Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LED czy plazma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pornosy Full HD dopiero muszą :kox: na tym wyglądać :decayed:

no..... każdą kroste i syfa musi być widać na d*pie :wink4:

Opublikowano

No dokładnie, tym bardziej że np. taka cyfra+ ma już chyba ponad 12 kanałów w fullHD, tak samo pewnie taka N-ka.

to nie sa kanaly fullhd , albo ja o czyms niewiem . te maja chyba przeplot 1080i jak sie nie myle

N-ka w pełnym pakiecie ma ponad 20 kanałów HD. Większośc to oczywiście "HD Ready" czyli 720p ale niektóre są nadawane w "Native HD" 1080i oraz 1080p.

Nka to syf bo nie ma C+ SPORT :polew: :polew: :polew: , pozatym minusem ktory dyskwalifikuje dla mnie ta TV jest b.dobra jesli chodzi o cene i oferte.

Opublikowano

Nka to syf bo nie ma C+ SPORT :polew: :polew: :polew: , pozatym minusem ktory dyskwalifikuje dla mnie ta TV jest b.dobra jesli chodzi o cene i oferte.

ale N-ka ma Nsport HD 1/2 i Eurosport HD 1/2 bez dopłat :decayed:

no i Ligę Mistrzów :good:

Opublikowano

myślałem o Nce ale mam C+ przeważył canal+ sport

Opublikowano

myślałem o Nce ale mam C+ przeważył canal+ sport

u mnie to samo :good: , no fakt LM jest ...ale komentatorzy tacy ze wole przez soapcasta ogladac GOALTV albo cos takiego bo przeciez nie da sie ich sluchac.

Opublikowano

Cyfra gora:) tym bardziej po wprowadzeniu oferty 50% abonament:)

Opublikowano

temat dotyczył led czy plazma a nie cyfra czy n-ka :wink4:

Opublikowano

dokładnie, nie robić OT no chyba, że w połączeniu i podłączeniu do TV

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli o mnie chodzi to pytanie Plazma czy LED jest retoryczne i traktuję je jako żart :P

LED ma wyższy kontrast i lepszą jakość, a poza tym mniej prądu żre. Co do cen się nie orientuję obecnie.

Opublikowano

Jeśli o mnie chodzi to pytanie Plazma czy LED jest retoryczne i traktuję je jako żart :P

LED ma wyższy kontrast i lepszą jakość, a poza tym mniej prądu żre. Co do cen się nie orientuję obecnie.

pokazalbym Ci dobrze skonfigurowana plazme to bys nie uwierzyl :decayed: - to co jest w sklepach to jest bzdura, chyba ze akurat sprzedaja plazmy . Zerknij sobei na promocje VT50 i zobacz jak wyglada obraz na plazmie :kox: :kox: - jak ustawia ja goscie z Panasonica.

Zuzycie pradu - juz omawialem w Ledzie placisz za prad do przodu wystarczy umiec liczyc .

Pomijam juz fakt ze kazda liczaca sie gazeta audio video powie ze LED juz jest prawie tak dobry jak plazma , niestety o LCD tego nie da sie powiedziec.

Opublikowano

Jeśli o mnie chodzi to pytanie Plazma czy LED jest retoryczne i traktuję je jako żart :P

LED ma wyższy kontrast i lepszą jakość, a poza tym mniej prądu żre. Co do cen się nie orientuję obecnie.

dajcie spokój - to troll...

Opublikowano

wywali© trolla

Opublikowano

endriuu właśnie żaden troll i wypraszam sobie takie komentarze...

Opublikowano

czytając Twoje opinie o plazmie i uwielbienie nad LED, to żaden z Ciebie fachowiec, tylko właśnie....TROLL :decayed:

Opublikowano

Dajcie mu spokój... Trafił na niewłaściwego sprzedawcę i se nabrał do głowy. Wyrośnie z tego.

Opublikowano

Mam 2 Philipsy 100hz i 200hz, oba z ambilight, nie poleciłbym nic innego...[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 16:59_________________________________________________Moja opinia to brać LCD

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

pany

jest w domu akcja pt wymiana tv na lepszy model

swoją drogą, dobrze że mnie baba nie chce wymienić :decayed:

chcę przejść z 32 cali w coś większego, jakieś 40-42

z tego co widzę (dopiero zacząłem w ten weekend) to ciekawym TV jest teraz ledowy Samsung Smart

czy to dobry wybór, czy byście mnie kierunkowali w coś innego?

za sugestię będę zobowiązany :hi:

Opublikowano

Kamyk: Tylko plazma. Żaden LED/LCD nie dorównuje na dzień dzisiejszy parametrami obrazu obecnym plazmom.

Szczególnie jeśli chodzi o sygnał standardowej rozdzielczości (kablówka, antena, DVD).

W przypadku sygnału wysokiej rozdzielczości różnice nie są już tak ewidentne jednak LED/LCD nadal mocno traci jeśli chodzi o kontrast, czerń, czas reakcji i kąty patrzenia.

Na dzien dzisiejszy tylko plazma!

Opublikowano

toś mi dowalił teraz - tego segmentu wcale nie brałem pod uwagę :gwizdanie:

coś jeśli chodzi o firmy/modele ? jakieś rekomendacje ?

Opublikowano

Kamyk: Tylko plazma. Żaden LED/LCD nie dorównuje na dzień dzisiejszy parametrami obrazu obecnym plazmom.

Szczególnie jeśli chodzi o sygnał standardowej rozdzielczości (kablówka, antena, DVD).

W przypadku sygnału wysokiej rozdzielczości różnice nie są już tak ewidentne jednak LED/LCD nadal mocno traci jeśli chodzi o kontrast, czerń, czas reakcji i kąty patrzenia.

Na dzien dzisiejszy tylko plazma!

Podpisuję się rękoma i nogami :good: Zmieniłem LCD na Plasmę i jak dla mnie różnica kolosalna, szczególnie, jak pisze malik na gorszej jakości sygnale :wink4:

Z czystym sumieniem mogę polecić Panasonic'a - jeden z pionierów w dziedzinie plasmowych telewizorów i mocny gracz do dziś.

Jeszcze jedna rzecz - nie wiem jaki masz pokój i możliwości finansowe, ale po sobie widzę, że przesiadając się z 32" na 42" (w pierwszych dniach wrażenie gigantyczności nowego :decayed:) dziś wziąłbym jeszcze większy, czyli coś z zakresu 46-50" :good:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 11:13_________________________________________________Plasma dla wielu jest zbyt szara i stonowana (bardziej naturalne, nie przejaskrawione kolory)- więc sam musisz sobie pooglądać obraz na jednym i drugim - w ciemno brać nie polecam :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.