Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!


audia4a4

Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki

    • Czarny
      3
    • Czarny Mat
      4
    • Biły
      2
    • Grafit
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie wszędzie- powinno być bez większego problemu w każdym motoryzacyjnym- w razie czego masz jeszcze allegro.

Z tego co pamiętam to tam chyba siedzi PY21W- wrzuć w wyszukiwarkę + chrom lub silver i powinno wyskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja potrzebuje niałe szkiełka do kierunków

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

Powie mi ktoś co jest z tymi biegami nie tak bo mi się już skończyły pomysły na 1 filmie widaj jak kulka pod lewarkiem jest sztywna nie opada film od kumpla

na 2 filmie moje biegi i widok na opadający lewarek

Co jest nie tak?? Co się zrypało?

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Chciałbym przedstawić projekt mojego znajomego a mianowicie wpasowane pasli LED z B8 8K0 do naszych lamp z B7

Prosiłbym o opinie co o tym sądzicie, moze nie wygląda to tak jak w B8 ale jest to dobra alternatywa dla tych co chcą mieć Ledy z przodu Auta niż chiński badziew z alledrogo

Jak macie pytania to pytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie posiadam zdjęć

---------- Post dopisany 21-01-2013 at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2013 at 11:19 ----------

Potrzebowałbym namiary na zestaw naprawczy do lewarka gdyż uległa mi uszkodzeniu blaszka podtrzymująca kulkę lewarka (jest to zestaw naprawczy kula i blaszka)

---------- Post dopisany 07-02-2013 at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2013 at 23:25 ----------

Dziś doszły nowegraty od devastation

tarcze Ferodo 320mm

DSC01610.jpg

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

Prośba o analize logów

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-analize-logow-audi-b7-3-0-bkn-260915/

---------- Post dopisany 05-05-2013 at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany 07-02-2013 at 20:12 ----------

Panowie jaki najlepszy zestaw na glebe dla 3.0?? Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście polecam ori zawieszenie s-line jest kompromis wygląd i użytkowanie nacodzień

jak byłbyś zainteresowany mam komplet springów 1BE/1BV dedykowanych do avanta 3.0 TDI w manualu

a czy to będzie wariant 1BE/1BV zależy od zastosowanych amortyzatorów bo sprężyny są takie same i obniżenie takie same -20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylni zderzak z RS4 będzie pasował do B7???? bo mam okazje kupić ,,za grosze''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go podocinasz i spasujesz.. bo normalnie jest szerszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak z B7 zrobić Maybaha :naughty::naughty:

---------- Post dopisany 16-05-2013 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 11:12 ----------

Kupię :

1. sprężyny H&R -35mm

2. lotka S-Line

3. podsufitka S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tez polujesz na lotkę. Jakbyś trafił na dwie sztuki gdzieś, to daj znać :decayed: Podsufitkę już łatwiej teraz kupić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

---------- Post dopisany 18-05-2013 at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2013 at 19:42 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/s-line-czarny-sufit-266500/#post3560791 :wink: brakujące plastiki nie tak trudno dostać, chyba siemian będzie coś miał a sufit za 600 może pójdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję rady/porady:

Dorwałem tylni zderzak z S4 i teraz mam problem z doborem końcówek wydechu na dwururkę ,chciałbym aby były jak najbardziej zbliżone wyglądem do tych org. z S4 gdyż nie widzi mi się wymiana całego wydechu.

proszę o sugestie i rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości ile dałeś za ten zderzak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

712 zł

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

wieć jakieś propozycje co do końcówek?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że samą dokładkę zderzaka z S4 można kupić w ASO za ok 180zł :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam zderzak czym się różni od zwykłego? :mysli: (pytam bo nie wiem:decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...