Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ulubiony program TV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no po 21 omijam ten program szeroooookim łukiem,starczy że do wieczora cały czas jestem tym molestowany :wallbash:

Opublikowano

Jeszcze jeden mi się przypomniał - leciał na Discovery kiedyś: kupowali używane auto, potem je doprowadzali do porządku i próbowali sprzedać z zyskiem. Podobało mi się, jak te samochody naprawiali w warsztacie, jeździli szukać części - no generalnie, program był fajny.

Wheeler dealers? Wheeler Dealers - Land Rover 1/5

Opublikowano

Jeszcze jeden mi się przypomniał - leciał na Discovery kiedyś: kupowali używane auto, potem je doprowadzali do porządku i próbowali sprzedać z zyskiem. Podobało mi się, jak te samochody naprawiali w warsztacie, jeździli szukać części - no generalnie, program był fajny.

Wheeler dealers? Wheeler Dealers - Land Rover 1/5

Tak, to ten program :)

A Cobrę 11 ktoś ogląda? :mysli:

Opublikowano

Jeszcze jeden mi się przypomniał - leciał na Discovery kiedyś: kupowali używane auto, potem je doprowadzali do porządku i próbowali sprzedać z zyskiem. Podobało mi się, jak te samochody naprawiali w warsztacie, jeździli szukać części - no generalnie, program był fajny.

Wheeler dealers? Wheeler Dealers - Land Rover 1/5

pisałem na pierwszej stornie o tym programie ;)

leci co niedziele o 12 na discovery chanel ;D

Opublikowano

ja ogladam brzydule na tvn7 :kox:

Opublikowano

a ja "Mode na sukces" :kox: :kox: :kox: 5233 odcinek już

Opublikowano

a ja "Mode na sukces" :kox: :kox: :kox: 5233 odcinek już

kwas dla zawodowców :decayed:

Opublikowano

a topgear jest na turbo kiedy?

zeby nie było OT

teletubisie oczywiście bez kolesia z torebką :sick3:

Opublikowano

a topgear jest na turbo kiedy?

zeby nie było OT

teletubisie oczywiście bez kolesia z torebką :sick3:

Kolego, TG na Turbo to nie ma już z rok co najmniej :no:

Opublikowano

a topgear jest na turbo kiedy?

zeby nie było OT

teletubisie oczywiście bez kolesia z torebką :sick3:

Kolego, TG na Turbo to nie ma już z rok co najmniej :no:

2 lata z hakiem :gwizdanie:
Opublikowano

na Discovery : "Poławiacze Homarów" i "Najniebezpieczniejszy zawód świata"

Opublikowano

ja dołożę od siebie "Pogromcy mitów" na Discovery , całe Dicovery jest :good:

Opublikowano

mi sie dekoder rozpierdaczyl wiec mam 5 kanałow na krzyz wiec co mnie zainteresowalo na polsacie chyba CSI kriminalne zagadki miami

Opublikowano
http://update.wp.tv/#m687091[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 10:18_________________________________________________nowe serie na Discovery science Superludzie :good:
Opublikowano

"Z akt FBI" na Discovery :kox:

Opublikowano

Pewnie już było ( nie chce mi się całego wątka czytać)...

1. Szkoła Przetrwania ( mam w aucie 5 sezonów i codziennie to oglądam :kox: )

2. Top Gear

3. Dexter ( kiedyś myślałem że nr 4 na mojej liście będzie zawsze nr 3 :decayed: )

4. Dr House

5. Człowiek który przetrwa wszystko

6. Jak to jest zrobione

7. Kuba Wojewódzki

8. Jak poznałem Waszą matkę

9. Liga+ i Sport+

10. Klub Myszki Miki :decayed:

Więcej nic nie oglądam :cool1:

Opublikowano

na TVN 7 często oglądam jeszcze komedię "Dwóch i Pół" z Charlie Sheenem :kox:

Opublikowano

A Cobrę 11 ktoś ogląda? :mysli

:good: :good: :good: :good: :good: :good: świetny serial :good: :good: wtedy zachorowałem na BMW :przebiegly: ale ilości kasowanych aut nieraz mnie przerażały. Moim skromnym zdaniem pierwsza seria odcinków była najlepsza (do zmiany jednego aktora)[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 14:24_________________________________________________no i był bym zapomniał Wybuch kontrolowany na Discovery :cool1:

Opublikowano

DOMO :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.