Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego poczytaj o treningu max-ot mi pomógł... miskę musisz trzymac na 100%.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Dzieki za podpowiedz . czytałem o nim . chciałęm teraz zmienic swoj trening na push pull ale wydaje mi sie ze wyjde z siłowni z niedosytem :D kiedys wpadłemgdzies na ten max-ot przyznam szczerze ze nie zagłębiałem sie zbytnio w temat . mozesz rozpisac jak to u ciebie wyglada ?

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja korzystałem z gazetki mens health bo tam był artykuł o tym treningu. Nie robiłem tylko ćwiczeń, których nie miałem możliwości wykonać na siłowni z braku sprzętu.

A jeśli nie chcesz tego treningu i chcesz żeby coś ruszyło to zamiast splitu robić trening w oparciu o ćwiczenia wielostawowe. Żadnych aerobow i grania w piłkę bo w moim przypadku się masa nie zwiększyła gdy robilem coś jeszcze oprócz siłowni.

Ja siłownię odpuscilem, ćwiczę w domu + bieganie

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na szybko wrzuciłem w kalkulator kalorii

Aby przytyć o 0.5 kg tygodniowo potrzebujesz dziennie 3208.60 kcal rozłożone na:

kcal gramy Węglowodany (55%) 1764.73 441.18 Białka (15%) 481.29 120.32 Tłuszcze (30%) 962.58 106.94

Więcej informacji znajdziesz na: http://calcoolator.pl/dzienny_kalkulator_kalorii.html © calcoolator.pl



zadam Ci teraz kluczowe pytanie .. Gdzie trening nóg lamusie ??????

:grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Na szybko wrzuciłem w kalkulator kalorii

Aby przytyć o 0.5 kg tygodniowo potrzebujesz dziennie 3208.60 kcal rozłożone na:

kcal gramy Węglowodany (55%) 1764.73 441.18 Białka (15%) 481.29 120.32 Tłuszcze (30%) 962.58 106.94

Więcej informacji znajdziesz na: http://calcoolator.pl/dzienny_kalkulator_kalorii.html © calcoolator.pl

zadam Ci teraz kluczowe pytanie .. Gdzie trening nóg lamusie ??????

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

hahah :D

w pon i w pt . co sie czepiasz :D

a tak na serio nie przykładam sie do tego zbytnio . mozesz dac jakis przykład treningu na nogi ?

Opublikowano

Ja bym zmniejszył ilość powtórzeń i zwiększył ciężar progresywnie.

Dodałbym trening kopyt i ciągi i żołnierki.

Opublikowano

No chłopie... Najwiekkszy mięsień ciała i nie ćwiczony?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sie czepneliscie :D naprawde wszystko poza tym jest ok ? tylko te nogi ?

Opublikowano

Jedziesz na początek dobrą rozgrzewkę nóg.

Później siady na suwnicy :

posladki_1.jpg


Siady d*pą do ziemi ( skupiaj się na technice na początek nie na obciążeniu )
- pamiętaj kolana nie mogą wychodzić Ci za linię palców
- jak siadasz to najpierw d*pa ( miednica) w tył, a później ugięcie kolan !
- zaprzyj się dobrze- klata do przodu

3-ways-to-improve-your-squat-1.jpg

wykroki :


wykroki_mi%C4%99%C5%9Bnie(2).jpg


Na dobicie uginanie nóg na maszynie:
- bierzesz ciężar taki większy wg. Ciebie np. 30 kg i walisz na max powiedzmy 4-5 powtórzeń
- zmieniasz szybko ciężar np. na 10-15 kg i JEDNĄ NOGĄ walisz opór, zmieniasz nogę walisz opór.
Minuta przerwy i powtórka.

UWAGA: Nie machasz nogami jak poparzony tylko prostujesz i spięcie, prostujesz i spięcie.


Nie zapominamy o łydach




Na drugi dzień szykuj sobie balkon do chodzenia :decayed:

Sie czepneliscie :D naprawde wszystko poza tym jest ok ? tylko te nogi ?

Tylko TE nogi ;);)

1555699-980x.jpg

Edytowane przez Reggi

Opublikowano

:D hehehe

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jedziesz na początek dobrą rozgrzewkę nóg.

Później siady na suwnicy :

posladki_1.jpg

Siady d*pą do ziemi ( skupiaj się na technice na początek nie na obciążeniu )

- pamiętaj kolana nie mogą wychodzić Ci za linię palców

- jak siadasz to najpierw d*pa ( miednica) w tył, a później ugięcie kolan !

- zaprzyj się dobrze- klata do przodu

3-ways-to-improve-your-squat-1.jpg

wykroki :

wykroki_mi%C4%99%C5%9Bnie(2).jpg

Na dobicie uginanie nóg na maszynie:

- bierzesz ciężar taki większy wg. Ciebie np. 30 kg i walisz na max powiedzmy 4-5 powtórzeń

- zmieniasz szybko ciężar np. na 10-15 kg i JEDNĄ NOGĄ walisz opór, zmieniasz nogę walisz opór.

Minuta przerwy i powtórka.

UWAGA: Nie machasz nogami jak poparzony tylko prostujesz i spięcie, prostujesz i spięcie.

Na drugi dzień szykuj sobie balkon do chodzenia :decayed:

no wreszcie :D pieknie dziekuje :D

bakonik sobie załatwie na sobote a jutro skatuje nogi tak jak napisałes

a teraz poiedzcie . czy faktycznie brak treningu na nogi jest powodem tego ze moja masa stoi w miejscu ?

wszyscy powtarzaja ciagle o tych nogach.

Opublikowano

Mocniejsze nogi = więcej jedzenia doniesiesz do domu ze sklepu ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja bym podwyższył kaloryczność michy do min.3000kcal. Ćwiczenia na 3-4 serie gdzie ostatnia jest zrzutem. Ciężar progresywny np. ładujesz klatę na skosie dodatnim i robisz :
1. seria 40 kg
2. seria 50 kg
3. seria 60 Kg
4. zrzut do 40 kg powiedzmy i ładujesz opór.

Jak np. robisz skos ujemny to zamiast ostatniej serii na zrzut weź sobie hantle np. 2x 12 kg i ładujesz opór !!!
Musisz kombinować i patrzeć rezultaty co na ciebie działa.

Opublikowano

probowałem juz progresje . nie idzie nic do przodu :/ teraz robie np klatke pierwsza serie rozgrzewka . pozniej ładuje 90% ciezaru maxymalnego i cwicze 4x10
zastanawiałem sie tez by zamiast sztanga zaczac cwiczyc wszystko hantlami . ale strasznie bola mnie rotatory po cwiczeniu . mam czasami tak ze potrafie sie w nocy obudzic z bólu :/

Opublikowano

Też mnie bolały barki bo za nisko opuszczałem ciężar przy wyciskaniu hantlami.
Teraz wypinam klatę mocno do góry ( łopatki możliwie jak najbardziej pod siebie ) i krótsze ruchy bez mocnego opuszczania ciężaru ku dołowi.

Opublikowano

Nom łopatki trzeba spinać to fakt. Kiedyś kręgi górne mnie bolały i przestały właśnie jak zacząłem spinać.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

łopatki spinam . Niby wszystko ok podczas cwiczenia ale jak juz wroce do domu to czuje ze cos jest nie tak a w nocy boli strasznie . na 2gi dzien juz jest oki ale zawsze jak cwicze hantlami to mysle tylko o tym ze bedzie zle w nocy :/

dziekuje wam za rady . jakby ktos moze jeszcze jakas fajna diete wrzucił na 3000 kalorii :D kurczak mi sie juz znudził, czuje ze mnie wzdyma od twarogu i nabiału a ostatnio mam tak ze jak zjem za duzo weglowodanow to spie na stojąco :D ten sen mógłbym jeszcze przebolec ale ten kurczak :/

jem go tylko ze wzgledu na to ze łatwo i szybko sie go przyrządza. podeslijcie moze cos co jecie ?

Edytowane przez kubajvc

Opublikowano

Tłuszczówka :banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

Z mięsa bierzesz np szynkę wieprzową, albo karkówę wrzucasz do rękawa z przyprawami pieczesz w piekarniku z 70- 80 minut i masz pyszne, miękkie dobre mięcho

Opublikowano

Dziś zakupiony PUMP CORE :D
W poniedziałek startuje , plus nowy trening :D
Waga idzie + , cel to 78-79kg przy moim marnym 170cm, a później redukcja.
Jakoś w tym sezonie podpasowały mi suple z FA :)

Opublikowano

seria Core jest spoko z FA.
Z rok temu kupiłem Lipo Core z FA i telepało ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.