Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

daj znać jak rezultaty za 3miechy :)

Co do barku, poleciłbym wizytę u lekarza, który zajmuje się sportowcami. ja po wypadku i urazie kręgosłupa usłyszałem prawie wszędzie by się oszczędzać itp. pierdy. Lekarz, który jeździ z reprezentacją siatkarzy powiedział, że dopóki będę ćwiczył to nie będzie boleć. Z perspektywy kilku lat miał rację. Siłka, muay thai i bjj, a kręgosłup się nie odzywa. Jak miałem wymuszoną przerwę jakieś 2-3 miechy, to już zaczynało coś skubać :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do tłuszczówki, kolega mi odpisał, byś sobie zakupił na jelita colon c lub coś takiego i jadł regularnie, wtedy syfne bakterie się nie odłożą, a mogą negatywnie wpływać na cały organizm. On nie ma takiego problemu z bólami głowy, co 5-6 dni robi doładowanie 200g węgli i dużo warzyw.

Colon brałem kiedyś takie śmieszne wiórki do picia. Trzeba będzie kupić do kompletu z witaminami ;)

U mnie jest tak że dopiero napierdala mnie głowa po załadowaniu węgli. Już dwa razy tak miałem.

Michu to musisz uważać na bark bo w sumie jak źle będziesz robił technicznie to będzie on dostawał wpier.dol. Uważaj np. jak będziesz robił klatkę na płasko czy na skosie bo jak za nisko opuścisz hantle to możesz poczuć barki ;)

Mój brat właśnie robił duży zakres ruchu przy skosie i tak sobie popsuł kaletkę podbarkową - wg. mnie lepiej zrobić krótkie ruchy z max dopięciem.

Ja mam niestety zanik prawego kaptura i podgrzebieniowego i kawałka czoworbocznego więc ja z ćwiczeniami muszę na maksa kombinować żeby zrobić tą partię którą chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu w ogole jakis "nienaturali"? Czy wszyscy jak zwykle na ryzu i serku wiejskim robia formy?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
PAnowie chcialbym uslyszec jakies konkrety odnosnie "perfect whey protein"?

ogolnie chodzi mi o wady zalety moze cos ciekawszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie coś z 2 miesiące już czasem pobolewa kręgosłup między łopatkami ehhh najczęściej w samochodzie :/

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ławeczka dobra sprawa. Dobrze ze zlapałeś zajawke na siłke. Pamietaj o posiłkach w ciagu dnia bogate w białko i węglowodany. Równie wazne jest spozywanie wody która pompuje miesnie. Fajnie by było jak byś wogóle zapomniał tez o alkoholu które wypłuje białko z mieśni. Zmień sobie na ławeczke z jakimś wyciagiem i modlitewnikiem + drażek złamany. Na poczatek wystarczy ci 100 kg obciażenia. Ja półtora roku temu kupiłem z bratem i kolega taki zestaw za 600 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to dobra cena, nom z alkoholem koniec bo to się mija z celem,


jakie posiłki polecasz jeść ?

a jak z posiłkami przed i po treningu ? jakie odstępy czasowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po co otwierać kolejny wątek na ten temat? Jest już wątek siłownia i tam wszystko pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany waga 77 kg, wzrost 170cm zaczynam przygodę z domową siłownią :) posiadam atlas do ćwiczeń z wyciągiem dolnym i górnym, i hantle,

wysyłam zdjęcie, podpowiedzcie mi na co ćwiczyć, masę rzeźbę siłę ? jakiś plan treningowy ? 2urkpab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od treningu ogólnorozwojowego, wujek google podpowie Ci na jego temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmienia to faktu że musisz na początku polecieć planem ogólnorozwojowym, minimum jeden miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu w ogole jakis "nienaturali"? Czy wszyscy jak zwykle na ryzu i serku wiejskim robia formy?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Na sucho to nawet trawa nie rośnie.. :decayed::grin:

Edytowane przez Reggi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany waga 77 kg, wzrost 170cm zaczynam przygodę z domową siłownią :) posiadam atlas do ćwiczeń z wyciągiem dolnym i górnym, i hantle,

wysyłam zdjęcie, podpowiedzcie mi na co ćwiczyć, masę rzeźbę siłę ? jakiś plan treningowy ? 2urkpab.jpg

Masa już jest, wypadało by trochę to zagęścić i poprawić definicję , ja bym już leciał powoli z bf w dół.

Sam mam 170cm i waga 75,5 ale mniej bf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Panowie moje bf wynosi 25,2 przy wzroscie 175 i 79kg. Czy jest mozliwe ze bf bedzie leciec w dol a waga pozostanie ta sama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na sucho to nawet trawa nie rośnie.. :decayed::grin:

Skoro jesteśmy przy tym temacie :D

Reggi może podpowiesz coś co mogę wziąć przed treningiem aby mieć "kopa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bralem betaalaninę czystą, ale mnie po niej telepie łącznie z kichami więc olałem temat.
Mój kolega od trójboju mówi, że łyżka oleju kokosowego i zapić filiżanką kawy ale ja kawy nie pijam więc łykam kofeinę w pigułkach przed treningiem.
Jak czuję słabą pompę na treningu siłowym to po prostu robię dropy i puchnę :grin:

Kupiłem kiedyś Iron Horse Anabolic Dream i to było spoko, bez telepania, pompa dobra, potliwość większa tylko sam zapach potu taki dziwny po tym ( kolega który brał też to odczuł ).

http://www.musclepower.pl/iron-horse-anabolic-dream-280g

Wszelkie przedreningówki są spoko, ale jakby nie było to żre kichy więc ja nie pobieram.

Edytowane przez Reggi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...