Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LED czy plazma


Rekomendowane odpowiedzi

:decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 12:57_________________________________________________jaki jest koszt takiego rzutnika ? w stosunku do TV

Zdecydowanie drożej za sam rzutnik (jeśli chcesz w miarę dobrej klasy). Dochodzi jeszcze tak oczywista rzecz jak ekran bo na prześcieradle czy na ścianie obraz wygląda gorzej.

Jeśli chciałbyś mieć dedykowane pomieszczenie to lista wydatków rośnie. Pomijając meble dochodzi jeszcze kosmetyka czyli odpowiednie wygłuszenie i zaciemnienie pomieszczenia.

A tak to wygląda :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159253.540

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie robie od Gwiazdki. Chodze spac o 3 nad ranem hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik pokój :kox: :kox: :kox: zwariowałem , a powiedz czy tv da sie na tym rzutniku oglądac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło widzieć następnego nawróconego. Niecałe 2 lata temu endriuu przekomarzał się ze mną w podobnym wątku wychwalając pod niebiosa LCD a tu proszę :decayed:

ee musialem byc pod wpływem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik pokój :kox: :kox: :kox: zwariowałem , a powiedz czy tv da sie na tym rzutniku oglądac ?

Jasne, wystarczy podpiąć do rzutnika satelitarny (lub DVB-T) tuner przez HDMI i masz TV Full HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HD już widać więcej szczegółów niż byś się spodziewał, jest coś takiego jak N Fun VOD i są filmy w HD :slina:

Wiem wiem vario widziałem u sąsiada na Ence, ja mam podobny program w UPC też w HD :decayed:

Tylko na takim 115" to już są lepsze efekty niż na 40" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ponad 1.5 roku 57 cali :naughty: LCD

dokladnie TOSHIBA 57Z3030 - http://oferty.ojej.pl/porownanie-cen/prod_id_415975X480-CENA-TOSHIBA-57-Z-3030-DG.html

i jest mega :kox: :kox: :kox: w polaczeniu z kompem i nie tylko :tongue4:

stare foto ponad 1.5 roku i forum nie te :wink4:

dddddat.jpg

8 post - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=48965.2940

Plazmy nigdy nie mialem wiec :mysli: 2 lata temu tez bylo LCD :wink4: Toshiba 46" model XF

i polecam wszystkim obydwa modele :good:

Choc teraz wyszly TV 3D :notworthy: to dopiero musi byc :kox:

ps. Malik :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chyba przyszedła czas na wymianę i mojego TV :) Przestudiowałem różne fora tematyczne i wybór padł na plazmę Panasonic TX-P42G20E Czy ktoś z Was ma może taki sprzęt i może się wypowiedzieć na jego temat.

Z góry dziękuję za wszelkie komentarze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic TX-P42G20E

jak nie przeszkadza Ci jego slaba multimedialnosc to zdecydownie dobry wybor. Bawilem sie nim troche i musze przyznac ze ma bardzo fajny obraz. No i lepiej z plynnoscia niz np u Sama ktorego sam posiadam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, tym bardziej że np. taka cyfra+ ma już chyba ponad 12 kanałów w fullHD, tak samo pewnie taka N-ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, tym bardziej że np. taka cyfra+ ma już chyba ponad 12 kanałów w fullHD, tak samo pewnie taka N-ka.

to nie sa kanaly fullhd , albo ja o czyms niewiem . te maja chyba przeplot 1080i jak sie nie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, tym bardziej że np. taka cyfra+ ma już chyba ponad 12 kanałów w fullHD, tak samo pewnie taka N-ka.

to nie sa kanaly fullhd , albo ja o czyms niewiem . te maja chyba przeplot 1080i jak sie nie myle

N-ka w pełnym pakiecie ma ponad 20 kanałów HD. Większośc to oczywiście "HD Ready" czyli 720p ale niektóre są nadawane w "Native HD" 1080i oraz 1080p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic TX-P42G20E

jak nie przeszkadza Ci jego slaba multimedialnosc to zdecydownie dobry wybor. Bawilem sie nim troche i musze przyznac ze ma bardzo fajny obraz. No i lepiej z plynnoscia niz np u Sama ktorego sam posiadam .

No i jednak kupiłem tego Panasa :> Bardo fajny telewizor, z CP w SD radzi sobie bardzo dobrze :) Zobaczymy jak będzie dalej z innymi źródłami sygnału :evil: a przesiadka z 25 na 42 cale to ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...