Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty


Rekomendowane odpowiedzi

Na HD2 da sie wrzucic Androida, natomiast nie jest to oficjalny rom i nie wiem czy wszystko dziala tak jak powinno. Na YT jest duzo filmow, a szczegoly znajdziesz pewnie na forach uzytkownikow Androida. Np tu http://forum.android.com.pl/f263/

Jezeli nie chcesz sie bawic w grzebanie w nowym telefonie, to moze zastanow sie nad jakims tanszym telefonem niz DHD? Np Samsungiem Galaxy S albo Droidem Motoroli. Polecany tu wczesniej Iphone tez jest bardzo fajnym telefonem, ale niech to ebdzie przynajmniej 3GS. Stary 3G juz nie nadaza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HD2 da sie wrzucic Androida, natomiast nie jest to oficjalny rom i nie wiem czy wszystko dziala tak jak powinno. Na YT jest duzo filmow, a szczegoly znajdziesz pewnie na forach uzytkownikow Androida. Np tu http://forum.android.com.pl/f263/

Jezeli nie chcesz sie bawic w grzebanie w nowym telefonie, to moze zastanow sie nad jakims tanszym telefonem niz DHD? Np Samsungiem Galaxy S albo Droidem Motoroli. Polecany tu wczesniej Iphone tez jest bardzo fajnym telefonem, ale niech to ebdzie przynajmniej 3GS. Stary 3G juz nie nadaza.

Ajfon to obciach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajfona 4 bym przygarnął :kox:

Jednak mimo wszystko Vas nie przekonałeś mnie co do wyższości Androida nad WM. Będę musiał sam tak jak mówisz dotknąć obu i zdecydować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajfona 4 bym przygarnął :kox:

Jednak mimo wszystko Vas nie przekonałeś mnie co do wyższości Androida nad WM. Będę musiał sam tak jak mówisz dotknąć obu i zdecydować..

tu nie ma co przekonywac. Android to najlepszy OS na smartfony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... albo nic zresztą :decayed:

Poczekam jak będzie konkretna oferta sformułowana zobaczymy co będzie dostępne i wtedy wybiorę coś..[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:37_________________________________________________A jakie opinie o HTC Desire oraz Omnia II?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC Desire bardzo fajny telefon. Dotyk mega czuły. Interfejs przyjazny użytkownikowi. Wykonanie itp na najwyższym poziomie. Wszystkie szajsungi itp się kryją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC Desire bardzo fajny telefon. Dotyk mega czuły. Interfejs przyjazny użytkownikowi. Wykonanie itp na najwyższym poziomie. Wszystkie szajsungi itp się kryją.

To oznacza, że Szajsunga w rękach nie miałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC Desire bardzo fajny telefon. Dotyk mega czuły. Interfejs przyjazny użytkownikowi. Wykonanie itp na najwyższym poziomie. Wszystkie szajsungi itp się kryją.

To oznacza, że Szajsunga w rękach nie miałeś.

No z androidem na pokładzie nie miałem. Być może coś poprawili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem kilka samsungów i wykonanie htc jest jednak lepsze :wink4: i nie tylko od samsunga a od nokii też, np modelu e52 czy e51 czy innych a jak wiadomo są to wytrzymałe telefony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie HTC Wildfire jakie ma oprogramowanie? Bo jutro biorę :)

Łandroida... I po co Ci model który z produkcji jest wycofywany i ma już następce :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie HTC Wildfire jakie ma oprogramowanie? Bo jutro biorę :)

słaby procek, wszystko sie tnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś tu wspomniał o noki N900 ????

telefon jest MEGA :kox:

mam od paru tygodni i jest za***isty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś tu wspomniał o noki N900 ????

telefon jest MEGA :kox:

mam od paru tygodni i jest za***isty :good:

Fakt system Maemo daje radę szkoda, że Nokia nie poszła w tą stronę z nowymi telefonami.. a N900 stary telefon ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...