Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj na początek jeść mało a często i zobacz czy są efekty jakieś. To na początek najłatwiejsze a u niektórych daje fajne rezultaty.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jjem 5 - 6 posiłków dziennie do 18 :) i nie najadam się, odczekuje trochę i głód mija. Jjem wszystko :).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa+rzeźba jednocześnie nie do zrealizowania.

To akurat wiem :)

Wiek i waga, jaki % BF (tkanki tłuszczowej )?

Waga: 82 kg

Wiek: rocznikowo 24

% BF: ~17 %

Może zacznij od dobrej diety np:

http://dieta-na-mase.com/dieta-na-mase-80-kg

Odżywkę na mase moge śmiało Mega Mass 4000 polecić. Ja na niej dobrze jadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzenie do 18 to totalna bzdura.
Jeśli wykonujesz wysiłek fizyczny podczas pracy czy zapieprzasz na siłce to zapomnij o szamie do 18..no chyba, że idziesz spac o 21 to może i tak.
Poproś kogoś ogarniętego o ułożenie diety odpowiedniej dla Ciebie, Twojego trybu pracy i tego co chcesz przez to osiągnąć.
Jak dużo pracujesz to 6 posiłków dziennie będzie Cię wkurzalo..jeśli lubisz jeść aż się najesz to też będziesz chodził na bombie bo Twój organizm będzie się buntował.
Przykładowo ja mam dużo czasu wolnego w ciągu dnia, ale jem 4 posiłki dziennie.
1 śniadanie
2 obiad
3 posiłek przedtreningowy
4 posiłek potreningowy

Grunt to nie podjadać i nie jeść śmieci. Chcesz zrzucić śmietnik to musisz trzymać michę i być w tym konsekwentny.


Przykład mojej diety :

Śniadanie - 5 jaj L+ boczek 50g/ łosoś 70g + 30 gram orzechów włoskich/laskowych
Posiłek I - karkówka 250g + 20 g maska + ogórki kiszone/ kapuska kiszona ( do oporu )
Posiłek przedtreningowy - cycek z kury/indyka 150g + 125 g mozarelli + 50g ryżu + kwawa z 10g oleju kokosowego
Posiłek potreningowy- cycek z kury/indyka 200g + 150g ryżu/400 g ziemniaków+ warzywa dowolne+ owoc cytrus

Nietreningowe dni bez węgli

przed treningiem 5g bcaa, 5g beta alaniny
po treningu 2-4g wit C , omega 3 3-4 g, Białko proch 30g

Edytowane przez Reggi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy jak się zna swój organizm bo każdy jest inny i co się chce osiągnąć docelowo ;) do tego dochodzi silna wola :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 posiłków opartych na "jem wszystko" i głodzić się po 18.. no fakt to trzeba mieć silną wolę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyzwyczaiłem :) nie głodne się :) poważnie mówię :) czasem tylko browarek po 18 hahaha żeby nawodnić organizm przed snem :D noi tak jak napisałeś kładę się 20/21 wstaje po 5 :) ale w sumie nie powinienem takich rzeczy tu pisać bo to raczej mało sportowa dieta hehehe kiedyś dużo bardziej się do michy przykładałem i efekty przychodziły bardzo szybko i były bardzo widoczne ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggi, kolega uwielbia "tłuszczówkę"tyle, że prawie zawsze bez węgli, a jeden dzień robi "doładowanie" carbo. Byś miał pytania to daj na PW ,podpytam go. (był na wielu konsultacjach u kulturystów") efekty też widać.

Tak jak mówią ja mam 6-7 posiłków na dobę i jest ok, a czasem jem koło 23 ostatni idąc spać około 00 -01. Jak ktoś nie ćwiczy, praca siedząca i przed snem paczka czipsów + piwo no to się umówmy.... Na noc węgle przyciąć by mieć pewność i git :)

Edytowane przez Steav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ktos sie pochwali forma? Bo duzo tu sie pisze a najlepiej po zdjeciu ocenic czy ktos sie zna lub co komu polecic :D

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zatluszczony ale bez bebecha :) w sumie nie jest źle drążek 15 klata 100 na serię ostatniaą :) proporcje niewiele odbiegają od ideału ( z wyjątkiem brzucha :)) zdjęcie mogę zamieścić w marcu hahahhaha

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ktos sie pochwali forma? Bo duzo tu sie pisze a najlepiej po zdjeciu ocenic czy ktos sie zna lub co komu polecic :D

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ja unikam zakładania kont na portalach społecznościowych żeby w dzisiejszych czasach choć tą resztkę prywatność chronić wiec tu na pewno nie będę żadnych własnych fotek wklejał. To czy plan jest dobry czy zły można wywnioskować z zawartej treści. Zresztą wygląd własny nie musi być wyznacznikiem w tej kwestii.

Co do formy dodam tylko pare danych.

Waga 116kg, 178cm, BF ~18% ( jestem w fazie budowy czyli masa, bez koksów oczywiście)

ostatni trening na klate po rozgrzewce 12×100, 10x110, 8x120, 6x130, 4×140, 20x60 pozniej skos 12x60, 10×70, 8×80, 7x90, 6×100, 12×60 później rozpiętki.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggi, kolega uwielbia "tłuszczówkę"tyle, że prawie zawsze bez węgli, a jeden dzień robi "doładowanie" carbo. Byś miał pytania to daj na PW ,podpytam go. (był na wielu konsultacjach u kulturystów") efekty też widać.

Tak jak mówią ja mam 6-7 posiłków na dobę i jest ok, a czasem jem koło 23 ostatni idąc spać około 00 -01. Jak ktoś nie ćwiczy, praca siedząca i przed snem paczka czipsów + piwo no to się umówmy.... Na noc węgle przyciąć by mieć pewność i git :)

Mi szamę układał trener personalny trójboista więc wie co robi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innego wyjścia :) za***ista sprawa kiedyś tego doznałem. Zazdroszczę :) bo stoi obok podczas treningu?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Naprawdę technicznie trenując można zdziałać małym ciężarem cuda ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że można (10-cio kilowym hantelkiem mogę doprowadzić biceps do pęknięcia ) ale czasem trzeba mięsień zmusić do reakcji (wzrostu) atakując go wielkimi ciężarami.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja mówię technicznie np bicepsik w delikatnym opadzie na ugietych nogach, łokcie blisko nieruchomo i szybkie spięcie bicka i kaptura i powolny opad. 30 kg wystarczy.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Na prostej widzę progres po 2 latach łamanej w tym ćwiczeniu :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technika zawsze powinna być prawidłowa. Jeżeli ktoś nie jest w stanie wykonać poprawnie ćwiczenia tylko zarzuca albo nim miota w negatywnie to ma za duży ciężar. Pomio wszystko dopuszczane jest czasami wykonywanie powtórzeń wymuszonych, by zmobilizować mięśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę chyba superserie ale bez wymuszenia ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Może podepniemy parę fajnych ćwiczeń z grafikami pod 1 post?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie pojawiam się w sieci. Face mam po to, by mieć kontakt z swoją dietetyczką (mega zapracowana dziewczyna - jedyna dodana znajoma), noi cały klub zalajkowany, by wiedzieć co się dzieje nowego(prawie codziennie coś wklejają, głównie komunikaty o spotkaniach z ludźmi z branży itp sprawy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...