Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pamiętam że mnie rozwalał ba łopatki power horse ale to z 7 lat temu było hehehe ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany waga 77 kg, wzrost 170cm zaczynam przygodę z domową siłownią :) posiadam atlas do ćwiczeń z wyciągiem dolnym i górnym, i hantle,

wysyłam zdjęcie, podpowiedzcie mi na co ćwiczyć, masę rzeźbę siłę ? jakiś plan treningowy ? 2urkpab.jpg

Zbijaj ten fat i dopiero zastanawiaj się nad dobrą masą..ale bez dużego zalewania. Ja bym na twoim miejscu ostro redukował do wakacji, a od jesieni ruszył z głową na masę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co myślałeś, że to cukierki ? :decayed: Wytwarzane syntetycznie w różnych procesach to nie jest naturalnego pochodzenia np.jak kawa, olej z kokosa czy yerba.
Kiedyś kupiłem przedtrenigówkę z Animala i efekt wręcz odwrotny miałem.. osłabienie, kichy mnie bolały,brak apetytu, bąki z d*py jakbym wypił domestos.
Podsypałem bratu miarkę to samo, oddałem opakowanie koledze to wy***ał do śmieci bo też mu kichy trząsło.

Na początku mojej przygody z siłownią wierzyłem w suple i jadłem ich dużo..jak już tu koledzy pisali większość z nich działa na głowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No a co myślałeś, że to cukierki ?

Ładne jaja.... myślałem że są bezpieczne dla zdrowia jak każdy suplement diety, a tu takie numery... No nic człowiek się uczy na błędach swoich lub innych :)



Na początku mojej przygody z siłownią wierzyłem w suple i jadłem ich dużo..jak już tu koledzy pisali większość z nich działa na głowę :)

Czyli chcesz powiedzieć że np białeczko które wcinam ze smakiem :D po treningu i przed snem wraz z mleczkiem, nic mi nie da? I wydaję tylko niepotrzebnie na nie kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w skrajności. Białko to białko, ale mógłbyś zjeść w pokarmie i nie musiałbyś dopijać. Po to jest białko w prochu żeby nie zmuszać się do jedzenie bo wiadomo, że jak masz duże zapotrzebowanie to nie przemłócisz wszystkiego to musisz dopić. To samo z carbo.
Ja mówię o całej reszcie specyfików pobudzających itp.

Ja biorę bcaa i białko i to też okołotreningowo. Reszta w jedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet zwierząt hodowlanych nie karmi się białkiem syntetycznym. Główny składnikiem diety białkowej jest soja,zazwyczaj genetycznie modyfikowana,przywieziona z ameryki południowej.

Oczywiście,aby szybko powstały z tego mięśnie,szprycowane są antybiotykami i hormonami,szczególnie kury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany

co i jak wyćwiczyć by się móc podciągnąć naście razy?

zacząć od drążka ściąganego z przodu, czy jest coś innego?

bardzo proszę znawców o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ćwiczę na siłowni od 3 miesięcy, pierwsze efekty już się pojawiają w postaci większej siły. Moglibyście ocenić moją dietę i trening?

Trening

FBW w każdej serii wykonuje 12 powtórzeń(ostatnia zawsze z większym ciężarem)

Rozgrzewka:

10 minut na rowerku stacjonarnym na którym spalam około 110 kalorii(według komputera)

rozgrzewka wszystkich stawów poprzez krążenia(na każdy staw 2 serie po 20)

Trening:

Prostowanie Nóg na maszynie 4s

Uginanie nóg na maszynie 4s (po tych ćwiczeniach nie czuję nóg przez 10 minut)

Wiosłowanie sztangą 4s( czy mogę to stosować zamiennie z przyciąganiem drążka do klatki z przed siebie(mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi))

Wyciskanie płasko 4s

Wyciskanie hantli siedząc nad głowę 3s

Szrugsy 2s

Prostowanie ramion na wyciągu 3s

Gryf łamany 3s

Brzuch 3s

Dieta:

Śniadania i drugie śniadania( drugie śnaidanie jest posiłkiem przed treningowym):

owsianki, płatki, musli z jogurtami, jajka pod różnymi postaciami, chleb żytni lub słonecznikowy, chuda wędlina z indyka, twaróg z jogurtem naturalnym i przyprawami

Obiady:

ryż, kasza, makaron durum, kurczak, szynka wieprzowa, warzywa, mięso mielone z szynki, czasem wołowina, schab

smażone tylko i wyłącznie na oliwie,tuńczyk, warzywa

Podwieczorek:

kanapki z dodatkami wymienionymi przy śnaidaniu

Kolacja

jajka pod różnymi postaciami, chleb żytni lub słonecznikowy, chuda wędlina z indyka, twaróg z jogurtem naturalnym i przyprawami

A i po treningu białko rozrobione z wodą, a przed pójściem spać białko rozrobione z mlekiem 3,2% z butelki(nie UHT)

Edytowane przez Majkeltaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu nie robisz przysiadow, martwego, podciagania? Najlepsze cwiczenia wielostawowe na nogi i plecy, a ty na jakis maszynach?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co i jak wyćwiczyć by się móc podciągnąć naście razy?

kilka miesięcy temu szperałem w internecie na ten temat, znalazłem ciekawy poradnik jak się prawidłowo podciągać robiąc przy tym postępy...

główne założenie to wolne opuszczanie, mi pomogło i to bardzo, postępy są.

podciągałem się max 10razy w kolejnych seriach 8,6 i tak z każdą serią coraz mniej

dziś mój max to prawie dwa razy tyle, i jestem w stanie bez problemu podciągnąć się 4 serie po 10 powt. a ważę nie mało bo prawie 100kg, do tego z racji wzrostu (192cm) mam długie ręce przez co też mi jest ciężej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiadów aktualnie nie robię, bo chciałem od nich miesiąc odpocząć a kupić się trochę na wyrzeźbieniu nóg, dlatego maszyny? Zastąpić te maszyny przysiadami jednak?

Z martwym mam problemy z techniką, nie mogę jej opanować, więc nie chcę sobie krzywdy robić.

Podciąganie? za gruby na razie jestem by się podciągnąć ;/ co mi po tym, że się 3 razy podciągnę? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiady to podstawa bez różnicy czy robisz rzeźbę czy masę.

Klatka skos brakuje mi tutaj.

Co do diety ile kcal masz z niej?

Bo po produktach ciężko ocenić czy jest dobra czy nie dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany waga 77 kg, wzrost 170cm zaczynam przygodę z domową siłownią :) posiadam atlas do ćwiczeń z wyciągiem dolnym i górnym, i hantle,

wysyłam zdjęcie, podpowiedzcie mi na co ćwiczyć, masę rzeźbę siłę ? jakiś plan treningowy ? 2urkpab.jpg

Masa już jest, wypadało by trochę to zagęścić i poprawić definicję , ja bym już leciał powoli z bf w dół.

Sam mam 170cm i waga 75,5 ale mniej bf

czyli co teraz ćwiczyć mniejszymi ciężarami a większą ilością ? i co znaczy zagęścić i poprawić definicję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalorii z diety mam około 2300. waże 100kg( choć na aż tyle nie wyglądam, ludzie dziwią się jak podaje im swoją wagę). Moim celem jest zmiejszenie wagi i nabranie siły. Nie potrzebuje góry wyrzeźbionych mieśni tylko siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu nie robisz przysiadow, martwego, podciagania? Najlepsze cwiczenia wielostawowe na nogi i plecy, a ty na jakis maszynach?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Siady, martwy i ława to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel: Chudniecie i nabieranie sily to chyba dwa przeciwstawne cele? Chyba, ze teraz targasz damskie ciezary to sila cos pojdzie, bo na poczatku zawsze idzie. Ale jak juz troche pocwiczysz to nie ma raczej mozliwosci aby zbudowac sile przy chudnieciu

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiadów aktualnie nie robię, bo chciałem od nich miesiąc odpocząć a kupić się trochę na wyrzeźbieniu nóg, dlatego maszyny? Zastąpić te maszyny przysiadami jednak?

Z martwym mam problemy z techniką, nie mogę jej opanować, więc nie chcę sobie krzywdy robić.

Podciąganie? za gruby na razie jestem by się podciągnąć ;/ co mi po tym, że się 3 razy podciągnę? :/

Rób przysiady w dropach o dużych powtórzeniach.

Na martwy zrób sobie sumo lepiej wchodzi przynajmniej dl mnie i nie wale gryfem po piszczelach.

Do podciągania weź sobie gumę na drążek, drugi koniec pod but i podciągaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wagi 75 kg i wzrostu 170 to ja jestem zatluszczony wh....j :) dziś początek kretki po przerwie 2 letniej od niej ;) to przestroga dla nie trzymających diety ;)4aeb93d1517613fb3b2dfadedec39d9e.jpg4da4a630867f3caca9b954d7c4d242ce.jpg2f0ef74be1c17fe5af6b6ebc8e3cc9be.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...