Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy tak na tego Trzenia ? :) Jesli to wszystko zarty to chyba powoli przeginacie a i sam Trzeniu daje to do zrozumienia :przebiegly:

No to sie wbilem miedzy wódke a zakąske a teraz zmykam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też stanę w Trzenia obronie. Ogólnie widzę że ma dystans do siebie i poszydzić z nim można. Ale chyba za dużo ostatnio tego było i chłopak ma dość. Co do samochodu to pisałem już że jest zrobiony w mój gust. Prawie tak samo zrobię B6 jak się na nią przesiądę :wink4: Jak będziesz się wybierał do Rzeszowa to daj cynk. Oblukam ją na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna idzie to gołąbki mają okres godowy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem zacnie się prezentuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu dawałeś do tych lamp rezystory?

Niestety nie , mam błąd na FISie :embarrassed: może Poździsław mi na zlocie założy bo ma doświadczenie :naughty:

Nie powiem zacnie się prezentuje :good:

:notworthy::good: dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie tez meczy ten błąd fisa :) Jakie sie te rezystorki kładzie ? Podpowie ktos ? I wpina sie szeregowo czy równolegle ? Myslałem przykombinowac z zarówką jakąś malej mocy zamiast rezystora :) A niech sobie tam swieic w bagazniku mi nie przeszkadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie tez meczy ten błąd fisa :) Jakie sie te rezystorki kładzie ? Podpowie ktos ? I wpina sie szeregowo czy równolegle ? Myslałem przykombinowac z zarówką jakąś malej mocy zamiast rezystora :) A niech sobie tam swieic w bagazniku mi nie przeszkadza ;)

Poziek kiedyś wysyłał mi link do jakiejś strony z rezystorami , cena tej pierdoły to 10pln i 5 min roboty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam człowieka chyba ze zagadamy z Poźkiem zamówimy grupowo i na spocie nam wlutuje za symboliczna flachę?! :naughty:

Obawiam się że na zlocie będzie nie dysponowany ... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie jakie macie kupić ? zakłada się w 15 minut...tylko trzeba wiedzieć jak się podpiąć :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki :no:

dasz link do konkretnego? i jaki krótki opis gdzie to wpiąć ? :>

Byłbym Ci baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wdzięczny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozmawiałem z gościem i się dogadalismy telefonicznie jaki...bo nie wszystkie z listy sa na stanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...