

Opublikowano

Najlepsza kreatyna którą żarłem to Iron Horse Anabolic Dream i jeśli miałbym wsiadać na kre to pewnie to bym kupił.

Ja z supli to tylko BCAA, Białko po treningu. Bety dzisiaj nie brałem i kichy spoko, bez katowania.

Opublikowano

Na mase to wegle. Bialko ma dodatni bilans cieplny (czy jak to tam sie zwie) i potrzebuje wiecej energii na strawienie siebie niz jej dostarcza.

Dlatego diety redukcyjne maja wiecej bialka a mniej wegli.

A na masie to wiecej wegli mniej bialka.

O tluszczach sie nie wypowiadam bo to indywidualna sprawa i ja na przyklad za duzo nie moge.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ma masę jest spoko SIZE ON ,ma w składzie i węglem i białko i chyba kreatynę, piłem to w trakcie treningu.

Ja teraz lecę treningiem ze strony Biotech USA ,trening na masę i po 2 miesięcznej przerwie jestem cały obolaly. Trening ciężki ale czuje ze dobrze wejdzie :-D

Opublikowano

cacek89, mono czasem wywołuje tzw. rewolucje żołądkowe, spróbuj może w proszku Universal (moim zdaniem i nie tylko moim jedna z lepszych), a jak dalej będzie słabo to CM3, ewentualnie kre-alkalyn (poczytaj sobie o tym).

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Stosowalem Trec Nutrition Whey 100 to spadlem w wagi. Ta kreatyna jest dobra trec cm3? Czyli na mase musze szukac suplementu z przewaga wegli?

Opublikowano

Ja,jak za dużo węgli to mi strasznie korbol wysadza :kox: Dlatego gainery poszły w kąt. Od jakiegoś czasu tylko kreatyna i białko po treningu i przed spaniem. I jest dużo lepiej. Miałem WPC80 Ostrovitu teraz kupiłem na próbę UNS Econo :)

Opublikowano

Stosowalem Trec Nutrition Whey 100 to spadlem w wagi. Ta kreatyna jest dobra trec cm3? Czyli na mase musze szukac suplementu z przewaga wegli?

Najlepsza kreatyna jaką brałem to monohydrat firmy Olimp.
Opublikowano

Ja dawno zostawiłem mono i teraz albo jabłczan albo stacki kreatynowe.

A poziom białka 2g/kg z diety utrzymuje i nie muszę dostarczać juz w formie suplementów.

Opublikowano

Miałem różne kreatyny i Olimp na mnie kiepsko działał.

Opublikowano

Olimp na mnie kiepsko działał.

kiepsko w sensie efektów czy rewolucji brzusznych?

Opublikowano

Efekty. Po żadnej kreatynie nie miałem rewolucji :)

Opublikowano

Panowie co wybrać? Orbitrek czy Rowerek ??

Celem jest polepszenie kondycji i zrzucenie 5kg a najbardziej po prostu "robienie czegoś dla zdrowia" :)

Edytowane przez Bristol

Opublikowano

orbitrek. Ja jak schodzę z wagi, to wolę rowerek zrobić dłużej ale za to mogę poczytać np książkę czy gazetę. na orbitreku tego nie zrobisz :decayed:

Opublikowano

f*ck na schodach też nie :P

Opublikowano

Właśnie wróciłem z treningu barków :-D

Detonator znów się wkreca ładnie :-)

Kończę puche i startuje WHITE FLOOD z SIZE ON a później redukcja.

W 10 dni waga poszła ok. 1,5 kg do przodu.

Opublikowano

Stosujesz diete czy na samych suplach jedziesz?

Opublikowano

U mnie tez barki dzisiaj wlecą tylko wieczorkiem po jedzonku bo tu się 1,5 kg karkówki piecze :kox:

Opublikowano

f*ck na schodach też nie :P

Po schodach na 2-3 piętro, w drodze na siłownie, to starczy :grin:

U mnie tez barki dzisiaj wlecą tylko wieczorkiem po jedzonku bo tu się 1,5 kg karkówki piecze :kox:

Widzę wszyscy dziś barki :decayed: Ja o 12 zakończyłem trening, potem obiad, drzemka noi jestem :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.