Skocz do zawartości
IGNOROWANY

klocki hamulcowe


pk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakie klocki hamulcowe kupić do a4 1995 tdi prosze o porade (cena gra rolę)

Skoro cena gra rolę , to nam podaj maximum jakie chcesz przeznaczyć na klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 zł ale to jest max

ja ostatnio zmieniałem u isiebie klocki .... kupiłem ATE z czujnikami za 220 zł ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam REMSA czytaj DELPHI :mrgreen: sprawdzone nie piszczące firmowe klocki ale czy do twojej niuni się zmieścisz w 200 zł to nie jestem pewien musisz się dowiedzieć :???: ale ATE też jest gut mam takie na tyle nówki bo helmut w Niemczech musiał zmienić tuż przed stłuczką :mrgreen: w każdym bądź razie zadnego rzemiosła nie kupuj bo to oszczęność paru złoty a pisku więcwj niż hamowania no i wymiana szybsza :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 zł ale to jest max

ja ostatnio zmieniałem u isiebie klocki .... kupiłem ATE z czujnikami za 220 zł ....

mowa o klockach na przód ? jak można wiedzieć gdzie kupowałeś po takich cenach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 zł ale to jest max

ja ostatnio zmieniałem u isiebie klocki .... kupiłem ATE z czujnikami za 220 zł ....

mowa o klockach na przód ? jak można wiedzieć gdzie kupowałeś po takich cenach ?

tak, mowa o klockach na przód .... a ceny ... (znajomy,notabene moj mechanik ma małe znizki ;-) ) .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT, ale czy jest jakiś dodatkowy wyświetlacz do czujników klocków? Nigdy mi nic się nie świeciło, a jakoś nie zaglądałem do kocków czy mają czujniki czy nie. A może w 1,9 tdi z 1995r. nie było jeszcze czujników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każde A4 miało czujniki bynajmniej do 2 liftu. Zdejmij kółko zobacz czy masz tam przewody (jeden od ABSu drugi od klocków) no i czujniki są tylko na przodzie z tyłu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: dzięki za informację, no tak mi się zdawało, bo ile razy koło zdjemowałem, to nic nie widziałem, ale myślałem, że może są jakoś sprytnie schowane - wszak to Audi, nie?? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napiszę w miarę sprostowania, green stuffy są to samochodów kompaktowych, to wytrzy,alsze klocki do lekkich samochodów a nie do aut typu audi a4 i bmw 3. Do tego typu samochodów przeznaczone są red stuffy.

Greenyt montuję sie czesto bo są abrdzo twarde i maja mała ścieralnosc starczaja na duzo dłuzej niz redy i niz standardy.

Osobiście polecam redy na przód i greeny na tył.

Jest jeszcze jedna strona medalu, greeny ze zwyklymi tarczami mogą byc ale redy juz nie.

Jesli chodzi o tarcze to bezkonkurencyjny jest model G88 taroxa, moze nie wyglada bardzo efektownie :) ale za to jest nie do zdarcia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...