Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Z ośki na quattro


Gamling

Rekomendowane odpowiedzi

a nie lepiej kupić A4 B6 podobną do Twojej nierozbitą :quattro: i przeswapować silniki i sprzedać ośke :mysli: może jeszcze dałoby sie zarobić na tym :evil:

Tylko zeby ja kupic to trzeba na nia miec kase a tyle niestety nie mam. No nic bede sie jeszcze przygladac tematowi i dam znac na forum na czym stanelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos w zyciu niewidzial swojego auta od spodu,to niech nie wypowiada sie w temacie, 10tys mozna przyjac za realne +/-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie bezsensowna zabawa - jak ktoś chce Q to sprzedać ośkę i polować na Q a spewnością się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli się już uparłeś to przekładkę taką możesz zrobić ale radzę poszukać rozbiitka lub całego kompletu. Jeśli zaczniesz składać z pojedynczych elementów kupowanych z różnych źródeł to może się okazać że czegoś Ci brakuje albo nie pasuje i trzeba kupić w serwisie (wtedy dopiero zaczną się wydatki). Wymienić trzeba prawie wszystko od silnika w tył. Ja miałem quattro i wsadzałem quattro a te sumy o których tu mowa to same detale pochłonęły.

Przemek uzupełnij soj profil / poziek

:mysli: ale brakuje silników od RS4 (ASJ i AZR) 381 HP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już miesiąc temu miał to złożone...wciąż nie jeździ bo coś ze skrzynią ma nie tak dobrane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się poddałem po tym jak się okazało, że w FWD nie ma podpory wału napędowego - trzeba by wyspawać, a to wiadomo ryzykowna operacja (jak zrobisz minimalnie krzywo może być bicie, naprężenia itd).

Pozostaje jeszcze inny wał, dyfer, skrzynia, tylny wózek, zbiornik, sterownik ABS itd. Masa części, masa roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszna głupota, jezeli ktos sie za to zabiera

szkoda czasu i nerwów o kasie nawet nie wspominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu według potrzeb.

Gdyby nie ta podpora, to była by to operacja plug & play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...