Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus


marcin_o23

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak patrze na takie wymodzone auta i na swojego golasa dziad-line to już jutro z chęcią wyjeżdżałbym do roboty :decayed::decayed:

może to sposób na bezrobocie w tym kraju i ogolna niechec do pracy ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wiem , co znowu kupie - ehh te forum mnie wykończy .

twój portfel :polew:

zaiste to prawda :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jak sie nie wejdzie na to forum ze 2-3 dni to jakie są oszczędności ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocas klamka nie jest z anglika :grin: tylko z usa, miałem cały boczek więc przełożyłem klamkę z całą kompletną instalacją i wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w hamerykańskiej wersji w klamce było otwieranie i zamykanie... suuuper... szkoda, że nie zrobią angielskiego amerykańca:kox:, moja szanowna zawsze marudzi, że nie może otworzyć jak ją zamknę w aucie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: w aucie pare nowych pierdół, wycieraczka tylnej klapy z q5, włącznik świateł własnego pomysłu :naughty: i lusterko fotochrom na pokładzie, jeszcze tylko podpiąć i będzie cacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
mała aktualizacja tematu, zbieranie gratów na sezon 2011 trwa :naughty:

Plany:

- zderzak s-line z otworami na spryski - kupiony teraz tylko malowanie

- kratki, gril w zderzak,zaślepki sprysków - kupione - wszystko nowe sztuki, jak znajde spryski w dobrej cenie też kiedyś będą

- listwy s-line - kupione - malowanie

- lusterka od rs4 b7 - kupione :kox:

- dokładka tył s-line bez otworów na wydech - poszukiwania trwają ale pewnie zamówie w getem

- lotka s-line - szukam

marzec/kwiecień program u Aligatora :evil:

w sumie w tym sezonie chce aby na aucie wylądował pakiet s-line zewnętrzny i będzie komplet :naughty:

a na jesień rezam navi

http://img832.imageshack.us/img832/6644/dsc0452qd.jpg

http://img27.imageshack.us/img27/3023/dsc0451r.jpg

http://img573.imageshack.us/img573/3707/dsc0453bx.jpg

czekam tylko na ładną pogodę i powoli zaczynam działać

kolego mam pytanie , ile kosztowały Ci te kratki do zderzaka i halogenów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
od halogenów o ile dobrze pamiętam to po 97zeta

rozumiem u mnie kosztowały 95zeta.szt

atrapa z s-line kosztowała 480zeta :facepalm:

musiałem kupić bo nie pasowała mi stara atrapa pod zderzak gdy kupiłem zderzak z s-line :facepalm: a myślałem że podejdzie jednak nie był problem.

o taką atrapę kupiłem NOWY GRILL ATRAPA AUDI A4 S4 B6 S-LINE ORYGINAŁ (3177698885) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a wiem że stary grill nie będzie mi pasował to pewnie będę musiał grill kupić NOWY GRILL ATRAPA AUDI A4 S4 B6 S-LINE ORYGINAŁ (3177698870) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill jest ten sam co w serii, nic nie musisz kupować. Tez z linka jest z wersji S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

grill jest ten sam co w serii, nic nie musisz kupować. Tez z linka jest z wersji S4

tak zgadza się no ale wiesz kolego kupiłem atrapę i powiem że to będzie brzydko wyglądało cały zderzak z s-line z kratami a na masce tam gdzie jest grill jest zwykły grill i to mi nie będzie pasować z wyglądu , pasuje jednak wymienić cały grill na s-line wtedy będzie pasowało echh narazie brak hajsu :kwasny: 4 i pół stówy ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill jest ten sam co w serii, nic nie musisz kupować. Tez z linka jest z wersji S4

tak zgadza się no ale wiesz kolego kupiłem atrapę i powiem że to będzie brzydko wyglądało cały zderzak z s-line z kratami a na masce tam gdzie jest grill jest zwykły grill i to mi nie będzie pasować z wyglądu , pasuje jednak wymienić cały grill na s-line wtedy będzie pasowało echh narazie brak hajsu :kwasny: 4 i pół stówy ehh

nie wiem czy cie dobrze kolego zrozumiałem ale chcesz wymienić grill na masce na jakiś s-line i tu cię zdziwię bo to jedno i to samo :wink:. Inny jest tylko ten z S4:naughty:. No chyba że chodzi ci o co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

grill jest ten sam co w serii, nic nie musisz kupować. Tez z linka jest z wersji S4

tak zgadza się no ale wiesz kolego kupiłem atrapę i powiem że to będzie brzydko wyglądało cały zderzak z s-line z kratami a na masce tam gdzie jest grill jest zwykły grill i to mi nie będzie pasować z wyglądu , pasuje jednak wymienić cały grill na s-line wtedy będzie pasowało echh narazie brak hajsu :kwasny: 4 i pół stówy ehh

nie wiem czy cie dobrze kolego zrozumiałem ale chcesz wymienić grill na masce na jakiś s-line i tu cię zdziwię bo to jedno i to samo :wink:. Inny jest tylko ten z S4:naughty:. No chyba że chodzi ci o co innego

witam:hi: tak chcę wymienić grill , bo ten którym mam ori nie będzie pasować do atrapy pod zderzakiem i tak głupio to wyjdzie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale grill w masce pasuje do grilla s-line, nie ma grila w maskę s-line, jest s4 i w zderzaku s4 też jest inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

no to ja mam atrapę i kratki pod halogeny pod zderzaka ze prawej na zdjęciu , qrde to s4:facepalm: a chciałem s-line , przed kupnem pytałem się czy atrapa jest z s-line czy s4 powiedzieli że s-line więc kupiłem a teraz przy zamontowaniu nie będzie mi pasował grill z wyglądu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ aluminium strasznie mi się znudziło wpadł carbon z s4, podoba mi się :decayed:, dekor z deski będzie bez napisu quattro :naughty:

img0184cz.jpg

img0185fw.jpg

img0186tu.jpg

img0187uy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...