Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SHIFT 2: Unleashed


Rekomendowane odpowiedzi

A co w tym złego? Ja kupuję te tytuły na których mi zależy by się rozwijały, niezależnie czy robi je EA, M$ czy jakaś garażowa firemka. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, JAK SIE GRA? FIZYKA!?

opisywac wrazenia, bo chce kupic po wyplacie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze :good: Prowadzenie bardzo dobre, bardziej poszło w kierunku Forzy, graficznie podrasowany Shift, masa ustawień, pełna telemetria. Jeśli podobał Ci się pierwszy Shift, to na kontynuacji nie powinieneś się zawieść :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobal sie bardzo, ale w momencie jak wlaczylem Forze, to zapomnialem o nim :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz to szczęście że masz Forze, dla mnie na PC Shift jest nie do podyebania :kox: Nie ma w swojej klasie konkurentów i powoli sprawdza się to co prorokowałem jakiś czas temu... seria Shift ma aspiracje bycia odpowiednikiem GT, FM dla blaszaków :>

Na dniach będziemy mogli się dokładnie przyjrzeć nowemu Shiftowi i zweryfikować te proroctwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... był ktoś może w MediaMarkt czy już rzucili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: :slina: Gra Miazga....do Shifta 2 trzeba się nauczyć inaczej jeździć niż w GT5...... Filmik nagrałem Frapsem 1min 700mb!! kurna.... jak uda mi się zmniejszyć zapodam...bo 700mb na Yt będzie szło wieki :angry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz k'mać :kwasny: czmychnąłem do MM po Shifta, chcę instalować a po podaniu klucza wyskakuje mi komunkat, że gra będzie dostęna 31.03 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dziwna sprawa... dostałeś jakąś pre-order edition którą można odpalić wcześniej? Też uruchamiasz grę z Download Managera? (w sumie to bez znaczenia, bo z shift2u.exe również chce aktywacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja również anulowałem i tylko tak mogłem zainstalować grę. Chce aktywacji przy próbie odpalenia gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciul... będzie na weekend :evil: a teraz musze szybko pokończyć wszystko inne co mam na tapecie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Dziwne W uja...ja gram... a ma Oryginał :D ...nie wiem Reniu co masz nie halo....ja jak instalowałem to normalnie...potem ten kod wiec tak samo jak miałem w Crysis 2 .tam wpisałem kod z Limited Edition :D i banglało...tu nie wpisywałem...i nie przypisałem do Konta gry tzn nie rejestrowałem ..weź spróbuj wyłączyć EA Downloadera....i może net...i może pomoże .....kurka ja gram więc ty też powinieneś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez downloadera gra i tak odpala aktywator. Człowiek w dobrej wierze od razu przypisał grę do własnego konta a tu kwiat :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...