Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie CB Radio i antena do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurcze.. ja chce póki co radio a wy mi tuning proponujecie.

To tak jakbym miał kupować audi a wy mi każecie S-lina zderzak kupować :grin:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 168,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po Tuningu u Konektora... Boże - pozwól, że się nie wypowiem.

Oczywiście, że wersja Legend II jest dużo lepsza niż III

Opublikowano
po Tuningu u Konektora... Boże - pozwól, że się nie wypowiem.

Oczywiście, że wersja Legend II jest dużo lepsza niż III

A wiesz w ogóle co oni robią? bo tak się składa że poprawiali mi johnny II i mam porównanie z przed i po.

Opublikowano

No i super. Właśnie Legend II bardziej mi odpowiada.

Kupuje.

Opublikowano

Bardzo dobrze wiem co robią i cieszę się razem z Tobą :facepalm:

W Johnny II jedyne co można delikatnie poprawić to ASC, reszta to drogie placebo.

Ale jak widać wydanie kasy wyzwala ... :whistling:

Opublikowano
No i super. Właśnie Legend II bardziej mi odpowiada.

Kupuje.

RADIO CB M-TECH LEGEND II RF GAIN ZALUTOWANY WTYK (2987053984) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Sklep u mnie w okolicy. Sprzedawcy beznadziejni, ich rady ograniczają się do zaproponowania radia w najwyższej cenie jaką "chcesz przeznaczyć" na zakup. Ale ceny mają bardzo dobre (taniej jest kupić na allegro z bezpłatnym odbiorem osobistym, spora różnica w stosunku do cen półkowych).

Duży wyświetlacz Ci nie potrzebny a nadmiar guzików będzie przeszkadzał, cztery podstawowe pokrętła będą dla Ciebie po prostu wygodniejsze.

Opublikowano

No i takie wezme, droższego nie... ten rok to jakiś koszmar, dentysta 800zł, laptop mi pada - nowy pewnie ze 2k. Radio CB mi padło... A miała być podsufitka S-line..:kwasny:

Ale to radyjko ma homologację ?

Dobra - widze że chyba ma bo na całą Europę. :decayed:

Wizualnie i manualnie mi pasuje - szkoda tylko że nie ma przycisków zmiany kanałów tylko pokrętło.

Opublikowano
Jakie radio byscie polecili do 150zl? Moze byc uzywane :whistling:

Ja polecam unidena, sam mam 520xl od wielu lat i sprawuje sie swietnie. Każdy wie jakie ma atuty:D

U mnie siedzi przymocowany na konsoli przy nogach pasażera i chodzi na antenie president missouri.

A tak nawiasem mówiąc jakby komuś zależało na unidenie mogę za 150PLN + KW opchac uzywanego unidena 510xl bo kiedyś kupiłem i leży u mnie w domu jako rezerwowe. Różnica miedzy 520xl, brak jednego pokretla - RF gain, jak coś to PW.

Opublikowano

Co do anteny skupiłbym bym się na sirio turbo 2000 bądź ml 145 :wink:

Opublikowano

Ml145 w tej turbo z aukcji ta podstawka to goowno :decayed:

Opublikowano

wolałbym jednak składaną, bo codziennie parkuje w niskim garażu, więc lepsza by była sirio turbo 2000. Tylko gdzie najlepiej kupić, żeby był dobry magnes?

Opublikowano
Ml145 w tej turbo z aukcji ta podstawka to goowno :decayed:

:co:

Opublikowano

Chodziło mi o to żeby brał ML145 a ta antena z aukcji którą podesłał jest ok tylko że podstawa to qpa

:decayed:

Opublikowano

Potwierdzam, kumpel ostatnio kupił taką podstawę, identyczną... Straszna tandeta :facepalm: I chyba nie muszę mówić jak "świetnie" trzyma :decayed:

Tu jest ta sama antena z ori podstawą Sirio 125mm, do "metrówki" wystarczy, ja mam w Omega 27 podstawę 125mm Sirio i przy 140km/h trzyma się dzielnie, szybciej nie sprawdzałem :wink:

SIRIO TURBO 1000 BLUE ŁAMANA + PODSTAWA MAG, (3000887752) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Albo idźcie do Jarka :good:

Opublikowano

A ja mam ML145 i jest taka gibka że sie wygina jak wjeżdzam w garaż. Tylko później ją biorę w drugą stronę żeby przy wyjeżdzaniu nie była "pod włos" bo zahaczając o brame by hałasowała. A tak to się prześlizuje i jest OK. Nie potrzeba żadnej łamanej.

Opublikowano

Widzisz Julo :decayed: a tak sie martwiłeś, mówiłem

I zamieniłbyś teraz antene na jakąś inną?

Wziąłeś tego legenda II?

Opublikowano

jeszcze.... może w tym tygodniu się ogarnę i kliknę na allegro.

Opublikowano

Od czterech lat pomykam z zestawem Uniden 520 i Sirio Triflex. Czasami jeszcze się pytają gdzie mam antenę. Zasięgi może nie rewelacyjne: do przodu jakieś 3-4 km do tyłu gorzej max 2 km. Moim zdaniem wystarcza do sprawnego poruszania się, i tak czułość w radiu skręcona żeby nie słyszeć za daleko, bo tylko szum "medialny"

Opublikowano

Mam do wzięcia CB Albrecht AE 4100.

Jakiś czas temu było przywiezione z Niemiec i przestrojone.

Macie o nim jakieś opinie ?

Badziewie to czy ujdzie w tłumie ?

Albrecht_AE_4100.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.