Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Malowałem juz lampy bo jestem lakiernikiem. najpierw golf II poziej III, w golfie IV nie musiałem bo miałem juz ori ciemne, w A6 Avant nie wypada przyciemniać :wink4: a w A4 się zastanawiam :mysli:

Najczęściej robi się to tak ze do lakieru bezbarwnego dodaje się czarnej bazy i efekt murowany :good: ale najpierw papier wodny i jazda, trzeba lampki zmatować Trzeniu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu no to dałeś w palnik , no ale foty wrzuć :wink4:, chyba że zabrałeś sie za matowienie i ponowne malowannie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie :notworthy:

w tym aucie nic już się nie da zj***ć :gwizdanie:,można było jeszcze lampy,ale już to zrobiłeś :gwizdanie:

także ...

dziękuj,dziekuj :oklaski:,nic ci juz nie zostało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuj,dziekuj :oklaski:,nic ci juz nie zostało :decayed:

Na pewno :?: :naughty:

no można by jeszcze silnik :naughty:,ale to jedno z lepszych BDH w europie(jak nie najlepszy -wtajemniczeni wiedzą dlaczego :naughty:),wiec miejmy nadzieję że się powstrzyma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie :notworthy:

w tym aucie nic już się nie da zj***ć :gwizdanie:,można było jeszcze lampy,ale już to zrobiłeś :gwizdanie:

także ...

dziękuj,dziekuj :oklaski:,nic ci juz nie zostało :decayed:

Padłem :polew:

Trzeniu, na Twoim miejscu robiłbym to na świeżo,trzeba był napisać , że to wersja na brudno i że rezanie nie skończone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz z tymi lampami do lakiernika, zabierze ci za to moze ze 100zł a będziesz miał igiełke :good: ze sprejem do audi się nie podchodzi :polew:

jak jeszcze tego bezbarwnym nie zrobiłeś to bierz rozpuszczalnik i to zmywaj tylko najpierw sprawdz czy z plastikien nic nie bedzie się działo w zetknięciu z rozpuszczalnikiem. Jak juz zejdzie to papier na mokro 800 moze być i jazda :) i nie maluj tego sprejem tylko tak jak pisałem wyzej lakier z domieszka bazy i bedzie kosmos :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Tomeksa ponosi... pozwól że wyjaśnie Ci gdzie leży Twój problem jak spotkamy się na światłach :naughty:

chcesz cierpieć :cool1:,niema sprawy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Tomeksa ponosi... pozwól że wyjaśnie Ci gdzie leży Twój problem jak spotkamy się na światłach :naughty:

chcesz cierpieć :cool1:,niema sprawy :naughty:

obawiam się że nie pierdniesz :kox: niespodzianka wkrótce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam do lakiernika tylko czy komuś będzie się opłacało malować za 100-200pln?

spokojnie, to czysty interes bo nie idzie sie przy tym narobic a pochłonie to max 2 godz z malowaniem, szkoda ze mieszkasz tak daleko :tongue4:, zrobiłbym ci to bez problemu w godzinke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam do lakiernika tylko czy komuś będzie się opłacało malować za 100-200pln?

spokojnie, to czysty interes bo nie idzie sie przy tym narobic a pochłonie to max 2 godz z malowaniem, szkoda ze mieszkasz tak daleko :tongue4:, zrobiłbym ci to bez problemu w godzinke :)

hmmmm , w sumie mogę wysłać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś tu napisał...już bardziej się zj***ć nie da tego auta...trafiło na rzeźnika :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no można by jeszcze silnik :naughty:,ale to jedno z lepszych BDH w europie(jak nie najlepszy -wtajemniczeni wiedzą dlaczego :naughty:)

Najlepszy bo ... ?

obawiam się że nie pierdniesz :kox: niespodzianka wkrótce :naughty:

Robisz chipa na 250KM i 1000nm momentu ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestańcie już ze mnie polewać :decayed:

człowiek uczy się całe życie :tongue4:

faktycznie , oddam do lakiernika tylko czy komuś będzie się opłacało malować za 100-200pln? :mysli:

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...