Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie


guardian

Rekomendowane odpowiedzi

jaqk da mnie bomba, wyglada zawodowo, widze ze lusterko od pasazera zmienione na duze, jaki koszt takiej zabawy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaqk da mnie bomba, wyglada zawodowo, widze ze lusterko od pasazera zmienione na duze, jaki koszt takiej zabawy??

okazyjnie wyrwałem: 200 zeta za parę od "anglika" łącznie ze szkłami (tylko wymienic i mozna jezdzic = 0 przeróbek) - jak ktoś lubi polowania to idzie trafic na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skromna, czarniutka zrobiona ze smakiem poprosta ładniutka :mrgreen:, a co wy z tymi lusterkami przecież w tym mniejszym wszystko widać :grin: no chyba ze wyglad no ale ja nie wiem co VW/AUDI miałna myśli robiac jedno mniejsze ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna sesja zdjeciowa z A4 w roli glownej...

Audiczke widzialem na zywo - tak dobrze wyglada jak dobrze jezdzi :razz: Po prostu auto zrobione ze smakiem bez przepychu - to mi sie podoba! :grin:

Ja bym jeszcze lusterka wyminil na chrom looki i szybki lekko przyciemnil!

Mam nadzieje ze pojawisz sie na nastepnym zlocie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna sesja zdjeciowa z A4 w roli glownej...

Audiczke widzialem na zywo - tak dobrze wyglada jak dobrze jezdzi :razz: Po prostu auto zrobione ze smakiem bez przepychu - to mi sie podoba! :grin:

Ja bym jeszcze lusterka wyminil na chrom looki i szybki lekko przyciemnil!

Mam nadzieje ze pojawisz sie na nastepnym zlocie :cool:

apropos lusterek chrom-look to sie zastanawialem ale jak widac zamysł wygladu jest raczej "shadow (black) look" niz "chrome look" - usunieto wszystkie elementy chromowane nadwozia

co do szyb ciemnych to jak najbardziej jestem za ale zostawiam to juz nastepnemu wlascicielowi (podobnie jak zderzak i progi S4. Oczywiscie nastepna fura tez bedzie Audi Tdi (mozliwe że B6 sedan tylko robione na min. 200 KM) - mam juz nawet kilka pomysłów jak ją poprzerabiac.

wtedy dzieło będzie dopełnione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna sesja zdjeciowa z A4 w roli glownej...

Audiczke widzialem na zywo - tak dobrze wyglada jak dobrze jezdzi :razz: Po prostu auto zrobione ze smakiem bez przepychu - to mi sie podoba! :grin:

Ja bym jeszcze lusterka wyminil na chrom looki i szybki lekko przyciemnil!

Mam nadzieje ze pojawisz sie na nastepnym zlocie :cool:

apropos lusterek chrom-look to sie zastanawialem ale jak widac zamysł wygladu jest raczej "shadow (black) look" niz "chrome look" - usunieto wszystkie elementy chromowane nadwozia

co do szyb ciemnych to jak najbardziej jestem za ale zostawiam to juz nastepnemu wlascicielowi (podobnie jak zderzak i progi S4. Oczywiscie nastepna fura tez bedzie Audi Tdi (mozliwe że B6 sedan tylko robione na min. 200 KM) - mam juz nawet kilka pomysłów jak ją poprzerabiac.

wtedy dzieło będzie dopełnione :D

Mi osobiscie podoba sie chrom na ciemnych autach ale o gustach sie nie rozmawia!

No to w takim razie poczekamy na nowa wersje A4 w nastepnej budzie - min. 2.5TDI i Q :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym momencie zaluje, ze zalozylem Kamei... grill bez chromowanej ramki wyglada za***iście! w ogole pogratulowac auta tylko silnik za maly i bez quattro :wink:

[ Dodano: 2006-08-20, 23:56 ]

całkien ładna, szkoda ze TDI;)

hehe, nie ma to jak benzynka, prawda?? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie poczekamy na nowa wersje A4 w nastepnej budzie - min. 2.5TDI i Q :cool:

no dokładnie: 2,5 TDI najlepiej bazowo 180 KM i obowiązkowo Q, manual w sedanie S-line jak kasy wystarczy hehe

[ Dodano: 2006-08-21, 08:20 ]

w tym momencie zaluje, ze zalozylem Kamei... grill bez chromowanej ramki wyglada za***iście! w ogole pogratulowac auta tylko silnik za maly i bez quattro :wink:

[ Dodano: 2006-08-20, 23:56 ]

całkien ładna, szkoda ze TDI;)

hehe, nie ma to jak benzynka, prawda?? :twisted:

tez mialem Kameii ale zdjalem - niedlugo na sprzedaz pojdzie :D

co do Q to faktycznie byloby miło

natomiast jesli porownac osiagi i spalanie do twojego 2,6 to obawiam sie ze niewiele mozesz miec do powiedzenia :D

co innego w porownaniu do 2,8 ... no ale to chyba pali konkret przy moim - szczerze wolalbym 1,8T zrobione na jakies 220 KM (bo takie widzialem) ... uwielbiam świst wkręcającej się turbiny choć V-ki tez miło się wkręcają.

[ Dodano: 2006-09-04, 13:12 ]

jestem żądny waszych opinii - na wiosne fura idzie pod młotek - awans na B6 TDI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...