Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam takie pytanie....

używam aminokwasów acivlaba w proszku,

rano, przed oraz po treningu, gdzie: przed treningiem odmierzam dwie miarki czyli ok. 20g wsypuje do szejkera zalewam 400ml wody, z tego połowę wypijam na pół godziny przed treningiem a pozostałe pół po treningu... dzisiaj mój kolega stwierdził iż wyczytał kiedyś gdzieś że, to co wypiłem po treningu mija się z celem gdyż zostało zbyt wcześnie wymieszane z wodą i straciło swoje właściwości....

wie ktoś może czy to prawda? jakie by to miało logiczne uzasadnienie?

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 388,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolega ja BCAA tylko około treningowo -przed i po miarkę do buzi i zapijam wodą.
Szejkera to ja używam do białka bo jakoś zeżreć 30 gr miarką w twarz by nie przeszło ;)
Aktivlab to słaba firma niestety.. ale też brałem na początku. Później przerzuciłem się na Hitech.

Opublikowano

już nie chodzi o firmę, tylko o to co może stać się z tym suplem po około póltorej godzinie po rozmieszaniu z wodą....

faktycznie może stracić na właściwościach?

Opublikowano

Kolego nie wiem bo nie miałem nigdy takich dylematów i nawet się w to nie zagłębiałem.

Opublikowano

Wydaje mi sie ze nic sie nie powinno stac . bo niby dlaczego ? przeciez woda nasiaknie tym suplem i tyle .

Opublikowano

Nie wiem jak na innych tematach ale na opakowaniach carbo pisze jak byk żeby pić max po minucie od wymieszania.

Opublikowano

No Panowie waga skoczyła do 77 ;) ale tak zalany jestem że mięśnia nie widać żadnego :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To jakbyś chciał zredukować na żyłkę to ważyłbyś z pisiont kilo :grin::grin::grin:

Opublikowano

Nie wiem jak na innych tematach ale na opakowaniach carbo pisze jak byk żeby pić max po minucie od wymieszania.

Dokładnie jak najszybciej. Najlepiej wstrząsać tak aż piana się zrobi :)

Opublikowano

Panowie jak pijecie carbo po treningu to jaką macie szamę po treningową ? :mellow:

Opublikowano

To jakbyś chciał zredukować na żyłkę to ważyłbyś z pisiont kilo :grin::grin::grin:

:D :D :D z 72 było by ok ale brak zaparcia aż takiego ;) zobaczymy jak się ciepło zrobi i na rower wsiąde :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Panowie jak pijecie carbo po treningu to jaką macie szamę po treningową ? :mellow:

Ja po wciągam rybkę z twarogiem ewentualnie serek wiejski light. Później zalewam się wodą. Do tego jeszcze 40g białka wypiję.

Edytowane przez hornet

Opublikowano

A żeby nie było że nic nie robię ;)b17ba72c60a166823d53999cf2bc0e55.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ile tam cm?

Opublikowano

Ciężko zmierzyć bo miarke mam tylko do 50 cm :D a tak na serio to pewnie z 40 tylko :(

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

40 ? zmierz.

Opublikowano

Ehh no niestety 39,2 :/ kiedyś było 40 muszę jeszcze popracować ;). Zmierzę po treningu może coś dojdzie ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie jak pijecie carbo po treningu to jaką macie szamę po treningową ? :mellow:

Ja po wciągam rybkę z twarogiem ewentualnie serek wiejski light. Później zalewam się wodą. Do tego jeszcze 40g białka wypiję.

ktoś Ci układał dietę czy tak sam wydumałeś ?

Ryba, serek, twaróg i białko.. Nie wy***rdala Ci boilera po tym ?

Ehh no niestety 39,2 :/ kiedyś było 40 muszę jeszcze popracować ;). Zmierzę po treningu może coś dojdzie ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Zrób zdjęcie z miarką cwaniaczku :decayed::grin:

Opublikowano

Ok jak dorwe jakąś krawiecką :) bo teraz owinołem taśmą izolacyjną , zaznaczylem i zmierzyłem miarką zwijaną, blaszaną taką ;). W nadgarstku 16.5 więc i tak 39 to tragedii nie ma.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod

Opublikowano

No nie wiem, ale po mojemu to to nie wygląda na 40 cm :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.